Zotter Schokoladen Bio Czekolada wielkanocna, wegańska, 70 g
Ciemna kuwertura kokosowa z nadzieniem malinowym i kokosowym
24,99 zł
(357,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Delikatna, rozpływająca się konsystencja
- Owocowe nadzienie
- Ręcznie robiona
Opis
Wegańska "Czekolada wielkanocna" od Zotter to pięknie zaprojektowane, ręcznie robione czekoladowe dzieło wykonane z wysokiej jakości składników organicznych i Fairtrade. Łączy w sobie rozpływającą się w ustach ciemną kuwerturę kokosową z owocowym nadzieniem malinowym i kokosowym.
| Nr art.: | ZSM-16000 |
|---|---|
| Zawartość: | 70 g |
| EAN: | 9006403087588 |
| Numer producenta: | 16000 |
| Marki: | Zotter Schokoladen |
| Znak jakości: | Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, C - jaja, E - orzeszki ziemne, F - soja, G - mleko, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | bez alkoholu |
Składniki
surowy cukier trzcinowy[1], masło kakaowe[1], masa kakaowa[1], napój ryżowy w proszku[2] (ryż[2], olej słonecznikowy[2], sól), 7 % wiórki kokosowe[1], 5 % przecier malinowy[2], 4 % mleko kokosowe[2], syrop cukru inwertowanego[2], 3 % proszek kokosowy[2] (pasta kokosowa[2], mleko kokosowe[2], mąka kokosowa[2]), syrop glukozowy[2], 2 % liofilizowane maliny[2], Koncentrat soku ananasowego[2], 1 % proszek malinowy[2], koncentrat soku z cytryny[2], Emulgator (laktoza (słonecznik)), liofilizowana żurawina, cytryna w proszku[2] (koncentrat soku z cytryny[2], skrobia kukurydziana[2]), sól kamienna, strąki wanilii w proszku [1]
- Ze sprawiedliwego handlu, całkowity udział sprawiedliwego handlu 70% / z certyfikowanego rolnictwa biologicznego
- z kontrolowanych upraw ekologicznych
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2102 / 502 kj / kcal |
| tłuszcz | 34 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 22 g |
| węglowodany | 44 g |
| w tym cukier | 35 g |
| białko | 2,9 g |
| sól | 0,09 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Bio Czekolada wielkanocna, wegańska
Ulubione kategorie:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.