Wegańskie napoje

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Napoje: 1 - 30 z 636 artykułów

alpro Naturalny napój proteinowy

alpro Naturalny napój proteinowy, 1 l

  • Bez mleka i laktozy
  • Roślinny i bez laktozy
  • Bogaty w błonnik
11,99 zł (11,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

alpro Growing Kids - napój owsiany

alpro Growing Kids -​ napój owsiany, 1 l

  • Od 3 lat
  • Źródło wapnia
  • Naturalnie niska zawartość tłuszczu
11,99 zł (11,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Rauch Happy Day sok z marakui Tetra

Rauch Happy Day sok z marakui Tetra, 1 l

  • Owocowy i egzotyczny smak
  • Smakuje czysty i zmieszany
  • Wegańska receptura
12,99 zł (12,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

TEEKANNE BIO zimowa pomarańcza

TEEKANNE BIO zimowa pomarańcza, 18 torebek herbaty (40,50 g)

  • Zimowy, owocowy smak
  • Z najlepszymi aromatami przypraw
  • Niebiańska nuta cynamonu
16,99 zł (419,51 zł / kg)

Dostawa do 6 października

alpro Napój kokosowy bez cukru

alpro Napój kokosowy bez cukru, 1 l

  • 0 g cukru
  • Bez substancji słodzących
  • 100% roślinny
13,99 zł (13,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

OATLY Napój owsiany Bio - Original

OATLY Napój owsiany Bio -​ Original, 1 l

  • Niewiele składników, 100% organiczne
  • Bez mleka, bez dodatków
  • Idealny do gotowania i na śniadanie
11,99 zł (11,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

alpro THIS IS NOT M*LK napój czekoladowy

alpro THIS IS NOT M*LK napój czekoladowy, 1 l

  • Wegańska alternatywa mleka
  • Smakuje na ciepło i na zimno
  • Bezglutenowy
11,99 zł (11,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Schweppes Indian Tonic Water 0,2l

Schweppes Indian Tonic Water 0,2l, 1 butelka (0,20 l)

  • Z przyjemną gorzką nutą
  • Idealny do Longdrinks
  • Wyjątkowy smak
7,99 zł (39,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

Schweppes Bitter Lemon 0,2 Liter

Schweppes Bitter Lemon 0,2 Liter, 1 butelka (0,20 l)

  • Przyjemna nuta lemoniady
  • Idealny do drinków
  • Lemoniadowy klasyk
7,99 zł (39,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

TEEKANNE Herbata - Thai mango i imbir

TEEKANNE Herbata -​ Thai mango i imbir, 20 torebek herbaty (45 g)

  • Owocowy smak mango
  • Subtelna ostrość imbiru
  • Zawartość: 20 torebek herbaty
16,99 zł (377,56 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Napój ryżowy bio

BIO PRIMO Napój ryżowy bio, naturalny (1 l)

  • Lekko słodki smak
  • Bez laktozy i glutenu, wegański
  • Bez dodatku cukru
7,99 zł (7,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

alpro Napój kokosowy, Barista

alpro Napój kokosowy, Barista, 1 l

  • 100% roślinny
  • Pyszne źródło białka
  • Dobrze się pieni
16,99 zł (16,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

OATLY Napój owsiany - Barista Edition

OATLY Napój owsiany -​ Barista Edition, 1 l

  • Spienia się jak prawdziwe mleko
  • Pasuje do każdej kawy
  • Bez soi, bez kompromisów
14,99 zł (14,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio sok z cytryny

Alnatura Bio sok z cytryny, 750 ml

  • Jakość organiczna
  • Wegański
  • Z hiszpańskich i włoskich cytryn
18,99 zł (25,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

Napój owsiany bio

BIO PRIMO Napój owsiany bio, naturalny (1 l)

  • Łagodny i słodki smak
  • Uszlachetnia kawę, smoothies, kakao
  • Również do gotowania
7,99 zł (7,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Rauch Happy Day sok wiśniowy Tetra

Rauch Happy Day sok wiśniowy Tetra, 1 l

  • 50% soku wiśniowego
  • Niegazowany i wegański
  • Smakuje bez dodatków lub z wodą gazowaną
13,99 zł (13,99 zł / l)

