Aromatyczne pasty i pesto do gotowania

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Aromatyczne pasty i pesto: 1 - 30 z 60 artykułów

Berghofer Mühle Pesto z pestek dyni i orzecha włoskiego

Berghofer Mühle Pesto z pestek dyni i orzecha włoskiego, 100 g

  • Z orzechami włoskimi
  • Specjalne pesto
  • Do makaronu i jako dip
37,99 zł (379,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Greenomic Pesto

Greenomic Pesto, z bazylią (135 g)

  • Różne rodzaje
  • Do typowych włoskich dań z makaronu
  • Najlepsze składniki z Toskanii
21,99 zł (162,89 zł / kg)

Dostawa do 6 października

LaSelva Bio Verde Pesto

LaSelva Bio Verde Pesto, 130 g

  • Bazylia z Toskanii
  • Łagodny smak
  • Bez czosnku
14,99 zł (115,31 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Viani Alimentari PESTO - z genueńską bazylią DOP

Viani Alimentari PESTO -​ z genueńską bazylią DOP, 180 g

  • Smaczne
  • Made in Liguria
30,99 zł (172,17 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio Pesto Basilico

Alnatura Bio Pesto Basilico, 130 g

  • Szybkie przygotowanie
  • Bez sera i czosnku
  • Pełny smak
11,99 zł (92,23 zł / kg)

Dostawa do 6 października

La Gallinara Pesto po genueńsku

La Gallinara Pesto po genueńsku, 180 g

  • Wspaniałe aromaty
  • Pyszne z zimną cielęciną
  • Z oliwą z oliwek, parmezanem i orzeszkami pinii
34,99 zł (194,39 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sapore di Sole Ekologiczne pesto z bazylii

Sapore di Sole Ekologiczne pesto z bazylii, 180 g

  • Delikatny aromat i kremowa konsystencja
  • Orzechy nerkowca i oliwa z oliwek extra vergine
  • 100% naturalny i wegański
37,99 zł (211,06 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Berghofer Farmery Pesto z pestek dyni

Berghofer Farmery Pesto z pestek dyni, 100 g

  • Doskonałe do makaronu
  • Przyjemność na chlebie
25,99 zł (259,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Viani Alimentari Pesto po genueńsku bez czosnku

Viani Alimentari Pesto po genueńsku bez czosnku, 180 g

  • Z Ligurii
  • Przyjemna konsystencja
  • Wysokiej jakości składniki
30,99 zł (172,17 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Fink's Delikatessen Pesto z dyni

Fink's Delikatessen Pesto z dyni, 106 ml (143 ml)

  • Doskonałe do sera
  • Owocowy i orzechowy smak
32,99 zł (230,70 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kürbishof Koller Pesto z pestek dyni

Kürbishof Koller Pesto z pestek dyni, 100 g

  • Wiele możliwości zastoswania
  • Do spaghetti i gnocchi
  • Idealne do potraw z pomidorami i mozzarellą
37,99 zł (379,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

LaSelva Bio Pesto calabrese

LaSelva Bio Pesto calabrese, 135 g

  • Z papryką i ricottą
  • Z małymi kawałkami
  • Cudownie kremowe
18,99 zł (140,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Solling Pesto z nerkowca i pestek dyni BIO

Ölmühle Solling Pesto z nerkowca i pestek dyni BIO, 110 g

  • Pikantne
  • Z najlepszych składników organicznych
  • Styryjskie pestki dyni
30,99 zł (281,73 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio pesto alla genovese

Alnatura Bio pesto alla genovese, 120 g

  • Idealne do szybkiej kuchni
  • Jakość bio
  • Wszechstronne zastosowanie
12,99 zł (108,25 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Fink's Delikatessen Pesto z orzechów włoskich i pomidorów

Fink's Delikatessen Pesto z orzechów włoskich i pomidorów, 180 g

  • Pyszny smak
  • Pasuje do makaronu i ryb
  • Owocowe i pikantne
42,99 zł (238,83 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio Pesto Rosso

