Oleje roślinne do gotowania

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Znak jakości
Filtr

Oleje roślinne: 1 - 30 z 79 artykułów

Ölmühle Solling Olej kokosowy Naturland /Fair Nativ

Ölmühle Solling Olej kokosowy Naturland /Fair Nativ, 1 l

  • Olej kokosowy extra virgin
  • Łagodny smak kokosowy
  • Cenne składniki
85,00 zł (85,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Niefiltrowany organiczny olej z czarnuszki

Ölmühle Solling Niefiltrowany organiczny olej z czarnuszki, 500 ml

  • Szczególnie gęsty
  • Intensywny smak
  • Z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego
141,00 zł (282,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Ölmühle Solling Olej kokosowy natywny

Ölmühle Solling Olej kokosowy natywny, 1000 ml

  • Świeży, zimno tłoczony
  • Idealna alternatywa dla masła
  • Bardzo wysoka jakość
75,00 zł (75,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Organiczny czerwony olej palmowy, naturalny - Naturland Fair

Ölmühle Solling Organiczny czerwony olej palmowy, naturalny -​ Naturland Fair, 1 l

  • Typowy dla tego rodzaju smak
  • Intensywny pomarańczowy kolor
  • Pochodzenie: Ghana
96,00 zł (96,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Bio pasta z prażonych migdałów z cukrem kokosowym

Rapunzel Bio pasta z prażonych migdałów z cukrem kokosowym, 1 l

  • Czysty olej słonecznikowy
  • Neutralny smak
  • Można podgrzewać do wysokich temperatur
40,99 zł (40,99 zł / l)

Dostawa do 5 października

Ölmühle Fandler Bio olej z orzeszków ziemnych

Ölmühle Fandler Bio olej z orzeszków ziemnych, 500 ml

  • Orzechowo-ziemisty
  • Cudownie aromatyczny
  • Intensywny smak
101,00 zł (202,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Ölmühle Fandler Bio olej z orzechów makadamia

Ölmühle Fandler Bio olej z orzechów makadamia, 250ml

  • Organiczny luksusowy olej
  • Prawdziwa pyszność
  • Rewelacja smakowa
126,00 zł (504,00 zł / l)

Dostawa do 20 października

Alnatura Bio olej lniany

Alnatura Bio olej lniany, 250 ml

  • Orzechowy smak z gorzkimi nutami
  • Bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3
  • Uszlachetnia i przyprawia
12,99 zł (51,96 zł / l)

Dostawa do 5 października

Ölmühle Solling Bio olej kokosowy MCT

Ölmühle Solling Bio olej kokosowy MCT, 500 ml

  • Wykonany w 100% z najlepszego organicznego oleju kokosowego
  • Idealny do diety niskowęglowodanowej
  • Wegański
92,00 zł (184,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Organiczny czarny kminek, filtrowany, egipski

Ölmühle Solling Organiczny czarny kminek, filtrowany, egipski, 500 ml

  • Tłoczony na zimno
  • Łagodny, w pełni dojrzały smak
  • Idealny do potraw orientalnych
141,00 zł (282,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Alnatura Bio olej do smażenia i pieczenia

Alnatura Bio olej do smażenia i pieczenia, 750 ml

  • Wysoce rozgrzewalny, neutralny smak
  • Idealny do gotowania, pieczenia i smażenia
  • 100% organiczne nasiona słonecznika
22,99 zł (30,65 zł / l)

Dostawa do 5 października

Ölmühle Solling Organiczny olej z miąższu rokitnika

Ölmühle Solling Organiczny olej z miąższu rokitnika, 100 ml

  • Tłoczony na zimno
  • Aromat intensywny, owocowy
  • Szczególnie dobrze komponuje się z deserami
177,00 zł (1 770,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Alnatura Bio olej kokosowy natywny

Alnatura Bio olej kokosowy natywny, 220 ml

  • Egzotyczny aromat i naturalna słodycz
  • Doprawi potrawy i wypieki
  • Delikatne pierwsze tłoczenie
17,99 zł (81,77 zł / l)

Dostawa do 5 października

Ölmühle Fandler Bio olej z orzechów laskowych

Ölmühle Fandler Bio olej z orzechów laskowych, 250 ml

  • Tłoczony na zimno
  • Delikatny aromat nugatu
  • Intensywny słodki smak
101,00 zł (404,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Ölmühle Fandler Bio olej z orzechów włoskich

