Conte de Cesare Condimento Bianco z maliną, 250 ml
Owocowy smak malin do Twojej kuchni
39,99 zł
(159,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Słodko-kwaśna kompozycja octowa
- Z moszczu winogronowego i octu winnego
- Idealna do dressingów sałatkowych i koktajli
Pasujące produkty
Opis
Owocowa kompozycja octowa od CONTE DeCESARE łączy ocet winny i moszcz winogronowy ze smakiem malin. Ten Condimento Bianco można wykorzystywać na wiele sposobów – do wzbogacania sałatek owocowych i klasycznych sałatek, a także do przygotowywania drinków i aperitifów.
| Nr art.: | EDH-1004467 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 ml |
| EAN: | 9004698303321 |
| Numer producenta: | 1004467 |
| Marki: | Conte de Cesare |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | O - tlenek siarki i siarczyny |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 ml |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 511 / 122 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 28 g |
| w tym cukier | 28 g |
| białko | 1 g |
| sól | 0,08 g |
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Conte de Cesare Condimento Bianco z maliną
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.