SteirerReis Fuchs Wafle ryżowe w czekoladzie w puszce, Pełne mleko (120 g)
Idealne jako pyszna przekąska między posiłkami
29,99 zł
(249,92 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Pokryte delikatną czekoladą
- Chrupiące i pyszne
- Wyprodukowano w Austrii
Opis
| Nr art.: | FUCH-2420 |
|---|---|
| Zawartość: | 120 g |
| EAN: | 9120095831516 |
| Numer producenta: | 2420 |
| Marki: | SteirerReis Fuchs |
| Pochodzenie: | Austria |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, G - mleko, H - orzechy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać szczelnie zamknięte, Przechowywać w suchym miejscu |
Składniki
57 % czekolada pełnomleczna (cukier, masło kakaowe, pełne mleko w proszku, masa kakaowa, Emulgator (laktoza, ekstrakt waniliowy)), 43 % ryż
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2248 / 537 kj / kcal |
| tłuszcz | 31 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 19 g |
| węglowodany | 54 g |
| w tym cukier | 34 g |
| białko | 8,1 g |
| sól | 0,15 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Fuchs-VISID KG, Pölten 5, 8493, Klöch, Austria, www.steirischerreist.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla SteirerReis Fuchs Wafle ryżowe w czekoladzie w puszce
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.