Kelly's Riffels Bolognese Style, 130 g
Chrupiące chipsy ryflowane o smaku bolońskim
16,99 zł
(130,69 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
-
-
Kelly's
Riffels Sour Cream & Onion
Z solą z austriackich Alp
12,99 zł(99,92 zł / kg) -
-
Kelly's
Riffels Bekon i syrop klonowy
Karbowane chipsy ziemniaczane o smaku bekonu
16,99 zł(130,69 zł / kg) -
Kelly's
Riffels Hot Mango Style
Chipsy ryflowane z Austrii
16,99 zł(130,69 zł / kg) -
Kelly's
Riffels Bolognese Style
Chrupiące chipsy ryflowane o smaku bolońskim
16,99 zł(130,69 zł / kg) -
Właściwości i zalety
- Wegańska receptura
- Z austriackich ziemniaków
- Bardzo chrupiące
Pasujące produkty
Opis
Chipsy Kelly’s Riffels Bolognese Style to chrupiąca przekąska inspirowana klasycznym smakiem włoskiego sosu bolognese. Karbowana struktura chipsów zapewnia intensywną chrupkość i doskonale podkreśla bogatą kompozycję przypraw. Wyraziste nuty pomidorów, ziół i przypraw tworzą harmonijny, pełny smak. Produkt idealnie sprawdzi się jako przekąska na spotkania ze znajomymi lub wieczorny relaks. To propozycja dla miłośników wytrawnych i aromatycznych smaków.
Składniki
ziemniaki, oleje roślinne (słonecznik, rzepak[1]), naturalne aromaty, cukier, sól, bazylia, przyprawy, cebula w proszku, czosnek w proszku, proszek pomidorowy, ekstrakt drożdżowy
- w zmiennych proporcjach wagowych
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2173 / 519 kj / kcal |
| tłuszcz | 32 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 2,9 g |
| węglowodany | 49 g |
| w tym cukier | 3,6 g |
| substancje balastowe | 4,6 g |
| białko | 5,8 g |
| sól | 1,6 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Austria, www.kellys.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Kelly's Riffels Bolognese Style
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.