Wysokiej jakości specjalności herbaciane dla wymagających miłośników herbaty

Matcha, Oolong, Pu Erh - tea exclusive od ponad 10 lat zachwyca koneserów i miłośników herbaty klasycznymi mieszankami, modnymi rarytasami, kuszącymi herbatami owocowymi i kojącymi naparami ziołowymi. W filiżankach znajduje się tylko najwyższej klasy organiczna jakość, ponieważ prawdziwa przyjemność picia to przeżycie dla wszystkich zmysłów - fascynujące, różnorodne i pyszne.

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Znak jakości Forma diety
Filtr

tea exclusive: 1 - 30 z 35 artykułów

Sitko do herbaty Tea Master z pokrywką/podstawką

tea exclusive Sitko do herbaty Tea Master z pokrywką/podstawką, złoto

  • Perforacja o drobnych oczkach
  • Funkcja pokrywki/tacka
  • Neutralne dla smaku
41,36 zł 45,99 zł

Dostawa do 7 października

tea exclusive Bio herbata z kwiatu hibiskusa

tea exclusive Bio herbata z kwiatu hibiskusa, 150 g

  • Do ozdabiania potraw
  • Owocowo-kwaśny aromat
  • Zbierana ręcznie
23,27 zł 25,99 zł (155,13 zł / kg)

Dostawa do 7 października

tea exclusive Herbata ziołowa Płatki róż bio

tea exclusive Herbata ziołowa Płatki róż bio, 50 g

  • Kwiatowa ze słodkim wykończeniem
  • Idealna do aromatyzowania
  • Również jako dekoracja do deserów
31,71 zł 35,99 zł (634,20 zł / kg)

Dostawa do 7 października

tea exclusive Bergamotka Oolong

tea exclusive Bergamotka Oolong, 100 g

  • Cudowny, owocowy oolong
  • Aromat skórek bergamotki
  • Również jako zimny napar
88,39 zł 99,00 zł (883,90 zł / kg)

Dostawa do 7 października

tea exclusive Zielona herbata matcha bio

tea exclusive Zielona herbata matcha bio, 100 g

  • Intensywny aromat, jasnozielony kolor
  • Do mieszania, gotowania i pieczenia
  • 100% uprawa ekologiczna, Kagoshima
69,91 zł 78,00 zł (699,10 zł / kg)

Dostawa do 7 października

tea exclusive Bio Pai Mu Tan biała herbata

tea exclusive Bio Pai Mu Tan biała herbata, 100 g

  • 100% białej herbaty
  • Owocowo delikatna z lekką nutą palenia
  • Uprawiane na wysokości w Fujian, Chiny
49,00 zł 55,00 zł (490,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

tea exclusive Dzbanek do herbaty z wbudowanym sitkiem

tea exclusive Dzbanek do herbaty z wbudowanym sitkiem, 400 ml

  • Zintegrowane sitko
  • Szklany czajniczek
  • Pokrywka ze stali nierdzewnej
82,36 zł 92,00 zł

Dostawa do 22 października

tea exclusive Milky Oolong

tea exclusive Milky Oolong, 100 g

  • Kwiatowo-słodki z delikatną nutą mleka
  • Specjalność z Tajwanu
  • Prezent dla fanów zielonej herbaty
88,39 zł 99,00 zł (883,90 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Mieszanka herbat kwitnących - "Flower Fantasy"

tea exclusive Mieszanka herbat kwitnących -​ "Flower Fantasy", 6 herbat kwitnących (60 g)

  • Zielone i białe herbaty kwitnące
  • 6 unikatów z Fujian
  • W zestawie z książeczką
61,46 zł 69,00 zł (1 024,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

tea exclusive Filiżanka z sitkiem i pokrywką, 350 ml

tea exclusive Filiżanka z sitkiem i pokrywką, 350 ml

  • Do gorących i zimnych napojów
  • Z sitkiem i pokrywką
  • Można myć w zmywarce
82,36 zł 92,00 zł

Dostawa do 7 października

tea exclusive Bio herbata z malwy

tea exclusive Bio herbata z malwy, 100 g

  • Przyjemnie łagodna, z delikatną kwasowością
  • Suszona na słońcu
  • Można pić jako gorący lub zimny napój
27,29 zł 30,99 zł (272,90 zł / kg)

Dostawa do 7 października

tea exclusive Bio herbata ziołowa werbena cytrynowa

tea exclusive Bio herbata ziołowa werbena cytrynowa, 40 g

  • Świeże i aromatyczne
  • Grubo posiekana
  • Na każdą porę dnia i nocy
23,27 zł 25,99 zł (581,75 zł / kg)

Dostawa do 7 października

tea exclusive Bio Genmaicha herbata zielona

tea exclusive Bio Genmaicha herbata zielona, 100 g

  • Sencha z prażonym ryżem
  • Orzechowa i cierpka z karmelową nutą
  • Z japońskiego miasta Wazuka, z uprawy Uij
44,98 zł 49,99 zł (449,80 zł / kg)

Dostawa do 7 października

tea exclusive Herbata ziołowa "na szczycie góry"

tea exclusive Herbata ziołowa "na szczycie góry", 100 g

  • Cudowna świeżość eukaliptusa
  • Energia bez kofeiny
  • Opakowanie kompostowalne
59,04 zł 66,00 zł (590,40 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bio Japońskie Lato, Sencha z owocami Yuzu, puszka

tea exclusive Bio Japońskie Lato, Sencha z owocami Yuzu, puszka, 100 g

  • Wspaniały cytrusowy smak
  • Odświeżająca na finiszu
  • Można pić na ciepło i na zimno
82,36 zł 92,00 zł (823,60 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Filtr, szczypce do herbaty, muszelka, różowe złoto

tea exclusive Filtr, szczypce do herbaty, muszelka, różowe złoto

  • Wykonane ze stali nierdzewnej
  • Funkcja szczypiec
  • Idealny również jako prezent
32,92 zł 36,99 zł

Dostawa do 7 października

tea exclusive Herbata Wellness Breathe Deeply

tea exclusive Herbata Wellness Breathe Deeply, 100 g

  • Cierpka zieleń z kwiecistą elegancją
  • Herbata sypka, pełna smaku
  • Ze spiruliną
82,36 zł 92,00 zł (823,60 zł / kg)

Dostawa do 7 października

tea exclusive Filtr, szczypce do herbaty serce

tea exclusive Filtr, szczypce do herbaty serce, złoto

  • Wykonane ze stali nierdzewnej
  • Funkcja szczypiec
  • Idealne również jako prezent
32,92 zł 36,99 zł

Dostawa do 7 października

tea exclusive Bio herbata ziołowa z kwiatu lipy

tea exclusive Bio herbata ziołowa z kwiatu lipy, 50 g

  • Delikatny aromat miodu
  • Z nietkniętej natury
  • Delikatny proces przetwarzania
29,70 zł 33,99 zł (594,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

tea exclusive Ya Bao Buds biała herbata

tea exclusive Ya Bao Buds biała herbata, 50 g

  • Ręcznie zbierane pąki herbaty
  • Ze starych drzew herbacianych Pu Erh
  • Suszone na słońcu
53,42 zł 60,00 zł (1 068,40 zł / kg)

Dostawa do 7 października

tea exclusive Bio Ginger Blush herbata owocowa

tea exclusive Bio Ginger Blush herbata owocowa, 125 g

  • Sypana herbata owocowa z imbirem
  • Owocowa i delikatnie ostra
  • Bezpieczne dla aromatu opakowanie, które można ponownie zamknąć
59,04 zł 66,00 zł (472,32 zł / kg)

Dostawa do 7 października

tea exclusive Herbata owocowa Berry's Best bio

tea exclusive Herbata owocowa Berry's Best bio, 125 g

  • Owocowa z kremowym kokosem
  • Świetnie smakuje młodszym i starszym
  • Kompostowalna torebka
59,04 zł 66,00 zł (472,32 zł / kg)

Dostawa do 7 października

tea exclusive Spice Delight herbata przyprawowa

tea exclusive Spice Delight herbata przyprawowa, 125 g

  • Herbata przyprawowa bez czarnej herbaty
  • Aromatyczna, rozgrzewająca i bezkofeinowa
  • Herbata sypana w metalowej puszce
43,37 zł 48,99 zł (346,96 zł / kg)

Dostawa do 7 października

tea exclusive Herbata jaśminowa Silver Needle

tea exclusive Herbata jaśminowa Silver Needle, 50 g

  • Świeży i piękny, kwiatowy zapach
  • Odmiana o niskiej zawartości kofeiny
  • Prezent dla koneserów
65,48 zł 73,00 zł (1 309,60 zł / kg)

Dostawa do 22 października

tea exclusive Ube - proszek

tea exclusive Ube -​ proszek, 100 g

  • Delikatny i kremowy
  • Szybko rozpuszczalny
  • Bez sztucznych barwników
67,09 zł 75,00 zł (670,90 zł / kg)

Dostawa do 22 października

tea exclusive Bio Hojicha - proszek

tea exclusive Bio Hojicha -​ proszek, 100 g

  • Delikatne palenie
  • Niska zawartość kofeiny
  • Łagodny smak z nutą orzechową
78,35 zł 88,00 zł (783,50 zł / kg)

Dostawa do 22 października

tea exclusive Bio Rooibos, puszka

tea exclusive Bio Rooibos, puszka, 100 g

  • Przesiana kilka razy
  • Słodki, karmelowy aromat
  • Bezkofeinowa
51,41 zł 58,00 zł (514,10 zł / kg)

Dostawa do 22 października

tea exclusive Bio Lu Mu Dan zielona herbata, puszka

tea exclusive Bio Lu Mu Dan zielona herbata, puszka, 50 g

  • Kwiatowa, łagodna i elegancka
  • Zawiązana w małe herbaciane różyczki
  • Przetwarzana ręcznie
53,42 zł 60,00 zł (1 068,40 zł / kg)

Dostawa do 22 października

tea exclusive Bio English Breakfast

tea exclusive Bio English Breakfast, 125 g

  • Słodowy i lekko przyprawowy smak
  • Zamiast kawy
  • 100% uprawa ekologiczna, Sri Lanka
61,46 zł 69,00 zł (491,68 zł / kg)

Dostawa do 22 października

tea exclusive Zioła alpejskie "Herbata rodzinna" bio

tea exclusive Zioła alpejskie "Herbata rodzinna" bio, 40 g

  • Harmonijna mieszanka
  • Bezkofeinowe pobudzenie
  • Ekologiczna uprawa z Austrii
79,15 zł 88,00 zł (1 978,75 zł / kg)

Dostawa do 22 października