Czekolada, przekąski i słodycze z Włoch

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Forma diety
Filtr

Czekolada, przekąski i słodycze: 1 - 30 z 42 artykułów

Lindt Nuxor Snacks ciemna czekolada

Lindt Nuxor Snacks ciemna czekolada, 33 g

  • Ciemna gianduja i całe orzechy laskowe
  • Kremowy i aromatyczny
  • Inspiracja, która powstała w Piemoncie
10,99 zł (333,03 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Lindt Nuxor praliny ciemna czekolada

Lindt Nuxor praliny ciemna czekolada, 150 g

  • Ciemna gianduja i całe orzechy laskowe
  • Specjał z Piemontu
  • Śliczne opakowanie podarunkowe
49,99 zł (333,27 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Venchi Cremino Gianduia - czekolada pistacjowa

Venchi Cremino Gianduia -​ czekolada pistacjowa, 110 g

  • 3 rozpływające się w ustach warstwy
  • Lekko słony krem pistacjowy
  • Czekolada mleczna i biała
37,99 zł (345,36 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Caffarel Praliny z nugatem z orzechów laskowych

Caffarel Praliny z nugatem z orzechów laskowych, 125 g

  • Różne czekoladki
  • Całe, prażone orzechy laskowe
  • Delikatne i aromatyczne
57,00 zł (456,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cygaro z kremem kakaowym ze skórką pomarańczy

Venchi Cygaro z kremem kakaowym ze skórką pomarańczy, 100 g

  • Z sycylijskich pomarańczy
  • Z pastą migdałową
  • Oryginalna czekolada na prezent
44,99 zł (449,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Venchi Czekolada o smaku tiramisu

Venchi Czekolada o smaku tiramisu, 110 g

  • 1 warstwa mlecznej czekolady
  • 1 warstwa kremu kawowego
  • 1 warstwa kremu mascarpone
34,99 zł (318,09 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Venchi Czekolada mleczna Cremino Gianduia

Venchi Czekolada mleczna Cremino Gianduia, 110 g

  • 3 kremowe warstwy
  • Z orzechami laskowymi Piemontu COG
  • Biała gianduia z pastą migdałową
37,99 zł (345,36 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Nougatine gorzka czekolada z orzechami laskowymi

Venchi Nougatine gorzka czekolada z orzechami laskowymi, 95 g

  • 56% zawartości kakao
  • Delikatne, ale chrupkie
  • Karmelizowane kawałki orzechów laskowych
39,99 zł (420,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Torroncini po sycylijsku - opakowanie prezentowe

Fiasconaro Torroncini po sycylijsku -​ opakowanie prezentowe, 250 g

  • 6 pysznych rodzajów
  • Specjalność z Sycylii
  • Świetny prezent
78,00 zł (312,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tartuflanghe Trifulot - Tartufo - zestaw 5 x 4

Tartuflanghe Trifulot -​ Tartufo -​ zestaw 5 x 4, 145 g

  • 20 pysznych pralin czekoladowych
  • 5 różnych odmian
  • Idealny na prezent
75,00 zł (517,24 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tartuflanghe Trifulot - Tartufo Dolce Pistacchio

Tartuflanghe Trifulot -​ Tartufo Dolce Pistacchio, 180 g

  • Biała czekolada
  • Z pysznymi pistacjami
  • Lekko słona nuta
84,00 zł (466,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Venchi Jajka czekoladowe, puszka

Venchi Jajka czekoladowe, puszka, jasnoniebieski (66 g)

  • Ciemna czekolada i solony karmel
  • Z całymi orzechami laskowymi z Piemontu
  • Ozdobna metalowa puszka w kształcie króliczka
71,25 zł 75,00 zł (1 079,55 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Viani Alimentari Tartufi Dolci opakowanie podarunkowe

Viani Alimentari Tartufi Dolci opakowanie podarunkowe, 125 g

  • Dwa rodzaje pralinek
  • Ręcznie robione
  • W pięknym opakowaniu podarunkowym
68,00 zł (544,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi

Venchi Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi, 95 g

  • Klasyka z maksymalnym smakiem
  • Rozpływająca się w ustach
  • Opakowanie utrzymujące świeżość
39,99 zł (420,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cygaro z gorzkiej czekolady z ciemnym kremem kakaowym

Venchi Cygaro z gorzkiej czekolady z ciemnym kremem kakaowym, 100 g

  • Wykonane ręcznie
  • Szczególnie aromatyczne
  • Z orzechami laskowymi z Piemontu i oliwą z oliwek
44,99 zł (449,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tartuflanghe Trifulot - Tartufo dolce Bianco

