STAUD‘S Dżem z owoców tropikalnych, 250 g
Wspomnienie urlopu przy każdym śniadaniu
22,99 zł
(91,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- 70% owoców
- Wspaniale tropikalny
- Ananas, mango i inne owoce
Opis
Co powiecie na odrobinę wakacyjnego nastroju już przy śniadaniowym stole? Dżem Staud's z owoców tropikalnych smakuje cudownie egzotycznie i ciepło. Z 70% zawartością owoców, w tym ananasa, brzoskwini, mango, banana i marakuji.
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 729 / 174 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 41 g |
| w tym cukier | 41 g |
| białko | <0,5 g |
| sól | 0 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Austria, www.stauds.com |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla STAUD‘S Dżem z owoców tropikalnych
1 recenzja klienta w innym języku
5,0 z 5 gwiazdek
| 5 gwiazdek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.