Greenomic Ekologiczna oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia zielona, 250 ml
Mechaniczne tłoczenie na zimno dla najlepszej jakości
63,00 zł
(252,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Niefiltrowana
- Łagodny smak
- W 100% z oliwek Patrinia
Opis
Ekologiczna oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia Greenomic, pozyskiwana z ręcznie zbieranych, niedojrzałych oliwek Patrinia, jest szczególnie ekskluzywną oliwą. Oliwka Patrinia to rzadka odmiana o delikatnym, łagodnym aromacie.
Zbiory specjalnej ekologicznej oliwy z oliwek w greckiej wiosce Melissi odbywają się już w listopadzie. W tym wczesnym okresie zbiorów oliwek wielkość zbiorów jest mała, ale owoce mają szczególnie delikatny aromat.
Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia jest mechanicznie tłoczona na zimno (<27°C) i pozostaje niefiltrowana.
Składniki
100 % oliwki Patrinia[1]
- bio
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 3467 / 828 kj / kcal |
| tłuszcz | 91,6 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 15,3 g |
| w tym nienasycone kwasy tłuszczowe | 62,7 g |
| w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe | 13,6 g |
| węglowodany | 0 g |
| w tym cukier | 0 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Greenomic Delikatessen GmbH & Co. KG, Kornblumenweg 8 , 73730, Esslingen, Niemcy, www.greenomic.de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Greenomic Ekologiczna oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia zielona
1 recenzja klienta w innym języku
| 5 gwiazdek | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 1 | (100%) |
1 ocena
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.