Orzechy i nasiona z całego świata

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Orzechy i nasiona: 1 - 30 z 219 artykułów

Steirerkraft Naturalne pestki dyni

Steirerkraft Naturalne pestki dyni, 200 g

  • 100% styryjskich pestek dyni
  • Lekko prażone
  • Idealne jako przekąska, gotowania i pieczenia
15,99 zł (79,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Berghofer Farmery Pestki dyni z gorzką czekoladą

Berghofer Farmery Pestki dyni z gorzką czekoladą, 100 g

  • Najwyższa jakość
17,99 zł (179,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

BioKing Pestki dyni bio

BioKing Pestki dyni bio, 250 g

  • Suszone delikatnie w 40°C
  • Idealne do potraw pełnowartościowych
  • Charakterystyczny orzechowy smak
22,99 zł (91,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Mak lekarski z Waldviertel z Austrii, CNP, niezmielony

Waldviertler Graumohn g.U. Mak lekarski z Waldviertel z Austrii, CNP, niezmielony, 500 g

  • Łagodny, delikatny smak maku
17,99 zł (35,98 zł / kg)

Dostawa do 12 października

Steirerkraft Pestki dyni BIO

Steirerkraft Pestki dyni BIO, 200 g

  • Delikatny orzechowy smak
  • Idealne jako przekąska lub dodatek do potraw
  • Najlepsza jakość ze Styrii
21,99 zł (109,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Schalk Mühle Organiczne nasiona słonecznika surowe

Schalk Mühle Organiczne nasiona słonecznika surowe, 300 g

  • 100% z Austrii
  • Wegańskie i bez laktozy
  • Do podjadania, gotowania i pieczenia
19,99 zł (66,63 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Styryjskie organiczne nasiona dyni, naturalne

Ölmühle Fandler Styryjskie organiczne nasiona dyni, naturalne, 500 g

  • 100% pestki dyni
  • Wyjątkowa przekąska
  • Do pieczenia, udoskonalania i dekoracji
57,00 zł (114,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Berghofer Farmery Pestki dyni z mleczną czekoladą

Berghofer Farmery Pestki dyni z mleczną czekoladą, 100 g

  • Najwyższa jakość
17,99 zł (179,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio siemię lniane

Alnatura Bio siemię lniane, 500 g

  • Wszechstronne
  • Wysoka zdolność pęcznienia
  • Aromatyczny, orzechowy smak
10,99 zł (21,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sal de Ibiza Migdały z solą kwiatową

Sal de Ibiza Migdały z solą kwiatową, 80 g

  • Z naturalną solą morską
  • Ponownie zamykane opakowanie
  • Delikatny aromat
34,99 zł (437,38 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Seeberger Czekoladowa mieszanka z orzechami pekan

Seeberger Czekoladowa mieszanka z orzechami pekan, 150 g

  • Delikatna powietrzna czekolada
  • Chrupiące orzechy
  • Z owocami
22,99 zł (153,27 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Seeberger Mieszanka orzechów - prażona i solona

Seeberger Mieszanka orzechów -​ prażona i solona, 350 g

  • Mieszanka solonych orzechów
  • Orzeszki ziemne, orzechy nerkowca i makadamia
  • Różnorodna przekąska
41,99 zł (119,97 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Herbaria Czarny sezam

Herbaria Czarny sezam, 45 g

  • Odmiana: Santa Cruz
  • Zbierany ręcznie
  • Z Boliwii
21,99 zł (488,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio ziarno konopi łuskane

Alnatura Bio ziarno konopi łuskane, 200 g

  • Lekko orzechowy smak
  • Do musli, zup i sałatek
  • Nie działa odurzająco
19,99 zł (99,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

BioKing Nasiona słonecznika premium bio

BioKing Nasiona słonecznika premium bio, 500 g

  • Idealne do sałatek i zup
  • Do pieczenia
15,99 zł (31,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Berghofer Farmery Pestki dyni z cynamonem

Berghofer Farmery Pestki dyni z cynamonem, 100 g

  • Najwyższa jakość
  • Świetne wrażenia smakowe
16,99 zł (169,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Prażone orzeszki ziemne z posypką cukrową i sezamem

Seeberger Prażone orzeszki ziemne z posypką cukrową i sezamem, 150 g

  • Z pysznym, chrupiącym sezamem
  • Chrupiąca przekąska
  • Prażone orzeszki ziemne
7,99 zł (53,27 zł / kg)

Dostawa do 6 października

BioKing Migdały bio

BioKing Migdały bio, 200 g

  • Cały orzech
  • Pochodzenie: Włochy
  • Słodki smak
28,99 zł (144,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

ültje Prażone i solone orzeszki ziemne

ültje Prażone i solone orzeszki ziemne, 180 g

  • Popularny klasyk
  • Bogate w białko
  • Wegańskie
12,99 zł (72,17 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sapore di Sole Filippo Cea - Bio migdały

Sapore di Sole Filippo Cea -​ Bio migdały, 250 g

  • Odmiana apulijska
  • Z lekko słodką nutą
  • Chrupiące
36,99 zł (147,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Steirerkraft Pestki dyni tarte

Steirerkraft Pestki dyni tarte, 200 g

  • Praktyczna forma
  • Wyśmienity smak
  • Do potraw słodkich i pikantnych
19,99 zł (99,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Arche Naturküche Bio Gomasio z wodorostami

Arche Naturküche Bio Gomasio z wodorostami, 200 g

  • Sezam, nori i sól morska
  • Orzechowy i pikantny
  • Alternatywa dla soli kuchennej
15,99 zł (79,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio pestki słonecznika

Alnatura Bio pestki słonecznika, 500 g

  • Lekko orzechowy smak
  • Jakość bio
  • Wszechstronne zastosowanie
11,99 zł (23,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Seeberger Orzechy włoskie

Seeberger Orzechy włoskie, 150 g

  • Maślany smak
  • Pysznie pełny smak
  • Bez skorupy
27,99 zł (186,60 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Seeberger Mieszanka studencka

Seeberger Mieszanka studencka, 150 g

  • Z owocowymi rodzynkami
  • Orzechy laskowe, migdały i orzechy nerkowca
  • Z pysznymi orzechami włoskimi
19,99 zł (133,27 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Seeberger Mieszanka - Nuts'n Berries

Seeberger Mieszanka -​ Nuts'n Berries, 150 g

  • Z orzechami nerkowca, migdałami i orzechami laskowymi
  • Z rodzynkami sułtańskimi, wiśniami i jagodami
  • Kwaśno-słodki smak
20,99 zł (139,93 zł / kg)

Dostawa do 6 października

ültje Orzeszki ziemne prażone bez soli

ültje Orzeszki ziemne prażone bez soli, 180 g

  • Chrupiące źródło białka
  • Pyszna przekąska na imprezę
12,99 zł (72,17 zł / kg)

Dostawa do 6 października

ültje Solone pistacje

ültje Solone pistacje, 150 g

  • Prażone i solone w łupinach
  • Bogate w żelazo i potas
17,99 zł (119,93 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio orzechy nerkowca - całe

Alnatura Bio orzechy nerkowca -​ całe, 300 g

  • Łagodne i chrupiące
  • Naturalne
  • Do podjadania i jako dodatek
27,99 zł (93,30 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

BioKing Orzechy nerkowca bio

BioKing Orzechy nerkowca bio, 200 g

  • Łagodny słodki smak
  • Wszechstronne
25,99 zł (129,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października