Jordan Olivenöl Bio ocet balsamiczny - dojrzewający przez 3 lata, 250 ml
Naturalny ocet bez dodatków
64,00 zł
(256,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Idealny do sosów winegret
- Przyjemna kwasowość ze zrównoważoną słodyczą
- Nie zawiera siarczynów
Opis
Organiczny ocet balsamiczny dojrzewający przez 3 lata jest idealny do winegretów, które nadają sałatkom, przystawkom, daniom mięsnym i pomidorom z mozzarellą przyjemnie słodko-kwaśny smak. Do produkcji wykorzystywane są winogrona odmiany Agiortiko. Ocet dojrzewa przez trzy lata w beczkach z francuskiego dębu.
- Naturalny ocet z winogron Agiortiko
- Bez siarczynów i innych dodatków
- Nagrodzony złotem w konkursie Olymp Awards 2021
- Ciemnobrązowy kolor
- Przyjemnie kwaśny smak w połączeniu ze zrównoważoną słodyczą
- Z aromatami wanilii i przypraw
- Subtelna kwasowość 5%
- Bogate body z nutami dojrzałych czerwonych owoców na finiszu
| Nr art.: | JO-100230 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 ml |
| EAN: | 4260025811661 |
| Numer producenta: | 100230 |
| Marki: | Jordan Olivenöl |
| Znak jakości: | Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Właściwości: | bez dodatków |
Składniki
ocet winogronowy[1]
- z kontrolowanych upraw ekologicznych
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 ml |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 599 / 143 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 35,6 g |
| w tym cukier | 32,5 g |
| białko | 0,2 g |
| sól | 0 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Jordan Olivenöl GmbH, Landwehr 25, 42697, Solingen, Niemcy, www.jordanolivenoel.de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Jordan Olivenöl Bio ocet balsamiczny - dojrzewający przez 3 lata
1 recenzja klienta w innym języku
| 5 gwiazdek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.