Słodycze od Viani

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Forma diety
Filtr

Słodycze: 5 artykułów

Viani Alimentari Tartufi Dolci opakowanie podarunkowe

Viani Alimentari Tartufi Dolci opakowanie podarunkowe, 125 g

  • Dwa rodzaje pralinek
  • Ręcznie robione
  • W pięknym opakowaniu podarunkowym
68,00 zł (544,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tartufi z ciemnej czekolady, orzechów laskowych i turrón

Viani Alimentari Tartufi z ciemnej czekolady, orzechów laskowych i turrón, 200 g

  • Z chrupiącymi bitami turrón
  • Wykwintne do wina
  • Świetny jako prezent
75,00 zł (375,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Viani Alimentari Bezy orzechowe

Viani Alimentari Bezy orzechowe, 100 g

  • Puszyste, słodkie i orzechowe
  • Migdały i piana z białek
  • Ulubiony dodatek do kawy i aperitifu
29,99 zł (299,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Viani Alimentari Trzy rodzaje trufli - Classic Edition

Viani Alimentari Trzy rodzaje trufli -​ Classic Edition, 45 g

  • Gorzka i biała czekolada
  • Włoska receptura
  • Do espresso i jako Aperitif
34,99 zł (777,56 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Makaroniki z orzechów laskowych w polewie czekoladowej

Viani Alimentari Makaroniki z orzechów laskowych w polewie czekoladowej, 200 g

  • 30% orzechów laskowych i cukier trzcinowy
  • Częściowo oblane mleczną czekoladą
  • Bezglutenowe i cudownie chrupiące
56,00 zł (280,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października