Conte de Cesare Condimento Bianco z kwiatem czarnego bzu, 250 ml
Kwiatowa świeżość i elegancki smak do kuchni i napojów
39,99 zł
(159,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Z delikatną nutą czarnego bzu
- Słodki i harmonijny smak
- Wszechstronny do dressingów sałatkowych i wykwintnych drinków
Pasujące produkty
Opis
Condimento Bianco z kwiatem czarnego bzu od CONTE DeCESARE nadaje wykwintnym kompozycjom wyjątkowo lekkiego, letniego charakteru. Ta delikatna specjalność octowa zachwyca harmonijnie słodkim profilem smakowym, subtelnie podkreślonym kwiatową nutą. W kreatywnej kuchni jasny Condimento doskonale sprawdza się do wzbogacania lekkich dressingów sałatkowych o wyrafinowany akcent. Jednak nie tylko sałatki zyskują dzięki niemu wyjątkowy smak – w połączeniu z musującym Prosecco staje się modnym aperitifem, a dodany do gazowanej wody mineralnej zapewnia przyjemnie orzeźwiający charakter.
| Nr art.: | EDH-1006700 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 ml |
| EAN: | 9004698301150 |
| Numer producenta: | 1006700 |
| Marki: | Conte de Cesare |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | O - tlenek siarki i siarczyny |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 ml |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 519 / 124 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 25 g |
| w tym cukier | 25 g |
| białko | 0,7 g |
| sól | 0,07 g |
Składniki
ocet winny, rektifizierter konzentrierter Traubenmost, 0,3 % ekstrakt z kwiatów bzu, naturalny aromat, pirosiarczyn potasu
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Conte de Cesare Condimento Bianco z kwiatem czarnego bzu
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.