Wyprzedaż w Piccantino

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Wyprzedaż: 1 - 30 z 187 artykułów

Wiberg Kolorowy pieprz

Wiberg Kolorowy pieprz, 43 g

  • Mieszanka pieprzu i pieprz brazylijski
  • Przyjemnie ostra i aromatyczna
  • Wysokiej jakości aromatyczny młynek
8,24 zł 16,99 zł (191,63 zł / kg)

Dostawa do 7 października

folkroll Wałek do ciasta bożonarodzeniowy renifer

folkroll Wałek do ciasta bożonarodzeniowy renifer, duży

  • Prosty w użyciu
  • Dokładne grawerowanie laserowe
  • Wyprodukowany ręcznie w Europie
75,91 zł 152,00 zł

Dostawa do 7 października

Zotter Schokoladen Bio baton nugatowy orzech laskowy

Zotter Schokoladen Bio baton nugatowy orzech laskowy, 25 g

  • 50% zawartości kakao
  • Idealna przekąska
  • Bez oleju palmowego i glutenu
9,19 zł 10,99 zł (367,60 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Lindt Mini Pralines Nougat

Lindt Mini Pralines Nougat, 165 g

  • Harmonijny wybór
  • Wyrabiane ręcznie
55,93 zł 80,00 zł (338,97 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sól kryształowa z podnóży Himalajów - drobna

Bioenergie Sól kryształowa z podnóży Himalajów -​ drobna, 1000g torebka

  • W 100% naturalna
  • Bez jodu
  • Nierafinowana
22,47 zł 24,99 zł (22,47 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Lindt Lindor kulki Assorted

Lindt Lindor kulki Assorted, 500 g

  • Czekolada mleczna, gorzka i biała
  • Rozpływające się w ustach nadzienie Lindor
  • Praktyczne, duże opakowanie
122,57 zł 137,00 zł (245,14 zł / kg)

Dostawa do 7 października

nu3 Fit Protein Bar - baton proteinowy

nu3 Fit Protein Bar -​ baton proteinowy, Peanut Caramel (55 g)

  • 90% mniej cukru
  • Bez sukralozy i aspartamu
  • Zawiera co najmniej 32% białka
9,96 zł 14,99 zł (181,09 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bio Danie gotowe w słoiczku - Makkaroni z brokułami i śmietaną

Alete Bio Danie gotowe w słoiczku -​ Makkaroni z brokułami i śmietaną, 220 g

  • Od 8 miesiąca
  • Z małymi kawałkami i bez dodatku soli
  • Idealne jako danie obiadowe
8,39 zł 9,99 zł (38,14 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Zotter Schokoladen Bio czekolada "prezent dla CIEBIE!"

Zotter Schokoladen Bio czekolada "prezent dla CIEBIE!", 70 g

  • 70% kakao
  • Uszlachetniona najlepszym destylatem szampana
  • Delikatny malinowy smak
19,65 zł 21,99 zł (280,71 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Żelki owocowe (bez żelatyny) bio

BIO PRIMO Żelki owocowe (bez żelatyny) bio, mieszanka owocowa (100 g)

  • Różne smaki owocowe
  • Miękkie żelki
  • Wegańskie, bez laktozy i glutenu
6,78 zł 7,99 zł (67,80 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Zotter Schokoladen Bio Mitzi Blue "Liebeshimmel"

Zotter Schokoladen Bio Mitzi Blue "Liebeshimmel", 70 g

  • Z czerwonym serduszkiem malinowym
  • Słodycz dekorowana płatkami chabrów
  • Poczujesz motylki w brzuchu!
14,03 zł 20,99 zł (200,43 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Wiberg Sól morska

Wiberg Sól morska, 120 g

  • Suszona na słońcu sól morska
  • Do udoskonalania lub na koniec gotowania
  • Wysoka jakość
7,84 zł 19,99 zł (65,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Zotter Schokoladen Czekolada mini konopna pralina

Zotter Schokoladen Czekolada mini konopna pralina, 20 g

  • Całkowicie wegańska
  • Z karmelizowanymi nasionami konopi
8,39 zł 9,99 zł (419,50 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Butelka izotermiczna Isotherm KIDS, 350 ml

Qwetch Butelka izotermiczna Isotherm KIDS, 350 ml, Yosemite czerwony

  • Utrzymuje ciepło do 12 godzin
  • Nasadka na pipetę
  • Nie zawiera BPA
96,90 zł 139,00 zł

Dostawa do 7 października

Bio The Fusion - Ciemna czekolada + porzeczki

Zotter Schokoladen Bio The Fusion -​ Ciemna czekolada + porzeczki, 70 g

  • 70% kakao
  • Kwaśne i owocowe aromaty
15,28 zł 21,99 zł (218,29 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Frierss Szynka górska z Karyntii 1/8

Frierss Szynka górska z Karyntii 1/8, 0,75 kg

  • Rustykalna nuta
  • Wędzona na drewnie bukowym
  • Wykonana z austriackiej wieprzowiny
71,11 zł 80,00 zł (94,81 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bio kubeczki, czekoladki z masłem orzechowym

Vilgain Bio kubeczki, czekoladki z masłem orzechowym, masło orzechowe (39 g)

  • Ponad 30% kremowego nadzienia orzechowego
  • Wegańska czekolada z 52% kakao
  • Składniki w jakości organicznej
8,80 zł 9,99 zł (225,64 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Qwetch Isotherm Cold Cup z uchwytem, 600 ml

Qwetch Isotherm Cold Cup z uchwytem, 600 ml, Ciemny fiolet i złoto

  • Utrzymuje zimno do 12 godzin
  • W zestawie słomka do picia i szczoteczka
  • Silikonowa uszczelka
92,66 zł 186,00 zł

Dostawa do 7 października

Sodastream Syrop Lipton Pfirsich Ice Tea

Sodastream Syrop Lipton Pfirsich Ice Tea, 440 ml

  • Klasyczny napój bezalkoholowy
  • Autentyczny smak
  • Szybki i praktyczny w przygotowaniu
23,67 zł 26,99 zł (53,80 zł / l)

Dostawa do 7 października

Organic Peanut Butter - organiczne masło z orzeszków ziemnych

nu3 Organic Peanut Butter -​ organiczne masło z orzeszków ziemnych, Smooth (250 g)

  • Wykonane w 100% z prażonych orzeszków ziemnych
  • Delikatnie zmielone
  • Bez laktozy i wegańskie
15,63 zł 17,99 zł (62,52 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Lindt Mini praliny białe

Lindt Mini praliny białe, 163 g

  • Trufla i nugat
  • Biała czekolada
  • Idealny podarunek
59,37 zł 85,00 zł (364,23 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Balis Cosmo Cranberry Rosmarin Drink

Balis Cosmo Cranberry Rosmarin Drink, 330 ml

  • Naturalna słodycz owoców
  • Wegański
  • Orzeźwiający
10,40 zł 11,99 zł (31,52 zł / l)

Dostawa do 7 października

Lindt Kulki Lindor Dark Assorted

Lindt Kulki Lindor Dark Assorted, 500 g

  • 3 różne rodzaje
  • Najlepsza ciemna czekolada
  • Świetny pomysł na prezent
106,28 zł 152,00 zł (212,56 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Zotter Schokoladen Bio krem orzechy + ciemna czekolada

Zotter Schokoladen Bio krem orzechy + ciemna czekolada, 130 g

  • 67% orzechów laskowych
  • Intensywny smak
  • Wegański
29,30 zł 32,99 zł (225,38 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bialetti Część zamienna uchwyt

Bialetti Część zamienna uchwyt, Dla Junior Express 6 filiżanek

  • Oryginalna część zamienna Bialetti
  • Ergonomiczny kształt
  • Wykonany z tworzywa sztucznego
8,29 zł 41,99 zł

Dostawa do 7 października

Zotter Schokoladen Bio słodkie przepraszam

Zotter Schokoladen Bio słodkie przepraszam, 70 g

  • W pysznej czekoladzie mlecznej
  • Nugat migdałowy z krokantem
  • Rozpływające się w ustach ganasze waniliowe
15,28 zł 21,99 zł (218,29 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Galup Krem kakaowo-orzechowy

Galup Krem kakaowo-​orzechowy, 200 g

  • Bardzo kremowy
  • Delikatna nuta orzechów
  • Subtelny smak kakao
54,37 zł 78,00 zł (271,85 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Zotter Schokoladen „Dla pracowitych” bio

Zotter Schokoladen „Dla pracowitych” bio, 70 g

  • Owocowa warstwa
  • Kuwertura z owoców leśnych i kokosa
  • Z alternatywą cukru trzcinowego
16,83 zł 18,99 zł (240,43 zł / kg)

Dostawa do 7 października

nu3 Clear Vegan Protein Lemon

nu3 Clear Vegan Protein Lemon, 400 g

  • Prosty, lekki i wegański
  • Wykonany z hydrolizowanego białka grochu
  • Mniej kalorii
65,86 zł 132,00 zł (164,65 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kubek ceramiczny o karbowanym wyglądzie 130 ml

Dutchdeluxes Kubek ceramiczny o karbowanym wyglądzie 130 ml, Black matt

  • Ekstrawagancki design
  • Wyprodukowano w Portugalii
  • Wymiary: 7,5 x 8 cm
13,65 zł 69,00 zł

Dostawa do 7 października