Kozieradka do udoskonalenia potraw

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Kozieradka: 4 artykuły

Cosmoveda Kozieradka mielona - ekologiczna

Cosmoveda Kozieradka mielona -​ ekologiczna, 10 g

  • Gorzki smak
  • Można łączyć z Asafoetida
6,99 zł (699,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sonnentor Mielona kozieradka pospolita

Sonnentor Mielona kozieradka pospolita, 35 g

  • Przyprawa curry
  • Idealna do indyjskich potraw
  • Gorzkie nuty
12,99 zł (371,14 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Kozieradka pospolita cała

KOTÁNYI Kozieradka pospolita cała, 76 g

  • Aromatyczny smak
  • Idealna również do marynowania
  • Idealny do kuchni orientalnej
15,99 zł (210,39 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Kozieradka w całości - bio

Cosmoveda Kozieradka w całości -​ bio, 130 g

  • Gorzki smak
  • Nadaje się do dań z curry
53,00 zł (407,69 zł / kg)

Dostawa do 6 października