Alnatura Bio Pesto Rosso, 130 g

  • Wyprodukowano we Włoszech
  • Z oliwą z oliwek extra virgin
  • (Suszone) pomidory i ser
12,99 zł (99,92 zł / kg)

Dostawa do 6 października

La Gallinara Pesto w stylu sycylijskim

La Gallinara Pesto w stylu sycylijskim, 130 g

  • Z pomidorami dojrzewającymi w słońcu
  • Specjalność Sycylii
  • Wszechstronne
33,99 zł (261,46 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sapore di Sole Ekologiczne pesto z rukoli

Sapore di Sole Ekologiczne pesto z rukoli, 180 g

  • Delikatnie wytrawne z subtelną ostrością
  • Wysokiej jakości oliwa z oliwek i orzeszki pinii
  • Wegańskie i 100% naturalne
37,72 zł 39,99 zł (209,56 zł / kg)

Dostawa do 6 października

La Gallinara Pesto z cytrynami

La Gallinara Pesto z cytrynami, 130 g

  • Bardzo świeży smak
  • Pyszne z daniami z drobiu i ryb
30,99 zł (238,38 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio Pesto alla Calabrese

Alnatura Bio Pesto alla Calabrese, 120 g

  • Jakość organiczna
  • Wyprodukowano we Włoszech
  • Papryka, pomidory, ricotta i chili
11,99 zł (99,92 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Genuss am See Sos z ryby salvelinus

Genuss am See Sos z ryby salvelinus, 120 g

  • Pyszny z makaronem
  • Udoskonalony serem asmonte
  • Z Ausseerland
42,99 zł (358,25 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Genuss am See Sos z chorizo i oliwek

Genuss am See Sos z chorizo i oliwek, 120 g

  • Ostry smak
  • Pożywny i bogaty
37,99 zł (316,58 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Viani Alimentari PESTO ROSSO - z suszonymi pomidorami

Viani Alimentari PESTO ROSSO -​ z suszonymi pomidorami, 180 g

  • Bez czosnku
  • Może być stosowany do makaronu i bruschetty
30,99 zł (172,17 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Genuss am See Sos ziołowy ogród

Genuss am See Sos ziołowy ogród, 120 g

  • Orzeźwiający
  • Bardzo smaczny
37,99 zł (316,58 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Solling Bio pesto z pomidorków koktajlowych

Ölmühle Solling Bio pesto z pomidorków koktajlowych, 110 g

  • Pikantne
  • Z włoskimi przyprawami
  • Dojrzewające w słońcu, włoskie pomidory
30,99 zł (281,73 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tartuflanghe Pesto z pistacjami i truflami

Tartuflanghe Pesto z pistacjami i truflami, 90 g

  • Świetnie smakuje na ciepło i na zimno
  • Z włoskimi letnimi truflami
  • Do makaronów, gnocchi i nie tylko
43,99 zł (488,78 zł / kg)

Dostawa do 6 października

TARTUFATA - Pestato di funghi misti e tartufo/pestato z grzybami i truflami

Viani Alimentari TARTUFATA -​ Pestato di funghi misti e tartufo/pestato z grzybami i truflami, 170 g

  • Ziemisty smak
  • Z oliwą z oliwek
  • Dobrze komponuje się z makaronem i sosami
88,00 zł (517,65 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Conte de Cesare Pesto Delicato z bazylią

Conte de Cesare Pesto Delicato z bazylią, 130 g

  • Świeże liście bazylii i czosnek
  • Przygotowane ze 100% oliwy z oliwek
  • Idealne jako aromatyczny sos do makaronu
17,99 zł (138,38 zł / kg)

Dostawa do 6 października

LaSelva Bio Pesto Toscano

LaSelva Bio Pesto Toscano, 180 g

  • Bazylia z Toskanii
  • Z oliwą z pierwszego tłoczenia
  • Rafinowany cytryną
25,99 zł (144,39 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Schalk Mühle Organiczne pesto z pestek z dyni

Schalk Mühle Organiczne pesto z pestek z dyni, 80g

  • Głębokie zielone nuty
  • Orzechowy
  • Jako pasta do smarowania lub pesto
33,99 zł (424,88 zł / kg)

Dostawa do 6 października