Kwiaty przyprawowe od Sonnentor

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Kwiaty przyprawowe: 8 artykułów

Mieszanka przypraw i kwiatów "dobry nastrój" bio

Sonnentor Mieszanka przypraw i kwiatów "dobry nastrój" bio, Opakowanie, 25 g

  • Przyniesie powiew Bella Italia do Twojego domu
  • Kwiecista-śródziemnomorski smak
  • Uniwersalne zastosowanie
20,99 zł (839,60 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Mieszanka przypraw i kwiatów "Anioł Stróż" bio

Sonnentor Mieszanka przypraw i kwiatów "Anioł Stróż" bio, Puszka, 35 g

  • Harmoniczna mieszanka
  • Lekka ostrość - subtelna słodycz
  • Bardzo wszechstronna
24,99 zł (714,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Mieszanka przypraw i kwiatów "pocałunek słońca" bio

Sonnentor Mieszanka przypraw i kwiatów "pocałunek słońca" bio, Opakowanie, 40 g

  • Wspaniała mieszanka
  • Ostra, a jednocześnie słodka
  • Idealna do kuchni azjatyckiej
20,99 zł (524,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Mieszanka kwiatów - przypraw "szczęście" bio

Sonnentor Mieszanka kwiatów -​ przypraw "szczęście" bio, Opakowanie, 35 g

  • Śródziemnomorska mieszanka przypraw
  • Pikantne aromatyczne nuty pora
  • Wszechstronne zastosowanie
20,99 zł (599,71 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sonnentor Flower Power przyprawy i kwiaty bio

Sonnentor Flower Power przyprawy i kwiaty bio, Opakowanie, 35 g

  • Do gorących i zimnych deserów
  • Z kolorowymi liśćmi kwiatów
  • Słodka przyprawa cynamonu
20,99 zł (599,71 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sonnentor Ostra mieszanka przypraw i kwiatów bio

Sonnentor Ostra mieszanka przypraw i kwiatów bio, Opakowanie, 30 g

  • Pikantnie ostry powiew
  • Bardzo kolorowa mieszanka
  • Ostry smak
20,99 zł (699,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Mieszanka przypraw i kwiatów "tylko miłość" bio

Sonnentor Mieszanka przypraw i kwiatów "tylko miłość" bio, Opakowanie, 40 g

  • Harmonijna współgra
  • Wszechstronne zastosowanie
  • Przeciwne składniki
21,99 zł (549,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sonnentor Durch die Blume® - Mieszanka kwiatów bio

Sonnentor Durch die Blume® -​ Mieszanka kwiatów bio, 25 g

  • Kolorowa, jadalna dekoracja
  • Smak: kwiatowy, słodkawy, cierpki
  • Idealna do deserów i musli
99,00 zł (3 960,00 zł / kg)

Dostawa do 26 października