Anyż do gotowania

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Anyż: 5 artykułów

Sonnentor Anyż

Sonnentor Anyż, 50 g

  • Smak podobny do lukrecji
  • Słodko-korzenny aromat
  • Bardzo wszechstronna przyprawa
11,99 zł (239,80 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Anyż mielony - ekologiczny

Cosmoveda Anyż mielony -​ ekologiczny, 23 g (30 g)

  • W alkoholu, cukiernictwie, chlebie i wypiekach
  • Anyż z Indii
15,99 zł (533,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Anyż cały

KOTÁNYI Anyż cały, 25 g

  • Doskonały do pieczenia
  • Aromat podobny do lukrecji
13,99 zł (559,60 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Anyż - ekologiczny

Cosmoveda Anyż -​ ekologiczny, 30 g

  • Do napojów spirytusowych i słodyczy
  • Do chleba i wypieków
  • Anyż z Indii
16,99 zł (566,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Anyż - cały

KOTÁNYI Anyż -​ cały, 385 g

  • Słodko-pikantny, lekko owocowy smak
  • Niepowtarzalna nuta
  • Aromat podobny do lukrecji
37,99 zł (98,68 zł / kg)

Dostawa do 6 października