Haas Quittin do truskawek 2:1 – środek żelujący, 48 g
Mniej cukru podczas przetwarzania i łatwe przechowywanie
19,99 zł
(416,46 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
-
Haas
Quittin 2:1 – środek żelujący
Owocowe żelowanie w mgnieniu oka
19,99 zł(416,46 zł / kg) -
Haas
Quittin 1:1 – środek żelujący
Owocowa przyjemność żelowania z cukrem i pektyną
14,99 zł(440,88 zł / kg) -
Haas
Hassa
Niezawodna trwałość i jakość podczas przygotowywania przetworów
5,99 zł(199,67 zł / kg) -
Haas
Quittin 3:1 – środek żelujący
Owocowe żelowanie w krótkim czasie i bez tłuszczu
14,99 zł(312,29 zł / kg) -
Haas
Quittin 4:1 – środek żelujący
Mniej cukru podczas przygotowywania przetworów i łatwe przechowywanie
19,99 zł(416,46 zł / kg) -
Haas
Quittin do truskawek 2:1 – środek żelujący
Mniej cukru podczas przetwarzania i łatwe przechowywanie
19,99 zł(416,46 zł / kg)
Właściwości i zalety
- Do dżemów, chutney i galaretek
- Tylko 500 g cukru na 1 kg owoców
- Łatwe i oszczędzające miejsce przechowywanie
Opis
Quittin truskawkowy 2:1 od Haas to środek żelujący pozwalający ograniczyć ilość cukru podczas przygotowywania domowych przetworów. Produkt stosuje się razem z tradycyjnym cukrem. Do przygotowania 1 kg owoców wystarczy jedno opakowanie tej substancji żelującej oraz 500 g cukru.
| Nr art.: | EDH-1006220 |
|---|---|
| Zawartość: | 48 g |
| EAN: | 9055500163039 |
| Numer producenta: | 1006220 |
| Marki: | Haas |
| Może zawierać śladowe ilości: | G - mleko |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
lakto-n-tetraoza (lnt), środek żelujący (pektyna (E440)), glukoza, Zakwaszacz (Kwas cytrynowy (E330)), konserwant (sorbinian potasu (E202)), olej rzepakowy w proszku (66 % olej rzepakowy, maltodekstryna)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1369 / 327 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,8 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 57,9 g |
| w tym cukier | 57,5 g |
| białko | 0,32 g |
| sól | 0,66 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austria, www.weltvonhaas.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haas Quittin do truskawek 2:1 – środek żelujący
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.