Mieszanki solne do gotowania

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Mieszanki solne: 1 - 30 z 74 artykułów

Spice for Life Sól wędzona nad drewnem bukowym

Spice for Life Sól wędzona nad drewnem bukowym, 180 g

  • Sól z Morza Martwego
  • Wędzona na zimno
  • Intensywny, wędzony aromat
27,29 zł 30,99 zł (151,61 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Ölmühle Fandler Bio sól z orzechami laskowymi

Ölmühle Fandler Bio sól z orzechami laskowymi, 150 g

  • Delikatny słodki zapach
  • Czysty smak
  • Bez dodatków zapachowych
23,27 zł 25,99 zł (155,13 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Ankerkraut Bio sól pomarańczowa

Ankerkraut Bio sól pomarańczowa, 170 g

  • Aromatyczna i owocowa mieszanka z solą
  • Idealna do kurczaka, sosów i ciast
  • Bez dodatku cukru ani sztucznych aromatów
27,69 zł 30,99 zł (162,88 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Raabauer Eisvogel Organiczna sól wulkaniczna

Raabauer Eisvogel Organiczna sól wulkaniczna, 70 g

  • Najlepsza jakość organiczna
  • Sól do dekoracji i ulepszania potraw
  • Pasuje do wszystkich sałatek, potraw jajecznych, serków śmietankowych
23,27 zł 25,99 zł (332,43 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sonnentor Sól Morza Śródziemnego kwiatowa sól BIO

Sonnentor Sól Morza Śródziemnego kwiatowa sól BIO, Puszka, 90 g

  • Udoskonala dania kuchni śródziemnomorskiej
  • Bardzo dekoracyjna
  • Świeży zapach róż
16,83 zł 18,99 zł (187,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Viani & Co. Sól z truflą

Viani & Co. Sól z truflą, 40 g

  • Z letnią truflą
  • Niepowtarzalny smak
  • Idealna jak sól kuchenna
39,35 zł 43,99 zł (983,75 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Khoysan Meersalz Sól morska z organicznych ziół i kwiatów

Khoysan Meersalz Sól morska z organicznych ziół i kwiatów, 1 kg

  • Ręcznie zbierane kryształki morskie
  • Bardzo aromatyczna
  • Z suszonymi płatkami kwiatów
84,38 zł 94,00 zł (84,38 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sól morska z organicznymi wodorostami & ziołami

Khoysan Meersalz Sól morska z organicznymi wodorostami & ziołami, 1 kg

  • Zbierana ręcznie
  • Z drobnymi ziołami i przyprawami
  • Wszechstronne zastosowanie
106,48 zł 119,00 zł (106,48 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Ölmühle Fandler Organiczna sól z pestkami dyni

Ölmühle Fandler Organiczna sól z pestkami dyni, 150 g

  • Naturalna sól górska
  • Z prawdziwymi styryjskimi pestkami dyni
  • Bez wzmacniacza smaku
23,27 zł 25,99 zł (155,13 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Gutbehütet Pilzmanufaktur Sól grzybowa bio

Gutbehütet Pilzmanufaktur Sól grzybowa bio, 50 g

  • Baza: sól morska z gminy Piran/Słowenia
  • Idealna również do przystawek i warzyw
  • Uszlachetnia jajecznicę, zupy i sosy
27,69 zł 30,99 zł (553,80 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sal de Ibiza Granito z chili

Sal de Ibiza Granito z chili, 75 g

  • Uwaga ostre!
  • 40% chilli
  • Idealne do przyprawiania
47,39 zł 53,00 zł (631,87 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sól morska z organicznym chili & pieprzem cayanne

Khoysan Meersalz Sól morska z organicznym chili & pieprzem cayanne, 1 kg

  • Przyjemna ostrość
  • Idealna do grillowania
  • Wszechstronne zastosowanie
84,38 zł 94,00 zł (84,38 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Meister Lampes Blütensalz bio - sól kwiatowa

Sonnentor Meister Lampes Blütensalz bio -​ sól kwiatowa, 90 g

  • Z ładnymi wiosennymi kwiatami
  • 100% ekologiczna
  • Wegańska
16,83 zł 18,99 zł (187,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sól morska z organicznym tymiankiem cytrynowym i pomarańczą

Khoysan Meersalz Sól morska z organicznym tymiankiem cytrynowym i pomarańczą, 200 g

  • Ręcznie zbierane
  • Z kontrolowanej uprawy organicznej
  • Może być stosowana do wielu wspaniałych potraw
47,39 zł 53,00 zł (236,95 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sonnentor "Tylko miłość" kwiatowa sól

Sonnentor "Tylko miłość" kwiatowa sól, Puszka, 90 g

  • Słodko-kwaśna kompozycja
  • Cudownie pachnąca
  • Uniwersalne zastsowanie
16,83 zł 18,99 zł (187,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Ölmühle Fandler Bio sól z nasionami konopi

