Zotter Schokoladen Bio Jajko w słoiku, 87 g
Z sześcioma pysznymi czekoladowymi jajkami
66,00 zł
(758,62 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Pełna czekolada
- Oryginalne opakowanie
- Bio + Fair
Opis
Ta wielkanocna niespodzianka ma w sobie wszystko: 6 czekoladowych jajek z różnym nadzieniem to obietnica słodkiej Wielkanocy i czekoladowej przyjemności w swojej klasie.
Słoik zawiera następujące smaki:
- 1x malinowe czekoladowe jajko, wypełnione miękkim malinowym karmelem i różowym owocowym nugatem, pokryte malinową kuwerturą (różowa folia)
- 1x jajko z białej czekolady, wypełnione owocowym karmelem z marakui i warstwą nugatu z orzechów nerkowca, pokryte słoneczno-żółtą kuwerturą z marakui (złota folia)
- 1x jajko z białej czekolady, wypełnione kremową warstwą truskawkową i nugatem makadamia, pokryte różową kuwerturą malinową i białą czekoladą (różowa folia)
- 1x jajko z białej czekolady cytrynowej, wypełnione owocowym ganache jagodowym i karmelową warstwą nugatu, pokryte kuwerturą z czarnej porzeczki, zmieszane z białą czekoladą (fioletowa folia)
- 1x jajko z ciemnej czekolady, wypełnione kremem nugatowym z orzechów laskowych, oblane ciemną czekoladą (niebieska folia)
- 1x jajko z mlecznej czekolady, wypełnione migdałowym kremem nugatowym z nutą olejku różanego, oblane mleczną czekoladą (pomarańczowa folia)
Uwaga:
Wypełnienie z zastrzeżeniem! Może się różnić w zależności od dostępności smaków.
| Nr art.: | ZSM-25954 |
|---|---|
| Zawartość: | 87 g |
| EAN: | 9006403037873 |
| Numer producenta: | 25954 |
| Marki: | Zotter Schokoladen |
| Znak jakości: | Znak ekologiczny UE / spoza UE, Fair |
| Pochodzenie: | Austria |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, C - jaja, E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | bez alkoholu |
Składniki
surowy cukier trzcinowy[1], masło kakaowe[1], migdały[2], orzechy laskowe[2], masa kakaowa[1], olej migdałowy[2], cukier puder[2], pełne mleko w proszku[2], bita śmietana[2], odtłuszczone mleko w proszku[2], syrop cukru inwertowanego[2], orzechy nerkowca[1], Masło[2], orzechy makadamia[1], słodka serwatka w proszku[2], jagody borówki czernicy[2], liofilizowane maliny[2], koncentrat malinowy[2], koncentrat soku z marakui[2], truskawki[2], cukier trzcinowy[1], cytryna w proszku[2] (koncentrat soku z cytryny[2], skrobia kukurydziana[2]), syrop glukozowy[2], koncentrat truskawkowy[2], marakuja liofilizowana[2] (maltodekstryna[2], koncentrat soku z marakui[2]), liofilizowane truskawki[2], mleko pełnotłuste [2], Emulgator (laktoza (soja)), olej z orzechów laskowych, koncentrat soku z cytryny[2], Emulgator (laktoza (słonecznik)), liofilizowane jagody, verjus[2], karmelizowane mleko w proszku[2] (odtłuszczone mleko w proszku[2], cukier[2]), liofilizowane mango[2], liofilizowane czerwone porzeczki[2], strąki wanilii w proszku [1], sól kamienna, jogurt w proszku z odtłuszczonego mleka[2], kurkuma (Curcuma longa)[2], cynamon[2], kwiaty róży[2], kardamon (Elettaria cardamomum)[2], proszek z fasoli tonka[2], olejek różany[2], kolendra[2]
- z sprawiedliwego handlu, udział sprawiedliwego handlu ogółem: 58% / z kontrolowanego rolnictwa ekologicznego
- z kontrolowanych upraw ekologicznych
Może zawierać śladowe ilości orzechów brazylijskich, jajek, orzechów nerkowca, orzechów pekan, pistacji, orzechów włoskich, orzeszków ziemnych.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2705 / 646 kj / kcal |
| tłuszcz | 48 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 19 g |
| węglowodany | 45 g |
| w tym cukier | 40 g |
| białko | 8,6 g |
| sól | 0,15 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Bio Jajko w słoiku
1 recenzja klienta w innym języku
| 5 gwiazdek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Ulubione kategorie:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.