Zotter Schokoladen Bio Dobrze, że jesteś!, 20 g
Malinowe marzenie: różowe nadzienie, ciemna polewa!
9,50 zł 10,99 zł -14%
(475,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Owocowy ganache z różowych malin
- Orzeźwiająco kwaskowaty smak
- Polewa z ciemnej czekolady
Opis
Szukasz czekolady, która dobrze wygląda i świetnie smakuje? Ta kreacja od Zotter przyciąga wzrok wspaniałym wyglądem i intensywnym, owocowym smakiem!
W środku ukryty jest owocowy, różowy ganache malinowy, którego fascynująco autentyczny, owocowy smak i jasny kolor zostały stworzone całkowicie naturalnie przez maliny. Nadzienie jest bardzo owocowe i orzeźwiająco cierpkie - idealna równowaga dla słodyczy. Ganache jest pokryty cienką warstwą białej czekolady, a następnie elegancką powłoką z ciemnej czekolady o zawartości kakao 70%.
| Nr art.: | ZSM-18933 |
|---|---|
| Zawartość: | 20 g |
| EAN: | 9006403086536 |
| Numer producenta: | 18933 |
| Marki: | Zotter Schokoladen |
| Znak jakości: | Znak ekologiczny UE / spoza UE, Fair |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, C - jaja, E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
surowy cukier trzcinowy[1], masło kakaowe[1], masa kakaowa[1], 9 % przecier malinowy[2], syrop cukru inwertowanego[2], 4 % liofilizowane maliny[2], odtłuszczone mleko w proszku[2], mleko pełnotłuste [2], 2 % proszek malinowy[2], pełne mleko w proszku[2], syrop glukozowy[2], Emulgator (lecytyna sojowa[2]), słodka serwatka w proszku[2], liofilizowane jagody[2], cukier trzcinowy[1], cytryna w proszku[2] (koncentrat soku z cytryny[2], skrobia kukurydziana[2], cukier[2]), strąki wanilii w proszku [1], sól kamienna, cynamon[1], 70 % min. kakao w ciemnej czekoladzie[2]
- Ze sprawiedliwego handlu, całkowity udział sprawiedliwego handlu 70% / z certyfikowanego rolnictwa biologicznego
- z kontrolowanych upraw ekologicznych
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2068 / 494 kj / kcal |
| tłuszcz | 33 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 20 g |
| węglowodany | 41 g |
| w tym cukier | 38 g |
| białko | 5 g |
| sól | 0,12 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Bio Dobrze, że jesteś!
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.