Ölmühle Fandler Bio sól z nasionami konopi, 150 g

  • Delikatna metoda tłoczenia tłocznią stemplową
  • Przyjemny zapach trawy
  • Orzechowy smak
23,27 zł 25,99 zł (155,13 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sonnentor Sól morska z zawierającą jod algą

Sonnentor Sól morska z zawierającą jod algą, 150 g

  • Włoska sól morska i algami
  • Drobna sól uniwersalna
  • 100% naturalna, bez dodatków
10,40 zł 11,99 zł (69,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Raabauer Eisvogel Organiczna sól z pestkami dyni

Raabauer Eisvogel Organiczna sól z pestkami dyni, 90 g

  • Do surowej żywności, smażonych ziemniaków, potraw z jaj i zapiekanek
  • Najlepsza jakość organiczna
  • Z najlepszych nasion dyni Styrii
15,63 zł 17,99 zł (173,67 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sal de Ibiza Fleur de Sel z płatkami róży

Sal de Ibiza Fleur de Sel z płatkami róży, 150 g

  • Aromatyczna i kwiatowa kompozycja
  • Przyprawi desery i inne
  • Ładny, ceramiczny pojemnik
88,39 zł 99,00 zł (589,27 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Greenomic Fleur de Sel z truflą

Greenomic Fleur de Sel z truflą, 25 g

  • Z Grecji
  • Idealna do ryb i ziemniaków
  • Z suszoną letnią truflą
36,94 zł 41,99 zł (1 477,60 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Tartuflanghe Szara sól z białą truflą

Tartuflanghe Szara sól z białą truflą, 30 g

  • Sól Guérande z Bretanii
  • Nierafinowana i niebielona
  • Płatki trufli Alba
60,00 zł (2 000,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Ankerkraut Aioli - pieprz sól

Ankerkraut Aioli -​ pieprz sól, Solniczka, 270 g (310 g)

  • Wyśmienita przyprawa
  • Lekka ostrość
  • Idealna do kuchni śródziemnomorskiej
31,71 zł 35,99 zł (102,29 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Raabauer Eisvogel Organiczna sól chili

Raabauer Eisvogel Organiczna sól chili, 120 g

  • Doskonała dla pikantnych potraw
  • Nadaje się również do past do chleba
  • Do serów, sałatek, past do smarowania i gulaszu
14,83 zł 16,99 zł (123,58 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Ankerkraut Sól imbir - czosnek

Ankerkraut Sól imbir -​ czosnek, 160 g

  • Świeża ostrość
  • Wszechstronna
  • Idealna do kuchni azjatyckiej
23,67 zł 26,99 zł (147,94 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Zestaw soli Sól morska i pieprz 90 g/40 g - w koszu plażowym Granito

Sal de Ibiza Zestaw soli Sól morska i pieprz 90 g/40 g -​ w koszu plażowym Granito

  • Niezbędny w każdej kuchni
  • Wysokiej jakości pojemnik ceramiczny
  • Uroczy design
108,50 zł 121,00 zł

Dostawa do 7 października

Wiberg Sól do ziemniaków

Wiberg Sól do ziemniaków, 1.000 g

  • Pikantna i elegancka
  • Cebula, pieprz i gałka muszkatołowa
  • Delikatna sól kamienna
43,37 zł 48,99 zł (43,37 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Regional Co. Sól przyprawowa Chimichurri, w młynku

Regional Co. Sól przyprawowa Chimichurri, w młynku, 65 g

  • 75% soli morskiej
  • Z tymiankiem, pietruszką i nie tylko
  • Idealna do dań mięsnych
23,27 zł 25,99 zł (358,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Zestaw soli Pur i hibiskus 125 g/90 g - w koszu plażowym

Sal de Ibiza Zestaw soli Pur i hibiskus 125 g/90 g -​ w koszu plażowym

  • Do wyśmienitych potraw i chłodnych napojów
  • Opakowanie z letnim wzorem
  • Świetny podarunek dla miłośników gotowania
63,07 zł 71,00 zł

Dostawa do 7 października

Bioenergie Organiczna sól z czosnkiem w solniczce

Bioenergie Organiczna sól z czosnkiem w solniczce, 170g solniczka

  • 100% naturalna
  • Aromatyczna
  • Niejodowana
16,03 zł 17,99 zł (94,29 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bio mieszanka przypraw z solą na przekąski mini młynek

Herbaria Bio mieszanka przypraw z solą na przekąski mini młynek, 19 g

  • Rustykalna
  • Słona
  • Pikantna
16,03 zł 17,99 zł (843,68 zł / kg)

Dostawa do 7 października