Soletti Crackets Chilli Cheese, 100 g
Przekąski o smaku sera z chili
16,99 zł
(169,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Intensywny smak
- Bez wzmacniaczy smaku
- Bez oleju palmowego
Pasujące produkty
Opis
Chrupiące krakersy Soletti Käse Crackets Chilli Cheese to doskonała propozycja dla fanów wyrazistych smaków. Kremowa nuta sera łączy się tu z pikantnym akcentem chilli, tworząc intensywne i pełne charakteru połączenie. Idealne jako przekąska na co dzień, do dzielenia się lub jako urozmaicenie spotkań.
| Nr art.: | XFA-KEL-10002286 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 9000159162346 |
| Numer producenta: | 10002286 |
| Marki: | Soletti |
| Może zawierać śladowe ilości: | N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera oleju palmowego |
Składniki
64 % proszek ziemniaczany, skrobia ziemniaczana, olej rzepakowy, mąka pszenna, ser w proszku, sól, cebula w proszku, Zakwaszacz (Acidum Lacticum (kwasmlekowy), kwas cytrynowy), ekstrakt drożdżowy, cukier, drożdże, słodka serwatka w proszku (mleko), Emulgator (lecytyna), proszek pomidorowy, czosnek w proszku, olej maślany, przyprawy, barwnik (ekstrakt z papryki), chili w proszku, białko mleka, zioła, naturalny aromat
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1721 / 411 kj / kcal |
| tłuszcz | 9,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1,3 g |
| węglowodany | 71 g |
| w tym cukier | 6,8 g |
| substancje balastowe | 7,7 g |
| białko | 7,4 g |
| sól | 1,3 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Austria, www.kellys.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Soletti Crackets Chilli Cheese
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.