Classic od Zotter Schokoladen

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Classic: 5 artykułów

Zotter Schokoladen Klasyczna ciemna czekolada

Zotter Schokoladen Klasyczna ciemna czekolada, 70 g

  • 70% organiczne kakao
  • Z nierafinowanego cukru trzcinowego
18,04 zł 20,99 zł (257,71 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Classic czekolada bio "pocałunek orzecha laskowego"

Zotter Schokoladen Classic czekolada bio "pocałunek orzecha laskowego", 70 g

  • Z prawdziwą wanilią bourbon
  • Wykonana ręcznie
  • Wykonana z najlepszych orzechów laskowych
18,04 zł 20,99 zł (257,71 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Zotter Schokoladen Classic Czekolada bio "migdał-krokant"

Zotter Schokoladen Classic Czekolada bio "migdał-​krokant", 70 g

  • Delikatny orzechowy smak
  • Bez sztucznych słodzików
  • Z kontrolowanych upraw ekologicznych
18,04 zł 20,99 zł (257,71 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Zotter Schokoladen Klasyczna czekolada mleczna

Zotter Schokoladen Klasyczna czekolada mleczna, 70 g

  • 40% organicznego kakao
  • Dla dzieci i nastolatków
  • Według zasad sprawiedliwego handlu
18,04 zł 20,99 zł (257,71 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Zotter Schokoladen Klasyczna "biała czekolada"

Zotter Schokoladen Klasyczna "biała czekolada", 70 g

  • Bio i fair
  • Z wanilią z Madagaskaru
18,04 zł 20,99 zł (257,71 zł / kg)

Dostawa do 7 października