SteirerReis Fuchs

Ryż ze styryjskiego regionu Vulkanland

SteirerReis Fuchs oznacza najwyższą jakość. Ryż pozyskiwany jest metodą suchej uprawy, która wymaga znacznie mniej wody niż tradycyjna uprawa ryżu. Cały łańcuch wartości odbywa się w zakładzie w Klöch w Styrii Vulkanland. Tutaj produkty są uprawiane i przetwarzane w zakładzie przetwórstwa ryżu. To najnowocześniejszy i największy obiekt w Austrii.

Filtrowanie i sortowanie

Ceny
Filtr

SteirerReis Fuchs: 14 artykułów

SteirerReis Fuchs Ryż mleczny

SteirerReis Fuchs Ryż mleczny, 500 g

  • Do słodkich potraw
  • Ulubiony produkt
  • Styryjska jakość
35,99 zł (71,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

SteirerReis Fuchs Kasz ryżowa, semolina

SteirerReis Fuchs Kasz ryżowa, semolina, 400 g

  • Wszechstronna
  • Produkt styryjski
  • Alternatywa dla każdego planu żywieniowego
17,99 zł (44,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

SteirerReis Fuchs Obrana kasza gryczana

SteirerReis Fuchs Obrana kasza gryczana, 400 g

  • Superfood ze Styrii
  • Bogata w błonnik
  • Lekko orzechowa w smaku
17,99 zł (44,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Rice Cracker - małe wafle ryżowe, naturalne

SteirerReis Fuchs Rice Cracker -​ małe wafle ryżowe, naturalne, 80 g

  • Bez dodatków i oleju
  • Wyprodukowane w manufakturze
  • Jakość z Austrii
17,99 zł (224,88 zł / kg)

Dostawa do 6 października

SteirerReis Fuchs Wafle ryżowe w czekoladzie w puszce

SteirerReis Fuchs Wafle ryżowe w czekoladzie w puszce, Ciemna czekolada (120 g)

  • Pokryte delikatną czekoladą
  • Chrupiące i pyszne
  • Wyprodukowano w Austrii
29,99 zł (249,92 zł / kg)

Dostawa do 6 października

SteirerReis Fuchs Rice Cracker - małe wafle ryżowe, solone

SteirerReis Fuchs Rice Cracker -​ małe wafle ryżowe, solone, 80 g

  • Idealny do dipów, wina i past do smarowania
  • Bez dodatków
  • Bez oleju
17,99 zł (224,88 zł / kg)

Dostawa do 6 października

SteirerReis Fuchs Mąka gryczana "Heidenmehl"

SteirerReis Fuchs Mąka gryczana "Heidenmehl", 400 g

  • Z łuskanej kaszy gryczanej
  • Wykonana z dbałością
  • Idealna do gotowania
17,99 zł (44,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

SteirerReis Fuchs Polenta

SteirerReis Fuchs Polenta, gruboziarnisty (400 g)

  • Bezglutenowa
  • Szybka w przygotowaniu
  • Wiele możliwości zastosowania
12,99 zł (32,48 zł / kg)

Dostawa do 6 października

SteirerReis Fuchs Mąka kukurydziana

SteirerReis Fuchs Mąka kukurydziana , 350 g

  • Świetna alternatywa przy celiakii
  • Bogata w węglowodany
  • Źródło białka roślinnego
12,99 zł (37,11 zł / kg)

Dostawa do 6 października

SteirerReis Fuchs Ryż średnioziarnisty, biały

SteirerReis Fuchs Ryż średnioziarnisty, biały, 500 g

  • Zapakowany próżniowo
  • Najwyższa jakość
  • Metoda uprawy na sucho
35,99 zł (71,98 zł / kg)

Dostawa do 15 października

SteirerReis Fuchs Mąka ryżowa

SteirerReis Fuchs Mąka ryżowa, 400 g

  • Bezglutenowa
  • Wszechstronna
  • Alternatywa dla mąki pszennej
17,99 zł (44,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

SteirerReis Fuchs Ryż średnioziarnisty, naturalny

SteirerReis Fuchs Ryż średnioziarnisty, naturalny, 500 g

  • Regionalne pochodzenie
  • Sucha uprawa
  • Zapakowany próżniowo
35,99 zł (71,98 zł / kg)

Dostawa do 15 października

SteirerReis Fuchs Zestaw na prezent „Risotto ze Styrii”

SteirerReis Fuchs Zestaw na prezent „Risotto ze Styrii”

  • 6 styryjskich specjałów
  • Pudełko upominkowe z okienkiem
  • Przysmaki o orzechowym, owocowym i korzennym smaku
193,00 zł

Dostawa do 15 października

Ryż średnioziarnisty, biały, dodatek do dania głównego

SteirerReis Fuchs Ryż średnioziarnisty, biały, dodatek do dania głównego, 500 g

  • Wyprodukowano w Austrii
  • Luźno ziarnisty i pyszny
  • Szczególnie delikatny smak
35,99 zł (71,98 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny