Szeroki wybór słodyczy, przekąsek i suszonych owoców od Govinda

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Przekąski i suszone owoce: 27 artykułów

Govinda Wegańskie praliny bio

Govinda Wegańskie praliny bio, Marcepan daktylowy (70 g)

  • Gorzka czekolada
  • Nadzienia owocowe
  • Bezglutenowe
20,99 zł (299,86 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Kasztany jadalne wyrób bio

Govinda Kasztany jadalne wyrób bio, 100g

  • Cynamon i wanilia
  • Prażone kasztany jadalne
  • Kontrolowane biologicznie
20,99 zł (209,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Daktyle kokos bio

Govinda Daktyle kokos bio, 120 g

  • Fair Trade
  • Wysoka zawartość błonnika
  • Kontrolowane biologicznie
22,99 zł (191,58 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Berberysy bio

Govinda Berberysy bio, 200 g

  • Zawiera dużo witaminy C
  • Delikatnie słodko-kwaśny, owocowy
  • Delikatnie suszone owoce
38,99 zł (194,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Snack Bites kokos, bio

Govinda Snack Bites kokos, bio, 100 g

  • Orzechowo-kokosowy smak
  • Delikatne
  • Idealne na przerwę
13,99 zł (139,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Snack Balls czekolada-wiśnia, bio

Govinda Snack Balls czekolada-​wiśnia, bio, 100 g

  • Owocowo-czekoladowy smak
  • Idealne do podjadania
  • Czysto roślinne
13,99 zł (139,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Koffein Kick Bites Mango Bio

Govinda Koffein Kick Bites Mango Bio, 40 g

  • Bezglutenowe i wyłącznie roślinne
  • Z płatkami kokosowymi i syropem ryżowym
  • Egzotyczny smak
11,99 zł (299,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Coco Choc Bites Bio

Govinda Coco Choc Bites Bio, 60 g

  • Mieszanka płatków kokosowych i polewy czekoladowej
  • Czysto roślinne i bezglutenowe
  • Z syropem z agawy i olejem kokosowym
20,99 zł (349,83 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Snack Balls czysta czekolada, bio

Govinda Snack Balls czysta czekolada, bio, 100 g

  • Pyszny smak czekolady
  • Idealne na przerwę
  • Ekologiczna produkcja
13,99 zł (139,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Snack Balls, migdał, bio

Govinda Snack Balls, migdał, bio, 100 g

  • Smak owocowo-orzechowy
  • Z naszego własnego zakładu
  • Wyprodukowane w sposób ekologiczny i fair
13,99 zł (139,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Snack Balls migdał ziemny, bio

Govinda Snack Balls migdał ziemny, bio, 100 g

  • Delikatny orzechowy smak
  • Do podjadania
  • Zrobione tylko z 3 składników
13,99 zł (139,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Kulki energetyczne

Govinda Kulki energetyczne, 120 g

  • Bez dodatku cukru
  • Kontrolowane biologicznie
22,99 zł (191,58 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Magiczne migdały bio

Govinda Magiczne migdały bio, 120 g

  • Daktyle i cynamon
  • Kontrolowana uprawa ekologiczna
18,99 zł (158,25 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Paradiso wyrób bio

Govinda Paradiso wyrób bio, 100 g

  • Słodzony syropem z agawy
  • Składniki wysokiej jakości
  • Wykonany ręcznie
20,99 zł (209,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Snack Balls daktyle, bio

Govinda Snack Balls daktyle, bio, 100 g

  • Smak owocowo-orzechowy
  • Idealne na przerwę
  • Naturalna słodycz
13,99 zł (139,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Sezam Laddu bio

Govinda Sezam Laddu bio, 120 g

  • Ajurwedyjski wyrób z ciecierzycy
  • Więcej niż tylko przyjemność
  • Kontrolowane biologicznie
24,99 zł (208,25 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Laddu Kokos bio

Govinda Laddu Kokos bio, 120 g

  • Wegańskie
  • Równoważy Pitta
  • Słodki smak
24,99 zł (208,25 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Natur Laddu Bio

Govinda Natur Laddu Bio, 120 g

  • Dla wszystkich smakoszy
  • Równoważy dosha
  • Bez sztucznych dodatków
24,99 zł (208,25 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Czekolada delight bio

Govinda Czekolada delight bio, 120 g

  • Starannie dobrane składniki
  • Z delikatnymi daktylami
  • Wegańska
22,99 zł (191,58 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Snack Balls figa., bio

Govinda Snack Balls figa., bio, 100 g

  • Aromatyczny słodki smak
  • Idealne na przerwę
  • Wyprodukowane w sposób ekologiczny i fair
13,99 zł (139,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Snack Bites mango, bio

Govinda Snack Bites mango, bio, 100 g

  • Owocowy smak
  • Z naszego własnego zakładu
  • Idealne na przerwę
13,99 zł (139,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Czekolada Premium bio

Govinda Czekolada Premium bio, 120 g

  • Wysoka zawartość daktyli
  • Z wysokiej jakości kakao w proszku
  • Wegański, bezglutenowy słodki przysmak
22,99 zł (191,58 zł / kg)

Dostawa do 20 października

Govinda Koffein Kick Bites Kaffee Bio

Govinda Koffein Kick Bites Kaffee Bio, 40 g

  • Daktyle i ekstrakt z guarany
  • Z ekstraktem z kawy i orzechami laskowymi
  • Bezglutenowe i wyłącznie roślinne
11,99 zł (299,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Salty Caramel Choc Bites Bio

Govinda Salty Caramel Choc Bites Bio, 64 g

  • Daktyle, ciecierzyca i polewa czekoladowa
  • Czysto roślinne i bezglutenowe
  • Z syropem z agawy i solą morską
20,99 zł (327,97 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Choinka Theo - Kulki owocowe

Govinda Choinka Theo -​ Kulki owocowe, 60 g

  • Wegańskie i bez dodatku cukru
  • Daktyle Fair Trade z Tunezji
  • Idealne na przekąskę i prezent
15,99 zł (266,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Pudełko upominkowe „Wspaniałe święta”

Govinda Pudełko upominkowe „Wspaniałe święta”

  • 21 kulek owocowych w 3 zimowych wariantach
  • Bez rafinowanego cukru – czysta, naturalna słodycz
  • Ekologiczne daktyle Fair Trade i opakowanie z recyklingu
40,99 zł

Dostawa do 6 października

Govinda Bałwanek Bodo – kulki owocowe

Govinda Bałwanek Bodo – kulki owocowe, 60 g

  • Wegańskie i bez dodatku cukru
  • Daktyle Fair Trade z Tunezji
  • Idealny na przekąskę i prezent
15,99 zł (266,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października