Różnego rodzaje i wysokiej jakości formy do pieczenia i zapiekania

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki
Filtr

Formy do pieczenia i zapiekania: 1 - 30 z 117 artykułów

Birkmann Bread Buddies forma do pieczenia chleba

Birkmann Bread Buddies forma do pieczenia chleba, 25 cm

  • Wysokiej jakości stal węglowa
  • Innowacyjna perforacja
  • Nieprzywierająca powłoka
45,38 zł 51,00 zł

Dostawa do 7 października

Birkmann Baker's Best forma do brownie

Birkmann Baker's Best forma do brownie, 20 x 20 cm

  • Stabilna i wytrzymała
  • Nieprzywierająca powłoka
  • Łatwa do czyszczenia
45,38 zł 51,00 zł

Dostawa do 7 października

Birkmann Bread Buddies blacha do bagietek

Birkmann Bread Buddies blacha do bagietek, 37 x 16 cm

  • Perforowana stal węglowa
  • Idealna regulacja wilgoci
  • Nieprzywierająca powłoka
45,38 zł 51,00 zł

Dostawa do 7 października

Birkmann Forma do bułek na burgera

Birkmann Forma do bułek na burgera

  • Powłoka anty-stick
  • Specjalna perforacja
  • Ø 12 cm
90,41 zł 101,00 zł

Dostawa do 7 października

Eco Green Living Papier do air fryera

Eco Green Living Papier do air fryera, 50 szt.

  • 100% bez plastiku i niebielony
  • Całkowicie odporny na tłuszcz i wysoką temperaturę
  • Bez szorowania kosza air fryera
24,48 zł 27,99 zł (0,49 zł / szt.)

Dostawa do 7 października

Birkmann Baker's Best blacha do ciastek

Birkmann Baker's Best blacha do ciastek

  • Wytrzymała stal węglowa
  • Praktyczny uchwyt
  • Wymiary: 35 x 32 cm
53,42 zł 60,00 zł

Dostawa do 7 października

Birkmann Trwała folia do pieczenia

Birkmann Trwała folia do pieczenia

  • Indywidualnie krojone
  • Wykonane z włókna szklanego
  • 45 x 50 cm
49,40 zł 55,00 zł

Dostawa do 7 października

Birkmann Forma do bagietek

Birkmann Forma do bagietek, 38,5 x 29,5 x 4cm

  • Równomiernie rozprowadza ciepło
  • Z perforowanej blach
  • Do przygotowania 3 bagietek
82,36 zł 92,00 zł

Dostawa do 7 października

Papier do pieczenia do frytkownicy powietrznej

Toppits Papier do pieczenia do frytkownicy powietrznej, 20 szt.

  • Nieprzywierająca powłoka
  • Odporny na tłuszcz materiał
  • Idealny do chipsów, nuggetsów i nie tylko
10,80 zł 12,99 zł (0,54 zł / szt.)

Dostawa do 7 października

RIESS Klasyczna mała blacha do pieczenia

RIESS Klasyczna mała blacha do pieczenia

  • Emalia premium z Austrii
  • W 100% nadaje się do recyklingu
  • Solidna powierzchnia
130,61 zł 146,00 zł

Dostawa do 7 października

Birkmann Baker's Best forma do muffinek

Birkmann Baker's Best forma do muffinek, 6

  • Trwała stal węglowa
  • Markowa powłoka nieprzywierająca
  • Łatwa do czyszczenia
61,86 zł 69,00 zł

Dostawa do 7 października

Birkmann Home Baking okrągła forma do ciasta

Birkmann Home Baking okrągła forma do ciasta, 24 cm

  • Powlekana stal węglowa
  • Wyprodukowano w Niemczech
  • Wysokość: 6,5 cm
41,55 zł 60,00 zł

Dostawa do 7 października

Zestaw do pieczenia ciasteczek świątecznych, 2 sztuki

Birkmann Zestaw do pieczenia ciasteczek świątecznych, 2 sztuki

  • Blacha do pieczenia + miarka do ciastek
  • Powłoka nieprzywierająca
  • Można myć w zmywarce
82,36 zł 92,00 zł (81,71 zł / kg)

Dostawa do 7 października

RIESS Mała forma do pieczenia Classic

RIESS Mała forma do pieczenia Classic

  • Wymiary: 24,8 cm x 20 cm x 5,5 cm
  • Czarna
  • Do smażenia i pieczenia
144,68 zł 161,00 zł

