Tempehmanufaktur - wykonane ręcznie

Azjatyckie przysmaki bogate w białko z firmy rodzinnej z Allgäu

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Znak jakości Forma diety
Filtr

Tempehmanufaktur: 10 artykułów

Tempehmanufaktur Bio Soja-Tempeh Teriyaki

Tempehmanufaktur Bio Soja-​Tempeh Teriyaki, 200 g

  • Wegański
  • Wysoka zawartość białka
  • Gotowy do przyrządzenia
18,99 zł (94,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tempehmanufaktur Tempeh z przyprawą do gyrosa, Bio

Tempehmanufaktur Tempeh z przyprawą do gyrosa, Bio, 200 g

  • Wykonane ze sfermentowanych ziaren soi
  • Idealny do pikantnych potraw
  • Łatwy w przygotowaniu
17,99 zł (89,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tempehmanufaktur Tempeh-Burger Smoky Paprika, Bio

Tempehmanufaktur Tempeh-​Burger Smoky Paprika, Bio, 200 g

  • Sfermentowana soja i fasola nerkowata
  • Obfita, wędzona marynata
  • Opakowanie 2 szt.
17,99 zł (89,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tempehmanufaktur Tempeh czosnek i kolendra, Bio

Tempehmanufaktur Tempeh czosnek i kolendra, Bio, 200 g

  • Wykonane ze sfermentowanych ziaren soi
  • Z nutą czosnku
  • Do przygotowania na patelni
17,99 zł (89,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tempehmanufaktur Tempeh BBQ, Bio

Tempehmanufaktur Tempeh BBQ, Bio, 200 g

  • Wędzony, pikantny smak
  • Wszechstronny
  • Alternatywa tofu
17,99 zł (89,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tempehmanufaktur Tempeh Curry, Bio

Tempehmanufaktur Tempeh Curry, Bio, 200 g

  • Ze sfermentowanych ziaren soi
  • Egzotyczny smak
  • Łagodna ostrość
17,99 zł (89,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tempehmanufaktur Tempeh łubinowy z dzikimi ziołami, BIO

Tempehmanufaktur Tempeh łubinowy z dzikimi ziołami, BIO, 170 g

  • Bardzo aromatyczny smak
  • Idealny do zup i dań jednogarnkowych
  • Wysoka zawartość białka
17,99 zł (105,82 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tempehmanufaktur Bio Tempeh z łubinu Sweet Chili

Tempehmanufaktur Bio Tempeh z łubinu Sweet Chili, 170 g

  • Wegański
  • Gotowy do przyrządzenia
  • Tradycyjnie fermentowany
18,99 zł (111,71 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tempehmanufaktur Tempeh naturalny, Bio

Tempehmanufaktur Tempeh naturalny, Bio, 200 g

  • Sfermentowane ziarna soi
  • Do marynowania
  • Orzechowy smak
17,99 zł (89,95 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Tempehmanufaktur BlackBean-Tempeh Tamari, Bio

Tempehmanufaktur BlackBean-​Tempeh Tamari, Bio, 200 g

  • Z czarnej fasoli
  • Intensywny aromat
  • Dobry do podpieczenia
17,99 zł (89,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Soja, słodki łubin i czarna fasola z regionalnych upraw ekologicznych to surowce wykorzystywane do stworzenia tego wyśmienitego przysmaku: tempeh. Jako jeden z głównych produktów spożywczych w Indonezji, tempeh jest głównie doceniany w różnych kuchniach azjatyckich.

Młody zespół z Allgäu pracuje w rodzinnej firmie i już może pochwalić się 20-letnim doświadczeniem w tradycyjnej produkcji tego egzotycznego przysmaku. Po delikatnej fermentacji przy użyciu szlachetnej pleśni tempeh jest marynowany na różne sposoby i hermetycznie pakowany. Produkt bogaty w białko doskonale smakuje samodzielnie lub smażony jako przekąska i danie główne. Kulinarna atrakcja nie tylko dla miłośników kuchni azjatyckiej!