Pyszne musli orzechowe

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Musli orzechowe: 17 artykułów

Kölln Chrupiące musli owsiane - miód i orzechy

Kölln Chrupiące musli owsiane -​ miód i orzechy, 500 g

  • Z miodem i orzechami
  • 59 % zawartości mąki pełnoziarnistej
  • Bez sztucznych aromatów
14,42 zł 16,99 zł (28,84 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kelloggs Crunchy granola płatki Choco&Nuts

Kelloggs Crunchy granola płatki Choco&Nuts, 1,50 kg

  • Orzechowe i czekoladowe
  • Jako przekąska z dodatkami lub bez
  • Aromatyczna mieszanka na śniadanie
56,24 zł 63,00 zł (37,49 zł / kg)

Dostawa do 7 października

BioKing Crunchy Bio

BioKing Crunchy Bio, Chrunchy jagody (375 g)

  • Z płatkami owsianymi
  • Naturalna słodycz
29,30 zł 32,99 zł (78,13 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio płatki crunchy orzech i owies

Alnatura Bio płatki crunchy orzech i owies, 375 g

  • Pełnoziarnisty owies i 3 rodzaje orzechów
  • Słodzone syropem ryżowym
  • Na śniadanie lub jako przekąska
18,04 zł 20,99 zł (48,11 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnavit Bio orzechowe płatki Crunchy

Alnavit Bio orzechowe płatki Crunchy, 300 g

  • Z prażonymi orzechami
  • Gryka dla dodatkowego smaku
  • Bezglutenowe i wyłącznie roślinne
19,25 zł 21,99 zł (64,17 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Allos Bio amarantus Crunchy - z orzechami

Allos Bio amarantus Crunchy -​ z orzechami, 400 g

  • 100% płatki pełnoziarniste
  • Bez oleju palmowego
  • Z chrupkami ryżowymi
22,86 zł 25,99 zł (57,15 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Allos Bio niesłodzone musli orzechowe

Allos Bio niesłodzone musli orzechowe, 500 g

  • Wegańskie
  • Z chipsami kokosowymi
  • Bez dodatku cukru
19,65 zł 21,99 zł (39,30 zł / kg)

Dostawa do 7 października

BioKing Bio chrupiące musli premium

BioKing Bio chrupiące musli premium, czekolada-​orzech (375 g)

  • Delikatnie upieczone musli
  • Z suszonymi owocami i orzechami
22,47 zł 24,99 zł (59,92 zł / kg)

Dostawa do 7 października

ahead Płatki Low Sugar Cereal – Milky Hazelnut

ahead Płatki Low Sugar Cereal – Milky Hazelnut, 240 g

  • Biała czekolada i prawdziwy orzechowy smak
  • Bez dodatku cukru i bez oleju palmowego
  • Wyrazista chrupkość i delikatna porcja białka
29,99 zł (124,96 zł / kg)

Dostawa do 7 października

ZAGLER MÜSLIBÄR Organiczne musli orzechowe

ZAGLER MÜSLIBÄR Organiczne musli orzechowe, 500 g

  • Bez tłuszczu palmowego
  • Mieszanka o wielu twarzach
  • Najlepsza jakość organiczna na śniadanie
28,89 zł 32,99 zł (57,78 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kölln Musli owsiane - orzechy i krokant

Kölln Musli owsiane -​ orzechy i krokant, 500 g

  • 78 % mąki pełnoziarnistej
  • Czysta przyjemność
  • Witamina B1 i magnez
14,42 zł 16,99 zł (28,84 zł / kg)

Dostawa do 7 października

ZAGLER MÜSLIBÄR Bio NO FAKE PRO High Protein Musli

ZAGLER MÜSLIBÄR Bio NO FAKE PRO High Protein Musli, 300 g

  • Chrupiące i wegańskie
  • Bez cukru trzcinowego i buraczanego
  • Z migdałami i pestkami dyni
46,18 zł 52,00 zł (153,93 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bio Totally Nuts N‘ Salted Caramel Granola

ZAGLER MÜSLIBÄR Bio Totally Nuts N‘ Salted Caramel Granola, 400 g

  • Chrupiąca
  • Z syropem z agawy
  • Bez tłuszczu palmowego
32,92 zł 36,99 zł (82,30 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Organiczne, oryginalne musli Rapunzel

Rapunzel Organiczne, oryginalne musli Rapunzel, 1 kg

  • Owocowo słodkie i orzechowe
  • Wartościowe płatki zbożowe
  • Z orzechami laskowymi i ziarnami słonecznika
28,89 zł 32,99 zł (28,89 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio musli orzechowe

Alnatura Bio musli orzechowe, 500 g

  • Składniki w jakości organicznej
  • Chrupiące orzechy
  • Pożywne płatki zbożowe
17,24 zł 19,99 zł (34,48 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Classic Ayurveda Musli nutty - Vata, bio

Classic Ayurveda Musli nutty -​ Vata, bio, 450 g

  • Z cennymi orzechami tygrysimi i orzechami
  • Składniki pochodzące z upraw ekologicznych
  • Stworzone specjalnie dla doszy Vata
30,91 zł 34,99 zł (68,69 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Płatki No Added Sugar Cereal – Hazelnut Nougat

ahead Płatki No Added Sugar Cereal – Hazelnut Nougat, 240 g

  • Czekoladowa chrupkość i dużo białka
  • Bez dodatku cukru i bez oleju palmowego
  • Delikatny nugat i intensywny smak
25,99 zł (108,29 zł / kg)

Dostawa do 13 października