Kwiaty i mieszanki kwiatowe do gotowania

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Kwiaty jadalne: 25 artykułów

Mieszanka przypraw i kwiatów "dobry nastrój" bio

Sonnentor Mieszanka przypraw i kwiatów "dobry nastrój" bio, Opakowanie, 25 g

  • Przyniesie powiew Bella Italia do Twojego domu
  • Kwiecista-śródziemnomorski smak
  • Uniwersalne zastosowanie
20,99 zł (839,60 zł / kg)

Dostawa do 5 października

HOYER Pyłek pszczeli premium

HOYER Pyłek pszczeli premium, 225 g

  • Cenne źródło białka
  • Delikatnie wysuszone
  • Słodki smak
48,99 zł (217,73 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Mieszanka przypraw i kwiatów "Anioł Stróż" bio

Sonnentor Mieszanka przypraw i kwiatów "Anioł Stróż" bio, Puszka, 35 g

  • Harmoniczna mieszanka
  • Lekka ostrość - subtelna słodycz
  • Bardzo wszechstronna
24,99 zł (714,00 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Mieszanka przypraw i kwiatów "pocałunek słońca" bio

Sonnentor Mieszanka przypraw i kwiatów "pocałunek słońca" bio, Opakowanie, 40 g

  • Wspaniała mieszanka
  • Ostra, a jednocześnie słodka
  • Idealna do kuchni azjatyckiej
20,99 zł (524,75 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Mieszanka kwiatów - przypraw "szczęście" bio

Sonnentor Mieszanka kwiatów -​ przypraw "szczęście" bio, Opakowanie, 35 g

  • Śródziemnomorska mieszanka przypraw
  • Pikantne aromatyczne nuty pora
  • Wszechstronne zastosowanie
20,99 zł (599,71 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Sonnentor Ostra mieszanka przypraw i kwiatów bio

Sonnentor Ostra mieszanka przypraw i kwiatów bio, Opakowanie, 30 g

  • Pikantnie ostry powiew
  • Bardzo kolorowa mieszanka
  • Ostry smak
20,99 zł (699,67 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Mieszanka przypraw i kwiatów "tylko miłość" bio

Sonnentor Mieszanka przypraw i kwiatów "tylko miłość" bio, Opakowanie, 40 g

  • Harmonijna współgra
  • Wszechstronne zastosowanie
  • Przeciwne składniki
21,99 zł (549,75 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Wiberg Mieszanka kwiatów do dekoracji

Wiberg Mieszanka kwiatów do dekoracji, 25 g

  • Kwiaty róży, kukurydzy i nagietka
  • Kwiatowy aromat
  • Również do herbat
47,99 zł (1 919,60 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Österreichische Bergkräuter Nagietek lekarski

Österreichische Bergkräuter Nagietek lekarski, 30 g

  • Nieco gorzki smak
  • Bogaty w olejki eteryczne
  • Lekkostrawny
25,99 zł (866,33 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Sonnentor Flower Power przyprawy i kwiaty bio

Sonnentor Flower Power przyprawy i kwiaty bio, Opakowanie, 35 g

  • Do gorących i zimnych deserów
  • Z kolorowymi liśćmi kwiatów
  • Słodka przyprawa cynamonu
20,99 zł (599,71 zł / kg)

Dostawa do 5 października

HOYER Pyłek pszczeli z gór bio

HOYER Pyłek pszczeli z gór bio, 225 g

  • Roślinne źródło białka
  • Od europejskich pszczelarzy górskich
  • Orzechowe i słodkie
62,00 zł (275,56 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Viani Alimentari Mieszanka kwiatów  "Mélange de fleurs"

Viani Alimentari Mieszanka kwiatów "Mélange de fleurs", 8 g

  • Zrównoważona mieszanka
  • Kolorowa o delikatnej strukturze
  • Przyjemnie słodki zapach
30,99 zł (3 873,75 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Regional Co. Kwiaty jaśminu

Regional Co. Kwiaty jaśminu, 9 g

  • Kwiatowo-aromatyczne
  • Świetne do deserów i ryżu
  • Suszone
25,99 zł (2 887,78 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Stay Spiced! Kwiaty lawendy „extra blue”

Stay Spiced! Kwiaty lawendy „extra blue”, 20 g

  • Szlachetna dekoracja
  • Pyszne z serem
  • Całe kwiaty
38,99 zł (1 949,50 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Classic Ayurveda Bio kwiaty - sezam

Classic Ayurveda Bio kwiaty -​ sezam, 70 g

  • „Suchy chutney”
  • Na słodko i słono
  • Do udoskonalenia potraw
25,99 zł (371,29 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Regional Co. Kwiaty hibiskusa

Regional Co. Kwiaty hibiskusa, 21 g

  • Kwaśny aromat
  • Świetne do sałatek i napojów gazowanych
  • Świetny dodatek do warzyw
25,99 zł (1 237,62 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Regional Co. Płatki róż

Regional Co. Płatki róż, 9 g

  • Do deserów i past owocowych
  • Do dekoracji
  • Kwiatowy aromat
25,99 zł (2 887,78 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Wiberg Kolorowa mieszanka kwiatów alpejskich

Wiberg Kolorowa mieszanka kwiatów alpejskich, 12 g

  • 5 różnych kolorów kwiatów
  • Z małej rodzinnej firmy
  • Do dań wytrawnych i słodkich
117,00 zł (9 750,00 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

Bake Affair Bio "magiczne kwiaty"

Bake Affair Bio "magiczne kwiaty", 10 g

  • Kolorowa dekoracja
  • Neutralny smak
  • Do potraw pikantnych i słodkich
27,99 zł (2 799,00 zł / kg)

Dostawa do 16 października

Ehrenwort Organiczne płatki róż

Ehrenwort Organiczne płatki róż, 8 g

  • Z Maroka
  • Zbierane ręcznie
  • Subtelny słodki smak
16,99 zł (2 123,75 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

Sonnentor Durch die Blume® - Mieszanka kwiatów bio

Sonnentor Durch die Blume® -​ Mieszanka kwiatów bio, 25 g

  • Kolorowa, jadalna dekoracja
  • Smak: kwiatowy, słodkawy, cierpki
  • Idealna do deserów i musli
99,00 zł (3 960,00 zł / kg)

Dostawa do 26 października

Bake Affair Ekologiczne Płatki róż

Bake Affair Ekologiczne Płatki róż, 11 g

  • Drobno suszone
  • Kwiecisty smak
  • Do różnych sosów
26,99 zł (2 453,64 zł / kg)

Dostawa do 16 października

Bake Affair Ekologiczne, niebieskie płatki chabru

Bake Affair Ekologiczne, niebieskie płatki chabru, 9 g

  • Do ozdabiania szerokiej gamy potraw
  • Naturalnie niebieski kolor
  • Świetny efekt na talerzu
36,99 zł (4 110,00 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

Ehrenwort Organiczne kwiaty lawendy

Ehrenwort Organiczne kwiaty lawendy, 12 g

  • Kwiatowy smak
  • Niepowtarzalny zapach
  • Do jagnięciny i drobiu
16,99 zł (1 415,83 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

Regional Co. Kwiaty malwy

Regional Co. Kwiaty malwy, 8 g

  • Słodki, łagodny smak
  • Świetne do sałatek i zup
  • Ładna dekoracja
25,99 zł (3 248,75 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny