Raabauer Eisvogel

Pod herbem zimorodka

Położona w samym sercu doliny Raab rodzinna firma "Raabauer Eisvogel". W dolinie Raab żyje i wysiaduje zimorodek (Eisvogel) i znajduje się on także na godle gminy Raabau. Dzięki ścisłemu związkowi z naturą tego regionu również firma ta wybrała nazwę "Raabauer Eisvogel".

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Znak jakości Forma diety
Filtr

Raabauer Eisvogel: 17 artykułów

Raabauer Eisvogel Organiczny olej z nasion dyni

Raabauer Eisvogel Organiczny olej z nasion dyni, 1 l

  • Orzechowe nuty
  • Silny aromat
  • Wspaniały kolor
152,00 zł (152,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Raabauer Eisvogel Organiczna sól wulkaniczna

Raabauer Eisvogel Organiczna sól wulkaniczna, 70 g

  • Najlepsza jakość organiczna
  • Sól do dekoracji i ulepszania potraw
  • Pasuje do wszystkich sałatek, potraw jajecznych, serków śmietankowych
25,99 zł (371,29 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raabauer Eisvogel Organiczny cukier kwiatów róż

Raabauer Eisvogel Organiczny cukier kwiatów róż, 80 g

  • Świetny smak
  • Zaczaruj swoje desery
20,99 zł (262,38 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raabauer Eisvogel Organiczny syrop z kwiatów róży

Raabauer Eisvogel Organiczny syrop z kwiatów róży, 0,25 l

  • Słodki smak
  • Wspaniały zapach
  • Również na aperitif i deser
30,99 zł (123,96 zł / l)

Dostawa do 6 października

Raabauer Eisvogel Organiczny syrop lawendowy

Raabauer Eisvogel Organiczny syrop lawendowy, 0,25 l

  • Delikatny smak lawendy
  • Wspaniały do koktajli i herbat
  • Do pomysłowych kreacji
30,99 zł (123,96 zł / l)

Dostawa do 6 października

Raabauer Eisvogel Organiczna sól z pestkami dyni

Raabauer Eisvogel Organiczna sól z pestkami dyni, 90 g

  • Do surowej żywności, smażonych ziemniaków, potraw z jaj i zapiekanek
  • Najlepsza jakość organiczna
  • Z najlepszych nasion dyni Styrii
17,99 zł (199,89 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raabauer Eisvogel Organiczny syrop z aronii

Raabauer Eisvogel Organiczny syrop z aronii, 0,50 l

  • Intensywny smak
  • Przypomina śliwkę
  • Bardzo orzeźwiający
30,99 zł (61,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Raabauer Eisvogel Organiczny syrop z czarnego bzu

Raabauer Eisvogel Organiczny syrop z czarnego bzu, 0,50 l

  • Cudowne odświeżenie
  • Dla młodych i starych
  • Również do letnich koktajli
30,99 zł (61,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Raabauer Eisvogel Organiczna sól ziołowa

Raabauer Eisvogel Organiczna sól ziołowa, 80 g

  • Z najlepszych ziół organicznych
  • Do sałatek lub dań z surowej żywności
  • Najlepsza jakość organiczna
18,96 zł 37,99 zł (237,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raabauer Eisvogel Organiczna sól chili

Raabauer Eisvogel Organiczna sól chili, 120 g

  • Doskonała dla pikantnych potraw
  • Nadaje się również do past do chleba
  • Do serów, sałatek, past do smarowania i gulaszu
16,99 zł (141,58 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raabauer Eisvogel Galaretka z płatków róży bio

Raabauer Eisvogel Galaretka z płatków róży bio, 220 g

  • Do smarowania chleba
  • Pasuje do sera, pieczeni na zimno i surowej szynki
  • Z winem porzeczkowym
30,99 zł (140,86 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raabauer Eisvogel Organiczna sól czosnkowa

Raabauer Eisvogel Organiczna sól czosnkowa, 90 g

  • Jako przyprawa do ziemniaków, kurczaka
  • Idealna do sałatek lub potraw z jaj
  • Najlepsza jakość organiczna
15,99 zł (177,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raabauer Eisvogel Organiczna sól kwiatów róży

Raabauer Eisvogel Organiczna sól kwiatów róży, 35 g

  • Wspaniały smak
  • Dla lekkich posiłków
12,99 zł (371,14 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raabauer Eisvogel Organiczny syrop z czarnego bzu

Raabauer Eisvogel Organiczny syrop z czarnego bzu, 500 ml

  • Ciemnoczerwony kolor
  • W pełni owocowo-słodki
  • Rozcieńczyć 1:7
30,99 zł (61,98 zł / l)

Produkt tymczasowo niedostępny

Raabauer Eisvogel Organiczna pasta owocowa aronia i jabłko

Raabauer Eisvogel Organiczna pasta owocowa aronia i jabłko, 210 g

  • Na śniadanie i na przekąskę
  • Idealna również do owocowych sosów do sałatek
20,99 zł (99,95 zł / kg)

Dostawa do 13 października

Raabauer Eisvogel Galaretka lawendowa bio

Raabauer Eisvogel Galaretka lawendowa bio, 130 g

  • Aromatyczna i słodka
  • Do pieczywa, sera i surowych szynek
  • Zamiast miodu i chutney
23,99 zł (184,54 zł / kg)

Dostawa do 13 października

Raabauer Eisvogel Organiczny syrop z czarnej porzeczki

Raabauer Eisvogel Organiczny syrop z czarnej porzeczki, 0,50 l

  • Z czarnej porzeczki
  • Nie za bardzo słodki
  • Wydajny
29,99 zł (59,98 zł / l)

Dostawa do 13 października