Dostawa do 13 października

TEEKANNE Herbata - Marokańska mięta

TEEKANNE Herbata -​ Marokańska mięta, 20 torebek herbaty (36 g)

  • Orientalnie orzeźwiająca
  • Mieszanka herbat miętowych
  • Zawartość: 20 torebek
16,99 zł (471,94 zł / kg)

Dostawa do 6 października

OATLY Napój owsiany Bio - Original

OATLY Napój owsiany Bio -​ Original, 6 x 1 l

  • Niewiele składników, 100% organiczne
  • Bez mleka, bez dodatków
  • Idealny do gotowania i na śniadanie
67,00 zł (11,17 zł / l)

Dostawa do 6 października

Capri-Sun Pomarańcza i brzoskwinia

Capri-Sun Pomarańcza i brzoskwinia, 15 x 330 ml

  • 10% zawartości owoców
  • Cudownie owocowy
  • Idealny na lato
84,82 zł 99,75 zł (17,14 zł / l)

Dostawa do 6 października

TEEKANNE Herbata - Hiszpańska pomarańcza

TEEKANNE Herbata -​ Hiszpańska pomarańcza, 20 torebek herbaty (50 g)

  • Aromat pomarańczy i brzoskwini
  • Słoneczna przyjemność
  • Zawartość: 20 torebek herbaty
15,99 zł (319,80 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Rauch Happy Day sok z czarnej porzeczki Tetra

Rauch Happy Day sok z czarnej porzeczki Tetra, 1 l

  • 25% soku z czarnej porzeczki
  • Bez kwasu węglowego i wegański
  • Smakuje czysty i wymieszany
13,99 zł (13,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

OATLY Bio napój owsiany Cappuccino Organic

OATLY Bio napój owsiany Cappuccino Organic, 235 ml

  • Wegańska receptura
  • Idealny poza domem
  • Można spożywać na zimno i na ciepło
9,99 zł (42,51 zł / l)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio kawa słodowa

Alnatura Bio kawa słodowa, 100 g

  • 100% ekologiczny słód jęczmienny
  • Smak zbożowo-słodowy
  • Z niemieckiej uprawy Demeter
16,99 zł (169,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Arche Naturküche Bio Kyoto Matcha

Arche Naturküche Bio Kyoto Matcha, 30 g

  • Wysokiej jakości herbata zielona
  • Delikatny, wartościowy proszek
  • Bogaty aromat
101,00 zł (3 366,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

TEEKANNE Harmonia rumianek z melatoniną

TEEKANNE Harmonia rumianek z melatoniną, 18 torebek dwukomorowych (27 g)

  • Herbata na wieczór
  • Delikatny smak
  • Bez glutenu i laktozy
16,99 zł (629,26 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bio sok z kiszonej kapusty fermentowanej kwasem mlekowym

Alnatura Bio sok z kiszonej kapusty fermentowanej kwasem mlekowym, 500 ml

  • Sok bezpośredni
  • Doi picia bez dodatków lub mieszania
  • Doprawiony sola morską
8,99 zł (17,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Bio woda kokosowa z zielonego kokosa naturalna

Alnatura Bio woda kokosowa z zielonego kokosa naturalna, 750 ml

  • 100% soku z kokosa
  • Bez dodatków
  • Delikatna i lekko słodka w smaku
17,99 zł (23,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

TEEKANNE Hibiskus

TEEKANNE Hibiskus, 20 torebek herbaty (40 g)

  • Owocowa i świeża
  • Niepowtarzalny smak
  • Wegańska i bez laktozy
11,99 zł (299,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Organiczna, rozpuszczalna kawa dla dzieci - zbożowo-owocowa

Rapunzel Organiczna, rozpuszczalna kawa dla dzieci -​ zbożowo-​owocowa, 80 g

  • Cykoria, słód jęczmienny, figi i nie tylko
  • Naturalnie bezkofeinowa i smaczna
  • Po prostu zalej wodą
24,99 zł (312,38 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio sok winogronowy naturalnie mętny

Alnatura Bio sok winogronowy naturalnie mętny, 1 l

  • 100% soku bezpośredniego
  • Z czerwonych winogron
  • Smakuje sam lub rozcieńczony
11,99 zł (11,99 zł / l)

Dostawa do 6 października