Sosy pesto i sugo od Brezzo

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki
Filtr

Sosy pesto i sugo: 8 artykułów

Brezzo Ragout z dzika

Brezzo Ragout z dzika, 180 g

  • Pomidory i mięso z dzika
  • Włoskie, wiejskie danie
  • Pożywne i szybkie w przygotowaniu
36,99 zł (205,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Brezzo Ragout z dziczyzny

Brezzo Ragout z dziczyzny, 180 g

  • Aromatyczny, pikantny i pomidorowy
  • Dziczyzna z Włoch
  • Idealny do makaronu jajecznego
36,99 zł (205,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Brezzo Salsa z fig i musztardy

Brezzo Salsa z fig i musztardy, 110 g

  • Owocowo-słodkie figi z nutą musztardy
  • Idealna do serów i dań mięsnych
  • Doskonały akcent dla smakoszy
28,99 zł (263,55 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Brezzo Salsa z czerwonej cebuli

Brezzo Salsa z czerwonej cebuli, 110 g

  • Doskonała z dojrzałym serem
  • Słodki i pikantny smak cebuli
  • Idealna również do mięs i ryb
28,99 zł (263,55 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Brezzo Pasta z czarnych oliwek

Brezzo Pasta z czarnych oliwek, 180 g

  • Czarne oliwki Taggiasca
  • Aromatyczne i wytrawne
  • Do potraw kuchni śródziemnomorskiej
28,99 zł (161,06 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Brezzo Pasta z zielonych oliwek

Brezzo Pasta z zielonych oliwek, 180 g

  • Z oliwek Taggiasca
  • Aromatyczny i wytrawny smak
  • Wszechstronne zastosowanie
23,99 zł (133,28 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Brezzo Salsa z papryki i musztardy

Brezzo Salsa z papryki i musztardy, 110 g

  • Słodki i pikantny smak
  • Doskonale komponuje się z serem i chlebem
  • Idealny do kreatywnych przepisów
28,99 zł (263,55 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Brezzo Pesto pistacjowe

Brezzo Pesto pistacjowe, 190 g

  • 60% pistacji
  • Wszechstronne
  • Intensywny i kremowy smak
54,00 zł (284,21 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny