Różnorodny wybór octu i oliwy

Idealne do dresingu

Szukaj według kategorii

Bestsellery

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Filtrowanie i sortowanie

    Ceny Highlights Marki Znak jakości
    Filtr

    Octy i oleje: 1 - 30 z 353 artykułów

    Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Styryjski olej z pestek dyni COG

    Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Styryjski olej z pestek dyni COG, 1.000 ml

    • 100% czysty styryjski olej z pestek dyni COG
    • 20 lat ciągłego złotego medalu z maksymalną liczbą punktów
    • Nagroda Gault&Millau 2019, 2020 & 2023
    137,00 zł (137,00 zł / l)

    Dostawa do 5 października

    Styryjski olej z pestek dyni Premium ChOG

    Steirerkraft Styryjski olej z pestek dyni Premium ChOG, 1.000 ml

    • Gwarancja pochodzenia
    • W pełni aromatyczny, delikatny, orzechowy aromat
    • Idealny jako prezent
    137,00 zł (137,00 zł / l)

    Dostawa do 5 października

    Naturprodukte Fuchs Olej z pestek dyni ChOG

    Naturprodukte Fuchs Olej z pestek dyni ChOG, 1 l

    • Kulinarny specjał
    • Wyjątkowy smak
    • Gęsty i ciemnozielony
    123,01 zł 130,00 zł (123,01 zł / l)

    Dostawa do 5 października

    Jordan oliwa z oliwek extra

    Jordan Olivenöl Jordan oliwa z oliwek extra, 1 l

    • Wysoka jakość
    • Naturalnie przetwarzany
    • Wyjątkowy smak
    108,00 zł (108,00 zł / l)

    Dostawa do 5 października

    Govinda Ajurwedyjskie ghee bio

    Govinda Ajurwedyjskie ghee bio, 420 g

    • O orzechowym smaku
    • Uważane za jedno z 3 najważniejszych Rasayana
    73,00 zł (173,81 zł / kg)

    Dostawa do 5 października

    Styryjski olej z pestek dyni premium bio COG

    Steirerkraft Styryjski olej z pestek dyni premium bio COG, 1000 ml

    • 100% czysty
    • Kolor ciemnozielony
    • Bez technologii genetycznej
    166,00 zł (166,00 zł / l)

    Dostawa do 5 października

    Josef & Hedwig Hödl Styryjski olej z pestek dyni COG

    Josef & Hedwig Hödl Styryjski olej z pestek dyni COG, 1000 ml

    • Produkcja tradycyjna
    • Wykonany z najlepszych dyń
    • Wspaniały orzechowy smak
    130,00 zł (130,00 zł / l)

    Dostawa do 5 października

    Berghofer Farmery Styryjski olej z pestek dyni w puszce

    Berghofer Farmery Styryjski olej z pestek dyni w puszce, 1.000 ml

    • W 100% czysty olej z nasion pierwszego tłoczenia
    • Idealny w podróży
    • COG
    137,00 zł (137,00 zł / l)

    Dostawa do 14 października

    Ölmühle Solling Olej kokosowy Naturland /Fair Nativ

    Ölmühle Solling Olej kokosowy Naturland /Fair Nativ, 1 l

    • Olej kokosowy extra virgin
    • Łagodny smak kokosowy
    • Cenne składniki
    85,00 zł (85,00 zł / l)

    Dostawa do 5 października

    Smoked Olive Oil - wędzona oliwa z oliwek

    Finca La Barca Smoked Olive Oil -​ wędzona oliwa z oliwek, 500 ml + pudełko

    • Wędzona nad drewnem dębowym
    • Z oliwkami arbequina
    • Wędzone nuty
    103,00 zł

    Dostawa do 5 października

    Raabauer Eisvogel Organiczny olej z nasion dyni

    Raabauer Eisvogel Organiczny olej z nasion dyni, 1 l

    • Orzechowe nuty
    • Silny aromat
    • Wspaniały kolor
    152,00 zł (152,00 zł / l)

    Dostawa do 5 października

    Kiendler Styryjski olej z pestek dyni COG

    Kiendler Styryjski olej z pestek dyni COG, 500 ml

    • Delikatnie prażona i szlachetna w smaku
    • W 100% chroniony przed światłem w puszce
    • Długotrwały i wytrzymały
    96,00 zł (192,00 zł / l)

    Dostawa do 5 października

    Kürbishof Koller Styryjski olej z pestek dyni COG butelka

    Kürbishof Koller Styryjski olej z pestek dyni COG butelka, 1 l

    • Z chronionej geograficznie uprawy
    • Tradycyjne przetwarzanie
    • Smak orzechowy
    146,00 zł (146,00 zł / l)

    Dostawa do 5 października

    Niefiltrowany organiczny olej z czarnuszki

    Ölmühle Solling Niefiltrowany organiczny olej z czarnuszki, 500 ml

    • Szczególnie gęsty
    • Intensywny smak
    • Z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego
    141,00 zł (282,00 zł / l)

    Dostawa do 5 października

    Ölmühle Solling Olej kokosowy natywny

    Ölmühle Solling Olej kokosowy natywny, 1000 ml

    • Świeży, zimno tłoczony
    • Idealna alternatywa dla masła
    • Bardzo wysoka jakość
    75,00 zł (75,00 zł / l)

