Conte de Cesare Pomidory krojone w kostkę z bazylią i oregano, 400 g
Śródziemnomorski smak do Twojej pizzy
13,99 zł
(58,29 zł / kg Waga netto po odsączeniu, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Dojrzewające w słońcu pomidory Roma
- Doprawione bazylią i oregano
- Delikatnie przetwarzane po zbiorach
Pasujące produkty
Opis
Ta doprawiona Polpa di pomodoro od CONTE DeCESARE powstaje ze starannie wyselekcjonowanych pomidorów Roma, przetwarzanych w ciągu 12 godzin od zbioru. Wzbogacona ręcznie wybieraną bazylią i oregano, wnosi do kuchni prawdziwy włoski smak. Stałe kontrole jakości gwarantują wysoką jakość produktu, który nadaje pizzy, sugo i innym potrawom wyjątkowy aromat.
| Nr art.: | EDH-10829522 |
|---|---|
| Zawartość: | 400 g |
| EAN: | 9004698205229 |
| Numer producenta: | 10829522 |
| Marki: | Conte de Cesare |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 96 / 23 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 3,9 g |
| w tym cukier | 3,9 g |
| białko | 1,2 g |
| sól | 0,15 g |
Składniki
60 % pomidory, sok pomidorowy, sól, 0,04 % bazylia, 0,03 % oregano
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Conte de Cesare Pomidory krojone w kostkę z bazylią i oregano
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.