Conte de Cesare Pesto Delicato z bazylią, 130 g
Odrobina Ligurii w Twoim domu
17,99 zł
(138,38 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Świeże liście bazylii i czosnek
- Przygotowane ze 100% oliwy z oliwek
- Idealne jako aromatyczny sos do makaronu
Pasujące produkty
Opis
To wykwintne Pesto delicato od CONTE DeCESARE przenosi wyjątkowy, aromatyczny smak Ligurii prosto na talerz. Starannie dobrane składniki, takie jak świeża bazylia, czosnek, orzeszki piniowe i sardyński Pecorino, zostały połączone z czystą oliwą z oliwek, tworząc wysokiej jakości sos. Doskonale komponuje się z makaronem, a dla uzyskania idealnej konsystencji można go wzbogacić odrobiną wody z gotowania makaronu.
| Nr art.: | EDH-10845085 |
|---|---|
| Zawartość: | 130 g |
| EAN: | 9004698450865 |
| Numer producenta: | 10845085 |
| Marki: | Conte de Cesare |
| Może zawierać śladowe ilości: | C - jaja, E - orzeszki ziemne, F - soja, G - mleko, H - orzechy, L - seler, O - tlenek siarki i siarczyny |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2047 / 489 kj / kcal |
| tłuszcz | 48 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 8 g |
| węglowodany | 8 g |
| w tym cukier | 3 g |
| białko | 5,5 g |
| sól | 1,8 g |
Składniki
oliwa z oliwek, 34 % bazylia, Grana Padano g.U. Käse (mleko, sól, podpuszczka, konserwant (Lizozym z jaj)), orzechy nerkowca, Pecorino Romano g.U. Käse, płatki ziemniaczane (ziemniaki, przyprawy[1]), oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, orzeszki piniowe, cukier, sól, granulki czosnku, regulator kwasowości (Acidum Lacticum (kwasmlekowy))
- zawiera siarczyny
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Conte de Cesare Pesto Delicato z bazylią
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.