Frierss Kiełbasa grillowa BBQ, 3 szt.
Z pikantnymi przyprawami BBQ
20,99 zł
(7,00 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Specjalna smażona kiełbasa
- Lokalna jakość mięsa
- Delikatny pikantny smak
Opis
Kiełbasa grillowa BBQ to pyszna specjalność z kiełbasy od Frierss. Tylko chuda, lokalna wieprzowina jest przetwarzana na delikatne mięso, które jest udoskonalone specjalną mieszanką przypraw do grilla. Pierwszorzędny smak z pikantną nutą.
Wskazówka dotycząca przygotowania: Kiełbasy do grillowania smażyć na średnio rozgrzanym grillu lub na lekko nasmarowanej patelni przez ok. 10 minut. Kiełbasy należy co chwilę obracać, aż staną się lekko brązowe.
Bez laktozy, bez glutenu, bez barwników
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1076 / 257 kj / kcal |
| tłuszcz | 22 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 8,8 g |
| węglowodany | 0,7 g |
| w tym cukier | 0,6 g |
| białko | 14 g |
| sól | 2,5 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Rudolf FRIERSS & Söhne Fleisch- und Wurstspezialitäten GesmbH, Gewerbezeile 4, 9500 , Villach, Austria, www.frierss.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Frierss Kiełbasa grillowa BBQ
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.