Tartuflanghe Trifulot -​ Tartufo dolce Bianco, 180 g

  • Miękka, biała czekolada
  • Z chrupiącym wafelkiem
  • Cudownie aromatyczny
63,00 zł (350,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tartufi z ciemnej czekolady, orzechów laskowych i turrón

Viani Alimentari Tartufi z ciemnej czekolady, orzechów laskowych i turrón, 200 g

  • Z chrupiącymi bitami turrón
  • Wykwintne do wina
  • Świetny jako prezent
75,00 zł (375,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cygaro z kremem kakaowym z orzechami laskowymi

Venchi Cygaro z kremem kakaowym z orzechami laskowymi, 100 g

  • Ręcznie robiona specjalność
  • Z pastą z orzechów laskowych Piemont
  • Chrupiące kawałki karmelu
53,00 zł (530,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Praliny mleczne z nugatem z orzecha laskowego

Caffarel Praliny mleczne z nugatem z orzecha laskowego, 125 g

  • Całe, prażone orzechy laskowe
  • Szczególnie kremowe i aromatyczne
  • Wspaniały prezent
68,00 zł (544,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Fiasconaro Torrone - styl sycylijski

Fiasconaro Torrone -​ styl sycylijski, pomarańcza (150 g)

  • Miękki nugat migdałowy
  • Różne rodzaje
  • Najlepsze składniki sycylijskie
47,99 zł (319,93 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Pasticceria Marabissi Torta di Siena - czekolada

Pasticceria Marabissi Torta di Siena -​ czekolada, 100 g

  • Intensywnie korzenno-słodkie
  • Z kandyzowanymi owocami
  • Opakowanie chroniące smak
33,99 zł (339,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Viani Alimentari Trzy rodzaje trufli - Classic Edition

Viani Alimentari Trzy rodzaje trufli -​ Classic Edition, 45 g

  • Gorzka i biała czekolada
  • Włoska receptura
  • Do espresso i jako Aperitif
34,99 zł (777,56 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Pasticceria Marabissi Torta di Siena - figi i orzechy włoskie

Pasticceria Marabissi Torta di Siena -​ figi i orzechy włoskie, 100 g

  • Owocowy przysmak
  • Starannie dobrane składniki
  • Dobrze komponuje się również z serem i sałatką
32,99 zł (329,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Pasticceria Marabissi Panforte Margherita

Pasticceria Marabissi Panforte Margherita, Panforte Margherita (100 g)

  • Specjalny chleb owocowy
  • Wybrane przyprawy
  • Oryginalny smak
29,99 zł (299,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tartuflanghe Trifulot - Tartufo - zestaw 5 x 2

Tartuflanghe Trifulot -​ Tartufo -​ zestaw 5 x 2, 70 g

  • 10 pysznych pralin czekoladowych
  • 5 różnych odmian
  • Idealny na prezent
47,99 zł (685,57 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tartuflanghe Trifulot - Tartufo Dolce Nero

Tartuflanghe Trifulot -​ Tartufo Dolce Nero, 180 g

  • Z wyśmienitymi orzechami laskowymi z Piemontu
  • Niepowtarzalny aromat
  • Świetnie pasuje do kawy
63,00 zł (350,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Trifulot - Tartufo Dolce Caramello e Sale

Tartuflanghe Trifulot -​ Tartufo Dolce Caramello e Sale, 180 g

  • Słone łączy się ze słodkim
  • Idealne połączenie
  • W lekkiej czekoladzie
59,00 zł (327,78 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tartuflanghe Trifulot - Tartufo Dolce Lampone

Tartuflanghe Trifulot -​ Tartufo Dolce Lampone, 180 g

  • Z liofilizowanymi malinami
  • Owocowa świeżość
  • Pełny smak
71,00 zł (394,44 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Venchi Biała czekolada z solonymi orzechami

Venchi Biała czekolada z solonymi orzechami, 95 g

  • Rozpływa się w ustach
  • Orzechy laskowe, pistacje i migdały
  • Świetna z młodym winem i Prosecco
39,99 zł (420,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Gorzka czekolada z całymi orzechami laskowymi

Venchi Gorzka czekolada z całymi orzechami laskowymi, 95 g

  • Bezglutenowa receptura
  • Orzechy laskowe z Piemontu
  • Delikatny czekoladowy smak
39,99 zł (420,95 zł / kg)

Dostawa do 15 października