Odmiany chili od łagodnych po ostre od Stay Spiced!

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Forma diety
Filtr

Chili: 6 artykułów

Chili jalapeno, kruszone, czerwone, 3mm - ekstra owocowe!

Stay Spiced! Chili jalapeno, kruszone, czerwone, 3mm -​ ekstra owocowe!, 70 g

  • Skala ostrości 5-6 / 10
  • Łagodna ostrość
  • Do wielu potraw
46,99 zł (671,29 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Stay Spiced! Chili habanero pokruszone, pomarańczowe

Stay Spiced! Chili habanero pokruszone, pomarańczowe, 50 g

  • Skala ostrości 10/10
  • Aromat owocowo-ostry
  • Unikać kontaktu z błonami śluzowymi
67,00 zł (1 340,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Carolina Reaper Chili - kruszona - BARDZO OSTRA

Stay Spiced! Carolina Reaper Chili -​ kruszona -​ BARDZO OSTRA, 40 g

  • Najostrzejsze chili świata
  • Do sosów, dań jednogarnkowych i innych
  • Słodki, owocowy aromat
88,00 zł (2 200,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Chili jalapeno, mielone, czerwone - ekstra owocowe!

Stay Spiced! Chili jalapeno, mielone, czerwone -​ ekstra owocowe!, 70 g

  • Skala ostrości 5-6 / 10
  • Łagodna ostrość
  • Pasuje do owoców morza
44,99 zł (642,71 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Chilli / Peperoncino czerwone, łagodne, rozdrobnione, bez nasion

Stay Spiced! Chilli / Peperoncino czerwone, łagodne, rozdrobnione, bez nasion, 70 g

  • Skala ostrości 2-3 / 10
  • Owocowe, wędzone, słodkie
  • Dla lekko pikantnej nuty
35,99 zł (514,14 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Stay Spiced! Zmielone chili ancho

Stay Spiced! Zmielone chili ancho, 70 g

  • Chilli Poblano z Meksyku
  • Wszechstronna przyprawa
  • Łagodny i aromatyczny
57,00 zł (814,29 zł / kg)

Dostawa do 6 października