Dostawa do 7 października

Birkmann Foremka do deserów i wykrawania ciastek

Birkmann Foremka do deserów i wykrawania ciastek, Ø 8 cm

  • Ø 8 cm
  • Wysokość: 4,5 cm
  • Okrągły kształt
16,43 zł 18,99 zł

Dostawa do 7 października

Birkmann Home Baking forma do babki

Birkmann Home Baking forma do babki, 22 cm

  • Wysoka jakość
  • Optymalna dystrybucja ciepła
  • Nieprzywierająca powłoka
61,86 zł 69,00 zł

Dostawa do 7 października

pandoo Silikonowa mata do pieczenia

pandoo Silikonowa mata do pieczenia, 42 x 32 cm

  • Do piekarnika
  • Łatwa w czyszczeniu
  • Wielokrotnego użytku
37,34 zł 41,99 zł

Dostawa do 7 października

Bake Affair Forma do chleba tostowego

Bake Affair Forma do chleba tostowego, duża (36 x 11 x 8 cm)

  • Blacha stalowa aluminiowana
  • Pokrywa na zawiasach
  • Myć tylko ręcznie
188,91 zł 210,00 zł

Dostawa do 7 października

Głęboka silikonowa forma do babki Ø 22 cm

Lékué Głęboka silikonowa forma do babki Ø 22 cm

  • Dla doskonałych rezultatów
  • Z właściwościami nieprzywierającymi
  • Wymiary: Ø 22 cm, wys. 11 cm
65,48 zł 73,00 zł

Dostawa do 7 października

Contoura – Forma do pieczenia Piernikowy Ludzik

Birkmann Contoura – Forma do pieczenia Piernikowy Ludzik

  • Wymiary: 22,0 x 22,0 x 9,8 cm
  • Nie nadaje się do mycia w zmywarce
  • Powłoka nieprzywierająca
124,58 zł 139,00 zł

Dostawa do 7 października

Laib & Seele - forma do pieczenia chleba, 25 cm

Birkmann Laib & Seele -​ forma do pieczenia chleba, 25 cm

  • Wymiary: 25 x 12 cm
  • Pojemność: ok. 3000 ml
  • Nie można myć w zmywarce
82,36 zł 92,00 zł

Dostawa do 7 października

Birkmann Tortownica

Birkmann Tortownica, 20cm

  • Zamknięcie ze stali nierdzewnej
  • Z przepisami
  • Dostępny w 3 rozmiarach
90,41 zł 101,00 zł

Dostawa do 7 października

Birkmann Forma do pieczenia 3D

Birkmann Birkmann Forma do pieczenia 3D, Emil, bałwanek

  • Wytrzymała stal węglowa
  • Powłoka nieprzywierająca
  • W zestawie dopasowany przepis
61,86 zł 69,00 zł

Dostawa do 7 października

Birkmann Spray do pieczenia

Birkmann Spray do pieczenia, 200 ml

  • Roślinny
  • Łatwy w użyciu
  • Idealny do form z wzorami 3D
36,94 zł 41,99 zł (184,70 zł / l)

Dostawa do 7 października

Küchenprofi Forma do pieczenia BBQ Dutch Oven

Küchenprofi Forma do pieczenia BBQ Dutch Oven

  • Wytrzymałe żeliwo
  • Do grilla, piekarnika i płyty grzewczej
  • Optymalna dystrybucja ciepła
207,00 zł 230,00 zł

Dostawa do 7 października

Birkmann Premium Baking - tortownica, Ø 32 cm

Birkmann Premium Baking -​ tortownica, Ø 32 cm

  • Odporna na przecięcia i zadrapania
  • Ø 32 cm, wysokość 6 cm
  • Powłoka zapobiegająca przywieraniu
207,00 zł 230,00 zł

Dostawa do 7 października

Kamień do pizzy Deluxe, prostokąt 40 x 32 cm

Boska Kamień do pizzy Deluxe, prostokąt 40 x 32 cm

  • Wyczarowuje chrupiące spody pizzy
  • Do piekarnika i grilla
  • Niezwykle trwały
112,51 zł 126,00 zł

Dostawa do 7 października

Küchenprofi Forma do pierników

Küchenprofi Forma do pierników, Ø 5 cm

  • Nieobrobione drewno bukowe
  • Łatwa w użyciu
  • Świetny pomysł na prezent
74,33 zł 83,00 zł

Dostawa do 7 października

Laib & Seele - perforowana forma do chleba

Birkmann Laib & Seele -​ perforowana forma do chleba, 30 cm

  • Ze stali węglowej
  • Optymalna cyrkulacja powietrza
  • Powłoka nieprzywierająca
82,36 zł 92,00 zł

Dostawa do 7 października

Lékué Formy do pieczenia bajgli, 6 sztuk

Lékué Formy do pieczenia bajgli, 6 sztuk

  • Innowacyjny design
  • Drobne mikroperforacje
  • Z pysznymi przepisami
94,42 zł 105,00 zł

Dostawa do 7 października