Ragusa Baton czekoladowy, Noir - gorzka czekolada (100 g)
Najdelikatniejsza czekoladowa kreacja
16,99 zł
(169,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Całe orzechy laskowe
- Najlepsze nadzienie pralinowe
- 3 rodzaje
Opis
Chwila, na którą nie można się doczekać: delikatne nadzienie pralinowe, chrupiące orzechy laskowe i delikatna szwajcarska czekolada połączyły się w niepowtarzalną kompozycję w tym klasyku - ulubionym na całym świecie!
| Nr art.: | CCB-132599 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 7610008760009 |
| Numer producenta: | 132599 |
| Marki: | Ragusa |
| Pochodzenie: | Szwajcaria |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
cukier, orzechy laskowe (w tym 11% całych orzechów), masa kakaowa, tłuszcz kokosowy, pełne mleko w proszku, kakao w proszku, mąka sojowa, masło kakaowe, masło klarowane, lecytyna rzepakowa[1], ekstrakt z wanilii, 69 % nadzienie pralinek, czekolada (co najmniej 60% kakao).
- emulgatory
Może zawierać śladowe ilości migdałów.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2047 / 489 kj / kcal |
| tłuszcz | 39 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 16 g |
| węglowodany | 49 g |
| w tym cukier | 40 g |
| substancje balastowe | 7 g |
| białko | 9 g |
| sól | 0,01 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | niceshops GmbH, Saaz 99, 8341, Paldau, Austria, office@niceshops.com, www.niceshops.com |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Ragusa Baton czekoladowy
18 recenzji klientów w innym języku
| 5 gwiazdek | | 23 | (85%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 1 | (3%) |
| 3 gwiazdki | | 2 | (7%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 1 | (3%) |
27 ocen
Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 18 recenzje w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.