Ferrero Rocher Grand Rocher orzech laskowy, 125 g
Prezent wielkanocny dla łasuchów
33,99 zł
(271,92 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Czekolada mleczna z kawałkami orzechów laskowych
- Chrupiące i rozpływające się w ustach
- Eleganckie opakowanie podarunkowe
Podobne produkty
Opis
Ten słodki smakołyk jest teraz jednym z klasyków: duża pusta kulka składa się z aromatycznej, pełnej, mlecznej czekolady z dużą ilością chrupiących kawałków orzecha laskowego! Kawałek po kawałku uczta, której trudno się oprzeć! Dzięki złotej folii i kokardce jest to elegancki prezent, który przyniesie wiele radości.
| Nr art.: | TG-3312535 |
|---|---|
| Zawartość: | 125 g |
| EAN: | 8000500374429 |
| Numer producenta: | 3312535 |
| Marki: | Ferrero Rocher |
| Pochodzenie: | Włochy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym miejscu, Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła, Przechowywać w suchym miejscu |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2617 / 625 kj / kcal |
| tłuszcz | 46,4 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 22,3 g |
| węglowodany | 42,8 g |
| w tym cukier | 41,8 g |
| białko | 7,4 g |
| sól | 0,13 g |
Akcesoria
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Grand Rocher orzech laskowy
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 12.850 art.