Pasztety, salami, ragout i inne specjały Brezzo

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki
Filtr

Produkty mięsne i wędliniarskie: 5 artykułów

Brezzo Pasztet z kaczki z truflami

Brezzo Pasztet z kaczki z truflami, 145 g

  • Mięso z kaczki i czarne trufle
  • Wyśmienity i aromatyczny
  • Do crostini i innych przekąsek
44,99 zł (310,28 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Brezzo Salami z truflami w oleju

Brezzo Salami z truflami w oleju, 290 g

  • Wieprzowina i czarne trufle
  • Pożywne i autentyczne
  • Uzupełni półmisek z przekąskami
47,99 zł (165,48 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Brezzo Kiełbaski z dziczyzny w oleju

Brezzo Kiełbaski z dziczyzny w oleju, 280 g

  • Mięso z jelenia i dziczyzna
  • Przystawka i szybka przekąska
  • Kulinarna atrakcja
47,99 zł (171,39 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Brezzo Kiełbaski z dzika w oleju

Brezzo Kiełbaski z dzika w oleju, 280 g

  • Dodatek z mięsa z dzika
  • Przystawka lub szybka przekąska
  • Autentyczna, wiejska kuchnia
47,99 zł (171,39 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

Salami z czerwonym winie "Barolo" w oleju

Brezzo Salami z czerwonym winie "Barolo" w oleju, 290 g

  • Z wieprzowiny
  • Obfite i pożywne
  • Typowa, wiejska przystawka
47,99 zł (165,48 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny