Granola i musli zbożowe na śniadanie

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Granola i musli zbożowe: 1 - 30 z 55 artykułów

Kelloggs Smacks płatki

Kelloggs Smacks płatki, 600 g

  • Chrupiąca, dmuchana pszenica z cukrem
  • Idealne do mleka i jogurtu
  • Udoskonali musli i inne
32,12 zł 35,99 zł (53,53 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kölln Musli owsiane - chrupiące i klasyczne

Kölln Musli owsiane -​ chrupiące i klasyczne, 600 g

  • 65% pełnoziarnistego owsa
  • Waniliowa nuta
  • Bez rodzynek
14,42 zł 16,99 zł (24,03 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Chrupiące klasyczne musli owsiane - 50% mniej cukru

Kölln Chrupiące klasyczne musli owsiane -​ 50% mniej cukru, 500 g

  • Z delikatną nutą wanilii
  • 70% pełnego ziarna
  • Pysznie chrupiące
14,42 zł 16,99 zł (28,84 zł / kg)

Dostawa do 7 października

BioKing Crunchy Bio

BioKing Crunchy Bio, Chrunchy jagody (375 g)

  • Z płatkami owsianymi
  • Naturalna słodycz
29,30 zł 32,99 zł (78,13 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio płatki crunchy owies kokos

Alnatura Bio płatki crunchy owies kokos, 375 g

  • Chrupiące
  • Udoskonalone płatkami i wiórkami kokosowymi
  • Słodzone cukrem buraczanym
13,22 zł 14,99 zł (35,25 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Rapunzel Organiczne musli baza

Rapunzel Organiczne musli baza, 750 g

  • Pełnowartościowe płatki
  • Bez dodatku cukru
  • Z siemieniem lnianym i sezamem
13,62 zł 15,99 zł (18,16 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kelloggs Crunchy Granola Classic

Kelloggs Crunchy Granola Classic, 1,50 kg

  • Pełnoziarniste płatki owsiane i kokos
  • Cudownie chrupiące i słodkie
  • Świetnie smakuje z mlekiem i jogurtem
56,24 zł 63,00 zł (37,49 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio musli starożytne zboża

Alnatura Bio musli starożytne zboża, 500 g

  • Subtelna słodycz
  • Mocny, orzechowy smak
  • Z suszonymi owocami i orzechami
15,22 zł 16,99 zł (30,44 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio płatki crunchy orkisz owies

Alnatura Bio płatki crunchy orkisz owies, 375 g

  • Pełnoziarnisty orkisz i owies
  • Słodzony syropem ryżowym
  • 100% ekologiczne i wegańskie
12,01 zł 13,99 zł (32,03 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Rapunzel Bio musli owocowe

Rapunzel Bio musli owocowe, 750 g

  • Z szarłatem i wanilią bourbon
  • Wegańskie i pożywne
  • Na szwajcarski wzór
26,89 zł 29,99 zł (35,85 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio płatki crunchy owsiane

Alnatura Bio płatki crunchy owsiane, 750 g

  • Chrupiąco upieczone
  • Doprawione wiórkami kokosowymi
  • Smakują same lub z mlekiem i innymi
19,25 zł 21,99 zł (25,67 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Vitalis - płatki śniadaniowe, mniej słodkie, Knusper Pur

Dr. Oetker Vitalis -​ płatki śniadaniowe, mniej słodkie, Knusper Pur, 600 g

  • Mieszanka musli
  • Z chrupiącymi chrupkami
  • Bez rodzynek sułtańskich
27,29 zł 30,99 zł (45,48 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnavit Bio płatki owsiane Crunchy

Alnavit Bio płatki owsiane Crunchy, 300 g

  • Tylko 5 składników w przepisie
  • Chrupiące pełnoziarniste płatki owsiane
  • Bezglutenowe i wegańskie
15,22 zł 16,99 zł (50,73 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Haferfleks® - Chrupiące płatki owsiane Klassik

Kölln Haferfleks® -​ Chrupiące płatki owsiane Klassik, 375 g

  • 72% pełnoziarnistego owsa
  • Bez dodatku aromatów
  • Wegański i czysty smak
12,01 zł 13,99 zł (32,03 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnatura Organiczny dmuchany orkisz

Alnatura Organiczny dmuchany orkisz, 200 g

  • Z pełnoziarnistych ziaren orkiszu
  • Posłodzone miodem
  • Idealna przekąska lub dodatek do innych potraw
9,60 zł 10,99 zł (48,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Chrupiące płatki owsiane "poduszki" z cynamonem

Kölln Chrupiące płatki owsiane "poduszki" z cynamonem, 275 g

  • 70% pełnoziarnistego owsa
  • Cynamonowy smak bez aromatów
  • Lekkie i chrupiące
12,81 zł 14,99 zł (46,58 zł / kg)

Dostawa do 7 października

ZAGLER MÜSLIBÄR Musli z miodem organicznym

ZAGLER MÜSLIBÄR Musli z miodem organicznym, 500 g

  • Rafinowany z wiórkami kokosowymi
  • Dla prawdziwych smakoszy
  • Chrupiące i słodkie
28,89 zł 32,99 zł (57,78 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Rapunzel Organiczna owsianka dla sportowców

Rapunzel Organiczna owsianka dla sportowców, 500 g

  • Wysokiej jakości zboża i ziarna
  • Białko i węglowodany
  • Baza do każdej mieszanki
23,27 zł 25,99 zł (46,54 zł / kg)

Dostawa do 7 października

ZAGLER MÜSLIBÄR Ekologiczne musli z miodem orkiszowym

ZAGLER MÜSLIBÄR Ekologiczne musli z miodem orkiszowym, 500 g

  • Pieczone chrupiące bez rodzynek
  • Doskonała jakość
32,92 zł 36,99 zł (65,84 zł / kg)

Dostawa do 7 października

BioKing Granola Crunchy Bio

BioKing Granola Crunchy Bio, 750 g

  • Wykonane w procesie pieczenia
  • Słodzone surowym cukrem trzcinowym
26,89 zł 29,99 zł (35,85 zł / kg)

Dostawa do 7 października

ZAGLER MÜSLIBÄR Chrupiący owies organiczny

ZAGLER MÜSLIBÄR Chrupiący owies organiczny, 500 g

  • Bez orzechów i rodzynek
  • Obfita kompozycja z dużą dozą miłości
28,89 zł 32,99 zł (57,78 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Vitalis - płatki śniadaniowe, chrupiące Musli miodowe

Dr. Oetker Vitalis -​ płatki śniadaniowe, chrupiące Musli miodowe, 600 g

  • Lekkie i puszyste
  • Z pysznymi popsami pszennymi
  • Uszlachetnione miodem pszczelim
27,29 zł 30,99 zł (45,48 zł / kg)

Dostawa do 7 października

ZAGLER MÜSLIBÄR Organiczny chrupiący orkisz

ZAGLER MÜSLIBÄR Organiczny chrupiący orkisz, 500 g

  • Z kontrolowanych upraw ekologicznych
  • Uszlachetniony organicznym miodem kwiatowym
  • Prawdziwe marzenie na śniadanie
32,92 zł 36,99 zł (65,84 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sapore di Sole Bio musli naturalne

Sapore di Sole Bio musli naturalne, 500 g

  • 4 rodzaje płatków zbożowych i rodzynek
  • Aromatyczne o wyjątkowym smaku
  • Wysoka zawartość błonnika i składników odżywczych
21,26 zł 23,99 zł (42,52 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio musli Maxi

Alnatura Bio musli Maxi, 1 kg

  • Płatki pełnoziarniste
  • Jakość organiczna
  • Słodycz wyłącznie z owoców
20,45 zł 22,99 zł (20,45 zł / kg)

Dostawa do 20 października

Alnatura Bio musli podstawowe

Alnatura Bio musli podstawowe, 750 g

  • Delikatne pełnoziarniste płatki zbożowe
  • Jakość organiczna
  • Bez dodatku cukru
10,40 zł 11,99 zł (13,87 zł / kg)

Dostawa do 7 października

ZAGLER MÜSLIBÄR Organiczne musli z miodem konopnym

ZAGLER MÜSLIBÄR Organiczne musli z miodem konopnym, 500 g

  • Bez rodzynek
  • Słodzony miodem kwiatowym
  • Oo delikatnym, wytrawnym smaku konopi
28,89 zł 32,99 zł (57,78 zł / kg)

Dostawa do 7 października

ZAGLER MÜSLIBÄR Organiczne podstawowe musli

ZAGLER MÜSLIBÄR Organiczne podstawowe musli, 1.000 g

  • Lekko orzechowy smak
  • Produkt wegański
  • Bez oleju palmowego
28,89 zł 32,99 zł (28,89 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio chrupiąca granola z owocami

Alnatura Bio chrupiąca granola z owocami, 350 g

  • Jakość organiczna
  • Wegańska
  • Z owocami i syropem daktylowym
14,42 zł 16,99 zł (41,20 zł / kg)

Dostawa do 7 października

ZAGLER MÜSLIBÄR Organiczne musli

ZAGLER MÜSLIBÄR Organiczne musli, 500 g

  • Z siemieniem lnianym
  • Bez rodzynek i miodu
  • Produkt wegański
17,24 zł 19,99 zł (34,48 zł / kg)

Dostawa do 7 października