Musli i płatki zbożowe na stół śniadaniowy

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Musli i płatki zbożowe: 1 - 30 z 469 artykułów

Steirerkraft Naturalne pestki dyni

Steirerkraft Naturalne pestki dyni, 200 g

  • 100% styryjskich pestek dyni
  • Lekko prażone
  • Idealne jako przekąska, gotowania i pieczenia
14,02 zł 15,99 zł (70,10 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Berghofer Farmery Pestki dyni z gorzką czekoladą

Berghofer Farmery Pestki dyni z gorzką czekoladą, 100 g

  • Najwyższa jakość
15,63 zł 17,99 zł (156,30 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Delikatne płatki owsiane - Blütenzarte Köllnflocken

Kölln Delikatne płatki owsiane -​ Blütenzarte Köllnflocken, 500 g

  • 100% pełnoziarnisty owies
  • Drobno i delikatnie przetworzone
  • Wszechstronne zastosowanie
7,99 zł 8,99 zł (15,98 zł / kg)

Dostawa do 7 października

BioKing Pestki dyni bio

BioKing Pestki dyni bio, 250 g

  • Suszone delikatnie w 40°C
  • Idealne do potraw pełnowartościowych
  • Charakterystyczny orzechowy smak
20,06 zł 22,99 zł (80,24 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Mak lekarski z Waldviertel z Austrii, CNP, niezmielony

Waldviertler Graumohn g.U. Mak lekarski z Waldviertel z Austrii, CNP, niezmielony, 500 g

  • Łagodny, delikatny smak maku
15,63 zł 17,99 zł (31,26 zł / kg)

Dostawa do 12 października

Alnatura Bio płatki orkiszowe, duże

Alnatura Bio płatki orkiszowe, duże, 500 g

  • Duże płatki
  • Z całego ziarna orkiszu
  • Organiczna jakość Demeter
7,59 zł 8,99 zł (15,18 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Steirerkraft Pestki dyni BIO

Steirerkraft Pestki dyni BIO, 200 g

  • Delikatny orzechowy smak
  • Idealne jako przekąska lub dodatek do potraw
  • Najlepsza jakość ze Styrii
19,65 zł 21,99 zł (98,25 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kelloggs Smacks płatki

Kelloggs Smacks płatki, 600 g

  • Chrupiąca, dmuchana pszenica z cukrem
  • Idealne do mleka i jogurtu
  • Udoskonali musli i inne
32,12 zł 35,99 zł (53,53 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dr. Oetker Owsianka

Dr. Oetker Owsianka, Malina (53 g)

  • Szybkie przygotowanie
  • Idealna o poranku
  • Bogata w błonnik
5,98 zł 6,99 zł (112,83 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio płatki owsiane drobne (Bioland)

Alnatura Bio płatki owsiane drobne (Bioland), 500 g

  • Bardzo drobne
  • Do owsianki, musli, pasztecików i nie tylko
  • Wysoka zawartość składników odżywczych i błonnika
5,98 zł 6,99 zł (11,96 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Schalk Mühle Organiczne nasiona słonecznika surowe

Schalk Mühle Organiczne nasiona słonecznika surowe, 300 g

  • 100% z Austrii
  • Wegańskie i bez laktozy
  • Do podjadania, gotowania i pieczenia
17,24 zł 19,99 zł (57,47 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kölln Musli owsiane - chrupiące i klasyczne

Kölln Musli owsiane -​ chrupiące i klasyczne, 600 g

  • 65% pełnoziarnistego owsa
  • Waniliowa nuta
  • Bez rodzynek
14,42 zł 16,99 zł (24,03 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kölln Chrupiące musli owsiane - miód i orzechy

Kölln Chrupiące musli owsiane -​ miód i orzechy, 500 g

  • Z miodem i orzechami
  • 59 % zawartości mąki pełnoziarnistej
  • Bez sztucznych aromatów
14,42 zł 16,99 zł (28,84 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Styryjskie organiczne nasiona dyni, naturalne

Ölmühle Fandler Styryjskie organiczne nasiona dyni, naturalne, 500 g

  • 100% pestki dyni
  • Wyjątkowa przekąska
  • Do pieczenia, udoskonalania i dekoracji
51,01 zł 57,00 zł (102,02 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Chrupiące klasyczne musli owsiane - 50% mniej cukru

