Conte de Cesare Ocet balsamiczny Aceto Balsamico di Modena w sprayu, 250 ml
Oryginalny smak balsamiczny w sprayu
29,99 zł
(119,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Miękka i półpłynna konsystencja
- Wyróżniony 2 liśćmi winorośli
- Równomierne i precyzyjne dozowanie
Pasujące produkty
Opis
Ten Aceto Balsamico di Modena I.G.P. od CONTE DeCESARE, produkowany i rozlewany bezpośrednio w Modenie, powstaje z winogron pochodzących z regionu o tej samej nazwie. Dzięki praktycznej butelce z atomizerem owocową, słodko-kwaśną kompozycję octową można rozprowadzać wyjątkowo równomiernie. Produkt idealnie nadaje się do codziennego stosowania oraz do doprawiania sałatek i marynat.
| Nr art.: | EDH-1001633 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 ml |
| EAN: | 9004698296531 |
| Numer producenta: | 1001633 |
| Marki: | Conte de Cesare |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | O - tlenek siarki i siarczyny |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 473 / 113 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 23 g |
| w tym cukier | 22 g |
| białko | 1 g |
| sól | 0,04 g |
Składniki
ocet winny, zagęszczony moszcz winogronowy, gekochter Traubenmost, Karmel amoniakalno-siarczynowy (E150d)
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Conte de Cesare Ocet balsamiczny Aceto Balsamico di Modena w sprayu
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.