Cosmoveda Koperek BIO, 30 g

Delikatnie gorzki aromat

17,99 zł

(599,67 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 30 g

Jeszcze 8 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Bardzo popularny w Europie
  • Wszechstronne zastosowanie
  • Surowy produkt spożywczy
  • Z własnych projektów Fair Trade

Kupowane często z Alnatura Bio korniszony z przyprawami, niesłodzone, 670 g

Cosmoveda Koperek BIO, 30 g 17,99 zł (599,67 zł / kg)
Alnatura Bio korniszony z przyprawami, niesłodzone, 670 g 17,99 zł (26,85 zł / kg)
Cena całkowita: 35,98 zł
Opis

Koper ogrodowy jest bardzo popularną rośliną w Europie. Jest wysoko ceniony za swój delikatny, gorzki aromat. Sosy, sałatki, potrawy ziemniaczane itp. otrzymują niespotykany dotąd smak.

Pochodzenie: Austria

Nr art.: XAY-COS-153902-DE
Zawartość: 30 g
EAN: 4032108153902
Numer producenta: 153902-DE
Marki: Cosmoveda
Znak jakości: Pieczęć ekologiczna, Pieczęć ekologiczna UE, Znak ekologiczny UE / spoza UE, kbA - (kontrolowana uprawa organiczna)
Forma diety: Wegańskie , Bez glutenu, Bez laktozy
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać z dala od światła, Przechowywać w suchym miejscu
Wznowienie produktu: Ze względu na ponowne wprowadzenie produktu na rynek opakowanie lub etykieta dostarczonego produktu może różnić się wizualnie od przedstawionego na zdjęciu produktu.
Właściwości: surówka, bezglutenowy, nie zawiera laktozy
Pochodzenie surowca: Austria
Składniki

100 % koper pocięty [1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Niemcy, www.cosmoveda.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Cosmoveda Koperek BIO

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder