Orzechy laskowe na przekąskę

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Orzechy laskowe: 4 artykuły

Tartuflanghe Orzechy laskowe z sokiem truflowym

Tartuflanghe Orzechy laskowe z sokiem truflowym, 50 g

  • Pokryte sokiem truflowym
  • Idealne jako aperitif
  • Szczególnie aromatyczne
23,27 zł 25,99 zł (465,40 zł / kg)

Dostawa do 7 października

BioKing Orzechy laskowe bio

BioKing Orzechy laskowe bio, 200 g

  • Jako składnik do pieczenia lub jako przekąska
  • Pochodzenie: UE
22,06 zł 24,99 zł (110,30 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

Alnatura Bio orzechy laskowe

Alnatura Bio orzechy laskowe, 200 g

  • Odmiana o dużych owocach
  • Jakość organiczna
  • Wszechstronne zastosowanie
27,69 zł 30,99 zł (138,45 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

Seeberger Orzechy laskowe

Seeberger Orzechy laskowe, 200 g

  • Odmiana "Runder Römer"
  • Pełny smak
  • Jako dodatek do wielu potraw lub przekąska
23,27 zł 25,99 zł (116,35 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny