Najlepszy majonez

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Majonez: 13 artykułów

allgroo Sushi Mayoo Sauce

allgroo Sushi Mayoo Sauce, 520 ml

  • Wszechstronny w użyciu
  • Szczególnie kremowa
  • Lekko słodki i aromatyczny
32,99 zł (63,44 zł / l)

Dostawa do 5 października

Alnatura Bio majonez delikatesowy

Alnatura Bio majonez delikatesowy, 250 ml

  • Jajka i olej słonecznikowy
  • Kremowa konsystencja
  • Do doprawiania
12,99 zł (51,96 zł / l)

Dostawa do 5 października

Finca La Barca Smoked Mayonnaise

Finca La Barca Smoked Mayonnaise, 120 ml

  • Kremowa konsystencja
  • Wędzony smak
19,99 zł (166,58 zł / l)

Dostawa do 5 października

Alnatura Bio majonez, wegański

Alnatura Bio majonez, wegański, 250 ml

  • Jakość organiczna
  • Wegański
  • 51 % tłuszczu
9,99 zł (39,96 zł / l)

Dostawa do 5 października

UNI-EAGLE Sriracha Mayo Sauce

UNI-EAGLE Sriracha Mayo Sauce, 200 ml

  • Kremowy i łagodny z nutą chili
  • Wszechstronny jako dip i sos
  • Lekko pikantny, wszechstronny
12,99 zł (64,95 zł / l)

Dostawa do 5 października

allgroo Sushi Mayoo Kimchi

allgroo Sushi Mayoo Kimchi, 150 ml

  • Aromatyczny smak
  • Pikantny i lekko kwaśny
  • Idealny do dań kuchni koreańskiej
17,99 zł (119,93 zł / l)

Dostawa do 5 października

Tartufi Ponzio Majonez z białymi truflami

Tartufi Ponzio Majonez z białymi truflami, 85 g

  • Idealny do mięs, ryb i innych potraw
  • Szczególnie kremowy
  • Bezglutenowy
48,99 zł (576,35 zł / kg)

Dostawa do 5 października

THOMY Majonez z oliwą z oliwek

THOMY Majonez z oliwą z oliwek, 175 g

  • Delikatny, oliwkowy smak
  • W praktycznej tubce
  • Do gotowania, maczania itp.
13,99 zł (79,94 zł / kg)

Dostawa do 9 października

THOMY Majonez 25%

THOMY Majonez 25%, 170 g

  • Typowo kremowy kolor
  • Praktyczna tubka
  • Jaja z wolnego wybiegu
8,99 zł (52,88 zł / kg)

Dostawa do 9 października

THOMY Majonez 80%

THOMY Majonez 80%, 170 g

  • Jaja z wolnego wybiegu
  • Szczególnie aromatyczny
  • Proste dozowanie
11,99 zł (70,53 zł / kg)

Dostawa do 9 października

THOMY Wegański majonez

THOMY Wegański majonez, 170 g

  • 100% roślinny
  • Bez dodatków smakowych
  • Nadaje się do wielu potraw
13,99 zł (82,29 zł / kg)

Dostawa do 9 października

THOMY Majonez 50%

THOMY Majonez 50%, 170 g

  • Typowo kremowy kolor
  • Praktyczna tubka
  • Jaja z wolnego wybiegu
8,99 zł (52,88 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

Tartuflanghe Majonez z białymi truflami

Tartuflanghe Majonez z białymi truflami, 85 g

  • Uszlachetniony truflami Alba
  • Wszechstronne zastosowanie
49,99 zł (588,12 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny