Zboża, mąki i mieszanki mączne Sapore di Sole

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Zboża, mąka i mieszanki mączne: 22 artykuły

Sapore di Sole Bio mąka z prazbóż - Romagna typ 1

Sapore di Sole Bio mąka z prazbóż -​ Romagna typ 1, 1 kg

  • Prazboża z regionu Emilia Romagna
  • Do ciasta na makaron, słodkich i pikantnych wypieków
  • Bogata w błonnik i smaczna
13,99 zł (13,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bio Timilia - pełnoziarnista kasza ze starożytnej pszenicy

Sapore di Sole Bio Timilia -​ pełnoziarnista kasza ze starożytnej pszenicy, 1.000 g

  • Wysoka zawartość błonnika i składników odżywczych
  • Delikatnie mielona kamieniem w Modica
  • Do pieczenia i gotowania
20,99 zł (20,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bio Russello - pełnoziarnista semolina z pszenicy durum

Sapore di Sole Bio Russello -​ pełnoziarnista semolina z pszenicy durum, 1.000 g

  • Bogata w błonnik i składniki odżywcze
  • Delikatnie mielona w Modica
  • Do pieczenia i gotowania
20,99 zł (20,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bio Perciasacchi - pełnoziarnista semolina z pszenicy durum

Sapore di Sole Bio Perciasacchi -​ pełnoziarnista semolina z pszenicy durum, 1.000 g

  • Bogata w błonnik i składniki odżywcze
  • Delikatnie zmielona kamieniem w Modica
  • Do pieczenia i gotowania
20,99 zł (20,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bio 2-minutowa polenta, kasza kukurydziana

Sapore di Sole Bio 2-​minutowa polenta, kasza kukurydziana, 500 g

  • Wyśmienita i delikatna
  • Gotowa w 2 minuty
  • Znak jakości Demeter, naturalnie bezglutenowa
10,99 zł (21,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sapore di Sole Bio białe sorgo

Sapore di Sole Bio białe sorgo, 400 g

  • Smaczne i sycące
  • Jako dodatek lub składnik
  • Wartościowe i obfite
14,99 zł (37,48 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sapore di Sole Bio mąka kukurydziana (gruboziarnista)

Sapore di Sole Bio mąka kukurydziana (gruboziarnista), 1 kg

  • Aromatyczna o przyjemnych ziarnach
  • Do pikantnych i słodkich potraw
  • Pełnowartościowa i bezglutenowa
15,99 zł (15,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sapore di Sole Bio pszenica samopsza

Sapore di Sole Bio pszenica samopsza, 350 g

  • Orzechowy aromat z delikatną słodyczą
  • Do sałatek, pieczenia i wielu innych
  • Alternatywa dla pszenicy i ryżu
11,99 zł (34,26 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sapore di Sole Mieszanka mąk do chleba etruskiego

Sapore di Sole Mieszanka mąk do chleba etruskiego, 1 kg

  • Żyto, orkisz i pszenica etruska
  • Idealny chleb
  • 100% ekologiczna uprawa z Włoch
15,99 zł (15,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sapore di Sole Bio mieszanka mąk do pizzy

Sapore di Sole Bio mieszanka mąk do pizzy, 1 kg

  • Aromatyczna i bogata w białko
  • Mielona kamieniem z użyciem energii wodnej
  • 100% ekologiczna pszenica z Włoch
15,99 zł (15,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sapore di Sole Bio orkisz

Sapore di Sole Bio orkisz, 400 g

  • Odłuskane i oczyszczone
  • Do dalszego przetwarzania
  • Zawiera dużo selenu i kwasu fitowego
12,99 zł (32,48 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sapore di Sole Bio kasza jęczmienna

Sapore di Sole Bio kasza jęczmienna, 400 g

  • Neutralny smak
  • Wzbogaci zupy, sałatki i inne
  • Zawiera minerały i witaminy
12,99 zł (32,48 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ekologiczna mąka z pszenicy miękkiej typ 2 - Maiorca

Sapore di Sole Ekologiczna mąka z pszenicy miękkiej typ 2 -​ Maiorca, 1.000 g

  • Aromatyczna, bogata w składniki odżywcze i błonnik
  • Delikatne mielenie kamieniem w Modica
  • Do pieczenia i gotowania
17,99 zł (17,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sapore di Sole Bio mąka z ciecierzycy - bezglutenowa

Sapore di Sole Bio mąka z ciecierzycy -​ bezglutenowa, 350 g

  • Delikatny, orzechowy aromat
  • Do wypieków, placków i innych
  • Naturalnie bezglutenowa i lekkostrawna
15,99 zł (45,69 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bio mąka ryżowa pełnoziarnista - bezglutenowa

Sapore di Sole Bio mąka ryżowa pełnoziarnista -​ bezglutenowa, 350 g

  • Alternatywa dla mąki o delikatnym smaku
  • Idealna do pieczenia i zagęszczania
  • Delikatnie mielona kamieniem i bezglutenowa
12,99 zł (37,11 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sapore di Sole Bio łuskana gryka

Sapore di Sole Bio łuskana gryka, 400 g

  • Obrana gryka
  • Bezglutenowa
  • Wszechstronne zastosowanie
15,99 zł (39,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sapore di Sole Bio włoska spirulina algi w nitkach

Sapore di Sole Bio włoska spirulina algi w nitkach, 50 g

  • Spirulina Algi w formie nitek
  • Do drinków, jogurtów i ciast
  • Super jedzenie z Włoch
59,00 zł (1 180,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sapore di Sole Spirulina w proszku z Włoch

Sapore di Sole Spirulina w proszku z Włoch, 50 g

  • Wysoka zawartość białka (64%)
  • Delikatne przetwarzanie
  • Udoskonala każdy energetyczny smoothie
67,00 zł (1 340,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bio mąka z pradawnych ziaren - Romagna typ 2

Sapore di Sole Bio mąka z pradawnych ziaren -​ Romagna typ 2, 1 kg

  • Starożytna pszenica z Emilii-Romanii
  • Do ciasta makaronowego, słodkich i pikantnych wypieków
  • Bogata w błonnik i smaczna
13,99 zł (13,99 zł / kg)

Dostawa do 26 października

Sapore di Sole Bio mąka z pszenicy miękkiej typ 1

Sapore di Sole Bio mąka z pszenicy miękkiej typ 1, 1 kg

  • Różnorodna mąka pszenna
  • Mielona kamieniem energią wodną
  • Zawiera wiele wartościowych składników odżywczych
11,99 zł (11,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ekologiczna mąka z komosy ryżowej, bezglutenowa

Sapore di Sole Ekologiczna mąka z komosy ryżowej, bezglutenowa, 350 g

  • Do pieczenia i gotowania
  • Bomba witaminowa z dużą zawartością substancji odżywczych
  • Naturalnie bezglutenowa
29,99 zł (85,69 zł / kg)

Dostawa do 23 października

Sapore di Sole Mąka orkiszowa - pszenica samopsza bio

Sapore di Sole Mąka orkiszowa -​ pszenica samopsza bio, 500 g

  • Wysoka zawartość białka i błonnika
  • Niskoglutenowa i organiczna
  • Do pieczenia i gotowania
16,99 zł (33,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października