Conte de Cesare Crema all Aceto Balsamico di Modena, 250 ml
Kremowy klasyk dla smakoszy i idealne wykończenie potraw
29,99 zł
(119,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Wegański
- Idealny do kreatywnego dekorowania i ozdabiania
- Do potraw słodkich i wytrawnych
Pasujące produkty
Opis
Crema all' Aceto Balsamico di Modena I.G.P. Original od CONTE DeCESARE przenosi smak wykwintnej włoskiej kuchni prosto do domowej kuchni. Dzięki praktycznej butelce z wyjątkowo wąskim dozownikiem precyzyjne dekorowanie i wykańczanie potraw staje się niezwykle łatwe. Aksamitnie kremowa konsystencja nie wymaga czasochłonnego redukowania i jest od razu gotowa do użycia, aby nadać potrawom perfekcyjne wykończenie. Produkt doskonale komponuje się z ciepłymi klasykami, takimi jak delikatny filet wołowy, sznycel cielęcy, kremowy makaron czy risotto. Równie dobrze sprawdza się jednak w zimnej kuchni – z wykwintnymi serami, chrupiącymi sałatami, a nawet jako zaskakujący dodatek do świeżych truskawek i kremowych lodów. Subtelne połączenie słodyczy i kwasowości zapewnia wyjątkowe doznania smakowe.
| Nr art.: | EDH-10848200 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 ml |
| EAN: | 9004698482019 |
| Numer producenta: | 10848200 |
| Marki: | Conte de Cesare |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | O - tlenek siarki i siarczyny |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 ml |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1093 / 261 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 65 g |
| w tym cukier | 46 g |
| białko | 0,3 g |
| sól | 0,06 g |
Składniki
70 % Aceto Balsamico di Modena I.G.P. (ocet winny, gekochter Traubenmost, zagęszczony moszcz winogronowy, Karmel amoniakalno-siarczynowy (E150d)), Glukosesirup, gekochter Traubenmost, modyfikowana skrobia kukurydziana
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Conte de Cesare Crema all Aceto Balsamico di Modena
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.