Ölmühle Fandler Bio olej z orzechów włoskich, 500 ml

  • Tłoczony na zimno
  • Intensywny orzechowy smak
  • Z ręcznie siekanych orzechów włoskich
130,00 zł (260,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Alnatura Bio olej lniany, łagodny, nativ

Alnatura Bio olej lniany, łagodny, nativ, 250 ml

  • Jakość organiczna
  • Wegański
  • Bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3
16,99 zł (67,96 zł / l)

Dostawa do 5 października

Alnatura Bio olej rzepakowy, natywny

Alnatura Bio olej rzepakowy, natywny, 500 ml

  • Z pierwszego tłoczenia na zimno
  • Delikatny aromat
  • Idealny do marynat
12,99 zł (25,98 zł / l)

Dostawa do 5 października

Ölmühle Solling Olej z lnianki Naturland

Ölmühle Solling Olej z lnianki Naturland, 250 ml

  • Jakość surowej żywności
  • Smak warzywny, podobny do grochu
  • Idealny do uszlachetniania zimnych i ciepłych potraw
37,72 zł 39,99 zł (150,88 zł / l)

Dostawa do 5 października

Rapunzel Organiczny olej kokosowy, natywny

Rapunzel Organiczny olej kokosowy, natywny, 432 ml

  • Tłoczony mechanicznie bez użycia ciepła
  • Do pieczenia, frytowania, smażenia i innych
  • Naturalny produkt ze sprawiedliwego handlu
40,99 zł (94,88 zł / l)

Dostawa do 5 października

Ölmühle Solling Olej z gorczycy Naturland

Ölmühle Solling Olej z gorczycy Naturland, 250 ml

  • Świeży tłoczony na zimno
  • Z istotnymi kwasami tłuszczowymi
  • Łagodna ostrość
80,00 zł (320,00 zł / l)

Dostawa do 20 października

Ölmühle Solling Olej lniany natywny Naturland BIO

Ölmühle Solling Olej lniany natywny Naturland BIO, 500 ml

  • Tłoczony na zimno
  • Łagodny, orzechowy smak
  • Bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3
60,00 zł (120,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Rapunzel Bio olej rzepakowy, natywny

Rapunzel Bio olej rzepakowy, natywny, 0,50 l

  • Łagodny i pożywny
  • Zawiera kwasy tłuszczowe omega-3
  • Do zimnych potraw i delikatnego gotowania na parze
24,99 zł (49,98 zł / l)

Dostawa do 5 października

Ölmühle Solling Olej z ogórecznika

Ölmühle Solling Olej z ogórecznika, 250 ml

  • Lekko cierpki smak
  • Trochę kwaśny
  • Delikatne wytwarzanie
110,00 zł (440,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Ölmühle Fandler Bi olej sezamowy

Ölmühle Fandler Bi olej sezamowy, 500 ml

  • Idealny do kuchni azjatyckiej
  • Wykonane z jasnych, nieobranych nasion
  • Uszlachetnia wiele potraw
101,00 zł (202,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Ölmühle Fandler Bio olej konopny

Ölmühle Fandler Bio olej konopny, 500 ml

  • Orzechowy, wytrawny
  • Tłoczony na zimno
  • Do udoskonalania
141,00 zł (282,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Ölmühle Fandler Bio olej migdałowy

Ölmühle Fandler Bio olej migdałowy, 250ml

  • wspaniały smak marcepana
  • ze słodkich migdałów
  • harmonizuje z deserami
101,00 zł (404,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Rapunzel Bio olej sezamowy, natywny

Rapunzel Bio olej sezamowy, natywny, 0,50 l

  • Delikatnie orzechowy
  • Wysokiej jakości
  • Idealny do kuchni azjatyckiej
49,99 zł (99,98 zł / l)

Dostawa do 5 października

Ölmühle Fandler Organiczny olej z pestek winogron

Ölmühle Fandler Organiczny olej z pestek winogron, 100ml

  • Wspaniały aromat
  • Bardzo aromatyczny pasujący do warzyw i sałat
  • Nadaje się do smażenia mięsa, ryb, grzybów
63,00 zł (630,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Ölmühle Solling Olej z kiełków pszenicy Bio

Ölmühle Solling Olej z kiełków pszenicy Bio, 250 ml

  • Czysty olej jadalny
  • Świeżo mielony, zimno tłoczony
  • Dokładnie filtrowany
92,00 zł (368,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

bibigo Olej sezamowy

bibigo Olej sezamowy, 500 ml

  • Wykonany w 100% z prażonego sezamu
  • Delikatne tłoczenie na zimno
  • Pełny, orzechowy smak
89,00 zł (178,00 zł / l)

Dostawa do 5 października