Napoje, herbata i inne z Włoch

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Napoje, herbata i inne: 26 artykułów

Sapore di Sole Sok z bergamotki bio

Sapore di Sole Sok z bergamotki bio, 1 l

  • Z miąższem owocowym
  • Gasi pragnienie i orzeźwia
  • Wyprodukowany z owoców kalabryjskich
29,99 zł (29,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Napój ryżowy bio

BIO PRIMO Napój ryżowy bio, naturalny (1 l)

  • Lekko słodki smak
  • Bez laktozy i glutenu, wegański
  • Bez dodatku cukru
7,99 zł (7,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Napój owsiany bio

BIO PRIMO Napój owsiany bio, naturalny (1 l)

  • Łagodny i słodki smak
  • Uszlachetnia kawę, smoothies, kakao
  • Również do gotowania
7,99 zł (7,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio sok winogronowy naturalnie mętny

Alnatura Bio sok winogronowy naturalnie mętny, 1 l

  • 100% soku bezpośredniego
  • Z czerwonych winogron
  • Smakuje sam lub rozcieńczony
11,99 zł (11,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Napój sojowy bio

BIO PRIMO Napój sojowy bio, naturalny (1 l)

  • Łagodny smak
  • Wegański, bez laktozy i glutenu
  • 100% włoska uprawa ekologiczna
6,99 zł (6,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sapore di Sole Bio sok jabłkowy z bergamotką

Sapore di Sole Bio sok jabłkowy z bergamotką, 250 ml

  • Z sycylijską bergamotką
  • Nie zawiera dodatku cukru
  • Bez aromatów
9,29 zł 9,99 zł (37,16 zł / l)

Dostawa do 6 października

Naturalny napój migdałowy bio

BIO PRIMO Naturalny napój migdałowy bio, 1 l

  • Intensywny aromat migdałów
  • Do mieszania i gotowania
  • Ekologiczne migdały z Włoch
14,99 zł (14,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Brezzo Bio nektar z pomidorów

Brezzo Bio nektar z pomidorów, 200 ml

  • Warzywny i delikatny
  • Z ekologicznych upraw
  • Idealny do mieszania
10,99 zł (54,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

Brezzo Skoncentrowany sok z granatu

Brezzo Skoncentrowany sok z granatu, 330 ml

  • Duża ilość owoców
  • Wytrawny smak
  • Czysty, wymieszany lub gazowany
27,99 zł (84,82 zł / l)

Dostawa do 6 października

Brezzo Bio napój owocowy borówkowy

Brezzo Bio napój owocowy borówkowy, 750 ml

  • Owocowy i wyjątkowo słodki
  • Wysoka zawartość owoców
  • Borówki z upraw ekologicznych
28,99 zł (38,65 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sapore di Sole Sok jabłkowy

Sapore di Sole Sok jabłkowy, 1 l

  • Z Włoch
  • Nieco kwaśna nuta
19,99 zł (19,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Brezzo Bio sok pomarańczowy z imbirem

Brezzo Bio sok pomarańczowy z imbirem, 750 ml

  • Delikatnie ostre pomarańcze
  • Owoce tylko z upraw ekologicznych
  • Czysty lub gazowany
22,99 zł (30,65 zł / l)

Dostawa do 6 października

Brezzo Bio napój owocowy morela

Brezzo Bio napój owocowy morela, 750 ml

  • Morele z Piemontu
  • Ostrożnie zbierane i przerabiane owoce
  • Czysty, gazowany albo zmieszany
19,99 zł (26,65 zł / l)

Dostawa do 6 października

Brezzo Czysty sok z borówek

Brezzo Czysty sok z borówek, 330 ml

  • Wysoka zawartość owoców
  • Orzeźwiający i słodki
  • Smakuje czysty lub gazowany
30,99 zł (93,91 zł / l)

Dostawa do 6 października

Brezzo Bio napój owocowy z pomidorów

Brezzo Bio napój owocowy z pomidorów, 750 ml

  • Delikatny smak warzyw
  • Bez dodatków lub wymieszany
  • Dojrzewające na słońcu, ekologiczne pomidory
21,99 zł (29,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

Brezzo Bio sok jabłkowy z imbirem

Brezzo Bio sok jabłkowy z imbirem, 750 ml

  • Owocowo ostry
  • Lato i zima
  • Z ekologicznych upraw
22,99 zł (30,65 zł / l)

Dostawa do 6 października

Brezzo Bio sok z granatu

Brezzo Bio sok z granatu, 750 ml

  • Orzeźwiający i owocowo kwaśny
  • Sok owocowy z sokiem z granatu
  • Owoce z ekologicznych upraw
25,99 zł (34,65 zł / l)

Dostawa do 6 października

Brezzo Bio napój owocowy brzoskwinia

Brezzo Bio napój owocowy brzoskwinia, 750 ml

  • Orzeźwiający i słodki
  • 45% owoców
  • Do mieszania lub czysty
21,99 zł (29,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

Brezzo Bio nektar jabłko i marchewka

Brezzo Bio nektar jabłko i marchewka, 200 ml

  • Wytrawny i kwaśny oraz owocowy słodki
  • Klasyk w jakości bio
  • Można podać bez dodatków lub gazowany
11,99 zł (59,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

Brezzo Bio nektar brzoskwiniowy

Brezzo Bio nektar brzoskwiniowy, 200 ml

  • Duża zawartość owoców
  • Słodkie, aromatyczne orzeźwienie
  • Do picia bez dodatków lub z wodą
9,99 zł (49,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

Brezzo Bio napój owocowy wiśniowy

Brezzo Bio napój owocowy wiśniowy, 750 ml

  • Owocowo słodki i lekko kwaśny
  • 45% owoców
  • Bez dodatków lub wymieszany
23,99 zł (31,99 zł / l)

Produkt tymczasowo niedostępny

Brezzo Bio napój owocowy gruszka

Brezzo Bio napój owocowy gruszka, 750 ml

  • Niepowtarzalny aromat
  • 100% owoców z upraw ekologicznych
  • Idealny do napojów gazowanych i koktajli
18,99 zł (25,32 zł / l)

Produkt tymczasowo niedostępny

Brezzo Bio nektar z borówek

Brezzo Bio nektar z borówek, 200 ml

  • Owocowy i aromatyczny
  • 50% owoców
  • Do podania bez dodatków lub gazowany
13,99 zł (69,95 zł / l)

Produkt tymczasowo niedostępny

Brezzo Bio nektar z gruszek

Brezzo Bio nektar z gruszek, 200 ml

  • Aromatyczny i słodki
  • Duża zawartość owoców
  • Do picia bez dodatków lub gazowany
14,99 zł (74,95 zł / l)

Produkt tymczasowo niedostępny

Brezzo Bio sok jabłkowy

Brezzo Bio sok jabłkowy, 200 ml

  • Owocowy i jedyny w swoim rodzaju
  • 100% soku jabłkowego
  • Smakuje bez dodatków lub wymieszany
9,99 zł (49,95 zł / l)

Produkt tymczasowo niedostępny

Brezzo Bio nektar morelowy

Brezzo Bio nektar morelowy, 200 ml

  • Duża ilość owoców
  • Z ekologicznych upraw
  • Idealny w połączeniu z wodą gazowaną lub koktajli
14,99 zł (74,95 zł / l)

Produkt tymczasowo niedostępny