    Dostawa do 5 października

    Organiczny czerwony olej palmowy, naturalny - Naturland Fair

    Ölmühle Solling Organiczny czerwony olej palmowy, naturalny -​ Naturland Fair, 1 l

    • Typowy dla tego rodzaju smak
    • Intensywny pomarańczowy kolor
    • Pochodzenie: Ghana
    96,00 zł (96,00 zł / l)

    Dostawa do 5 października

    Berghofer Farmery Styryjski olej z pestek dyni

    Berghofer Farmery Styryjski olej z pestek dyni, 1.000 ml

    • Rodzime pochodzenie
    • Pełny w smaku
    • Wszechstronne zastosowanie
    137,00 zł (137,00 zł / l)

    Dostawa do 5 października

    Steirerkraft Styryjski ocet jabłkowy

    Steirerkraft Styryjski ocet jabłkowy, 500 ml

    • Najwyższa jakość
    • Przechowywany przez 3 lata
    • 5% kwasowości
    39,99 zł (79,98 zł / l)

    Dostawa do 5 października

    Bio pasta z prażonych migdałów z cukrem kokosowym

    Rapunzel Bio pasta z prażonych migdałów z cukrem kokosowym, 1 l

    • Czysty olej słonecznikowy
    • Neutralny smak
    • Można podgrzewać do wysokich temperatur
    40,99 zł (40,99 zł / l)

    Dostawa do 5 października

    Ölmühle Fandler Bio olej z orzeszków ziemnych

    Ölmühle Fandler Bio olej z orzeszków ziemnych, 500 ml

    • Orzechowo-ziemisty
    • Cudownie aromatyczny
    • Intensywny smak
    101,00 zł (202,00 zł / l)

    Dostawa do 5 października

    Schalk Mühle Styryjski olej z pestek dyni Demeter COG

    Schalk Mühle Styryjski olej z pestek dyni Demeter COG, 500 ml

    • Starannie tłoczony na zimno
    • Tylko regionalne nasiona dyni
    • Idealny do sałatek i zimnych potraw
    126,00 zł (252,00 zł / l)

    Dostawa do 5 października

    Oliwa z oliwek greckiej Koroneiki nativ extra

    Vita Verde Oliwa z oliwek greckiej Koroneiki nativ extra, 500 ml

    • Z Peloponezu
    • Smaczne owocowe
    • Tłoczony na zimno
    68,00 zł (136,00 zł / l)

    Dostawa do 5 października

    Ölmühle Fandler Bio olej z orzechów makadamia

    Ölmühle Fandler Bio olej z orzechów makadamia, 250ml

    • Organiczny luksusowy olej
    • Prawdziwa pyszność
    • Rewelacja smakowa
    126,00 zł (504,00 zł / l)

    Dostawa do 20 października

    Cosmoveda Pure Ghee Bio

    Cosmoveda Pure Ghee Bio, 500 g

    • Ajurwedyjski tłuszcz maślany
    • Wszechstronny
    • Można przechowywać nawet bez chłodzenia
    85,00 zł (170,00 zł / kg)

    Dostawa do 5 października

    Schadler Olej z pestek dyni COG w butelce

    Schadler Olej z pestek dyni COG w butelce, 500 ml

    • 100% czysty olej z pestek dyni
    • Do sałatek i innych
    61,00 zł (122,00 zł / l)

    Dostawa do 5 października

    Obsthof Neumeister Jabłkowy ocet balsamiczny

    Obsthof Neumeister Jabłkowy ocet balsamiczny, 100 ml

    • Delikatnie słodki
    • Owocowy
    • Przechowywany w beczce dębowej
    30,08 zł 31,99 zł (300,80 zł / l)

    Dostawa do 5 października

    Schalk Mühle Styryjski olej z pestek dyni COG

    Schalk Mühle Styryjski olej z pestek dyni COG, 0,5l (500 ml)

    • 100% czysty, prawdziwy styryjski olej z pestek dyni
    • Nagradzany styryjski olej z pestek dyni 2013
    • Wspaniały smak
    85,00 zł (170,00 zł / l)

    Dostawa do 5 października

    Organiczny styryjski olej z pestek dyni COG

    Rudolf Lugitsch Organiczny styryjski olej z pestek dyni COG, 1.000 ml

    • 100% pestek dyni z Austrii
    • O orzechowym aromacie
    • Mielone w kamiennym młynie
    146,00 zł (146,00 zł / l)

    Dostawa do 5 października

    Alnatura Bio olej lniany

    Alnatura Bio olej lniany, 250 ml

    • Orzechowy smak z gorzkimi nutami
    • Bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3
    • Uszlachetnia i przyprawia
    12,99 zł (51,96 zł / l)

    Dostawa do 5 października

    Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia alpha

    Greenomic Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia alpha, 500 ml

    • Zbiory na początku listopada
    • Szczególnie intensywna i owocowa
    • Ręcznie zbierane i tłoczone na zimno
    85,00 zł (170,00 zł / l)

    Dostawa do 5 października

    Przygotowanie oleju zalicza się do najstarszych procesów produkcji żywności w historii. Ocet już w starożytności był tworzony z kwaśnych soków owocowych i mieszany z wodą oraz ceniony jako napój.