Kölln Chrupiące klasyczne musli owsiane -​ 50% mniej cukru, 500 g

  • Z delikatną nutą wanilii
  • 70% pełnego ziarna
  • Pysznie chrupiące
14,42 zł 16,99 zł (28,84 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio siemię lniane

Alnatura Bio siemię lniane, 500 g

  • Wszechstronne
  • Wysoka zdolność pęcznienia
  • Aromatyczny, orzechowy smak
9,19 zł 10,99 zł (18,38 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Berghofer Farmery Pestki dyni z mleczną czekoladą

Berghofer Farmery Pestki dyni z mleczną czekoladą, 100 g

  • Najwyższa jakość
15,63 zł 17,99 zł (156,30 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Hochgenuss Drobne płatki owsiane

Hochgenuss Drobne płatki owsiane, 500 g

  • 100% pełne ziarno
  • Duża zawartość błonnika
  • Delikatny smak
3,97 zł 4,99 zł (7,94 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bio płatki owsiane drobnoziarniste (Demeter)

Alnatura Bio płatki owsiane drobnoziarniste (Demeter), 1 kg

  • Bardzo dobra jakość
  • Do owsianki, musli, pasztecików i nie tylko
  • Bogate w składniki odżywcze i błonnik
11,61 zł 12,99 zł (11,61 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio musli owocowe

Alnatura Bio musli owocowe, 750 g

  • Pełnoziarniste płatki owsiane
  • Bez dodatku cukru i bogate w błonnik
  • 100% organiczne i wegańskie
22,86 zł 25,99 zł (30,48 zł / kg)

Dostawa do 13 października

Kölln Owsianka owocowa z 12% mieszanką owoców

Kölln Owsianka owocowa z 12% mieszanką owoców, 375 g

  • 88% pełnego ziarna
  • Bez dodatku cukru
  • Wegańska receptura
14,42 zł 16,99 zł (38,45 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sal de Ibiza Migdały z solą kwiatową

Sal de Ibiza Migdały z solą kwiatową, 80 g

  • Z naturalną solą morską
  • Ponownie zamykane opakowanie
  • Delikatny aromat
30,91 zł 34,99 zł (386,38 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio baza do owsianki

Alnatura Bio baza do owsianki, 500 g

  • Owsiane i orkiszowe płatki pełnoziarniste
  • Migdały ziemne i prażone orzechy
  • Wysoka zawartość błonnika i bez cukru
14,02 zł 15,99 zł (28,04 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Czekoladowa owsianka z 22% delikatną czekoladą

Kölln Czekoladowa owsianka z 22% delikatną czekoladą, 375 g

  • 22% delikatnej czekolady
  • Źródło błonnika i białka
  • Kakao Rainforest Alliance
14,42 zł 16,99 zł (38,45 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Seeberger Czekoladowa mieszanka z orzechami pekan

Seeberger Czekoladowa mieszanka z orzechami pekan, 150 g

  • Delikatna powietrzna czekolada
  • Chrupiące orzechy
  • Z owocami
20,06 zł 22,99 zł (133,73 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio płatki ryżowe

Alnatura Bio płatki ryżowe, 500 g

  • Idealne do musli i deserów
  • Bezglutenowe
  • Z uprawy ekologicznej
11,61 zł 12,99 zł (23,22 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kelloggs Crunchy granola płatki Choco&Nuts

Kelloggs Crunchy granola płatki Choco&Nuts, 1,50 kg

  • Orzechowe i czekoladowe
  • Jako przekąska z dodatkami lub bez
  • Aromatyczna mieszanka na śniadanie
56,24 zł 63,00 zł (37,49 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio płatki owsiane crunchy lekko gorzkie

Alnatura Bio płatki owsiane crunchy lekko gorzkie, 375 g

  • Chrupiąco upieczone
  • Z pełnoziarnistych płatków owsianych
  • Jako przekąska lub dodatek do musli
15,63 zł 17,99 zł (41,68 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kölln Owsianka jabłko i cynamon

Kölln Owsianka jabłko i cynamon, 350 g

  • 81 % mąki pełnoziarnistej
  • Bez dodatku cukru
  • Niebiański owocowy smak
14,42 zł 16,99 zł (41,20 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kölln Bio płatki owsiane, delikatne

Kölln Bio płatki owsiane, delikatne, 500 g

  • Wyprodukowane z niemieckiego owsa organicznego
  • Bogate w błonnik
  • Wszechstronne i delikatne w smaku
9,60 zł 10,99 zł (19,20 zł / kg)

Dostawa do 7 października